خانه عبور از 3 تریلیون coronavirus طرح محرک چهره مقاومت مواجه در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا

مورین Groppe و Ledyard پادشاه ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 10:47 PM EDT مارس 15 سال 2020واشنگتن – دموکرا

توسط ABDOOSNEWS در 27 اردیبهشت 1399

واشنگتن – دموکرات ها به دقت از طریق خانه جمعه 3 تریلیون coronavirus امداد بسته که در معرض برخی از بخش درون صفوف خود را حتی در حالی که جمهوری خواهان به شدت علیه آن رای دادند و در میان حق وتو تهدید از کاخ سفید است.

چهارده خانه دموکرات مخالف این لایحه بسیاری از آنها در میانه نمایندگی ایران متمایل شده اند. یک جمهوری خواه بازنشستگی Rep. Peter King of New York, رای گیری برای اندازه گیری که گذشت 208 به 199.

این لایحه که هدایت میلیاردها به لحاظ مالی socked متحده و دولت های محلی و ارائه دور دوم پرداخت های مستقیم به میلیون ها نفر از آمریکایی ها بود panned توسط جمهوری خواهان مجلس سنا و اعلام کرد: "dead on arrival" توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

کمک بیشتری خواهد شد در نهایت تهمت روز جمعه گفت اما "آن را به اتفاق می افتد در یک راه خیلی بهتر است."

علاوه بر حمله به این لایحه به عنوان یک "لیبرال لیست آرزو" رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., و دیگر جمهوری خواهان می گویند که آنها می خواهم برای دیدن نتایج تریلیون دلار محرک در حال حاضر تصویب شده قبل از آنها را به دیگری بسته است.

"عناصر وجود دارد در آن کار با جمهوری خواهان است که می تواند عبور" اوکلاهما Rep. تام کول یک جمهوری خواه در خانه صرف کمیته گفت: به عنوان خانه پیچیده کردن بحث است. "وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر در اینجا که نمی خوای."

Coronavirus fallout: J. C. Penney فایل برای فصل 11 ورشکستگی برخی از برنامه های دائمی بسته شدن فروشگاه

اما پس از تخمگذار خود نشانگر دموکرات امید فشار به عمل خود ادامه خواهد داد برای ساخت متحده صورت گسترده در حفره های بودجه و میلیون ها نفر بیشتر آمریکایی ها همچنان به فایل برای مزایای بیکاری.

"این همیشه برای من جالب برای دیدن چقدر صبر برخی از افراد با درد و رنج مردم دیگر" گفت: مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. "اجازه بدهید با یک مکث ؟ آیا شما فکر می کنم این ویروس است که مصرف یک مکث ؟ آیا شما فکر می کنم که اجاره یک مکث؟"

که استدلال بود و نه قانع کننده برای برخی از دموکرات ها مواجه دشوار مجدد انتخابات در ولسوالی مغلوب ساختن پیشی جستن به راحتی به دست آورد.

"این لایحه دستگیر میشوند به مراتب فراتر از ارائه کمک و یا پاسخ به یک فوری بحران & آن هیچ شانسی برای تبدیل شدن به قانون" توییتی تشکر. ابیگیل Spanberger D-Va.

در همین حال برخی از ترقی خواهان ناراضی بودند که مفاد آنها تحت فشار قرار دادند برای – مانند پوشش سه ماه از حقوق و دستمزد هزینه های کسب و کار – شامل نمی شد.

"ما در حال رفتن به دیدن بیکاری توده اعداد در ادامه به افزایش" گفت: واشنگتن از دولت تشکر. Pramila Jayapal های دموکرات در پشت چک تضمین پیشنهاد و تنها برجسته و مترقی علیه لایحه.

گام تاریخی: برای جلوگیری از coronavirus' گسترش خانه اجازه می دهد تا کاربران به بازیگران طبقه آرا از خانه

هر دو طرف با استفاده از این لایحه به انتخابات سال علوفه.

جمهوری خواهان در حال حمله آسیب پذیر آمریکا برای حمایت از لایحه "با یک شخص 3 تریلیون دلار برچسب قیمت" است که شامل "سمت چپ ایده های محرک مانند چک برای مهاجران غیر قانونی." این لایحه را گسترش پرداخت های مستقیم به افراد که شامل زودتر بسته اجازه می دهد مستند نشده ساکنان جبران شود. برخی در معرض خطر دموکرات ها رای دادند ناموفق اوباما در تلاش برای قرار دادن در اندازه گیری به کمیته به حذف ارائه.

خود را برای دموکرات ها در حال اعمال فشار بر آسیب پذیر سنا جمهوری خواهان مانند کارولینای شمالی تام Tillis.

"آیا Tillis موافقت با مک کانل که هیچ 'ضرورت' به عمل می کنند ؟ " کارولینای شمالی حزب دموکرات خواسته در یک مصاحبه مطبوعاتی این هفته است.

مک کانل گفت: یکی دیگر از لایحه "احتمالا در حال رفتن به لازم است." اما او کاهش یافته است "برای قرار دادن یک تاریخ دقیق زمانی که خواهد بود."

"فراموش نکنید که در مورد این 3 تریلیون دلار در جناح چپ مایل لیست است که حتی آمریکا هستند انتقاد," مک کانل توییتی جمعه. "جمهوری خواهان تمرکز بر راه حل های عملی مانند مسئولیت قانونی برای حمایت از کارگران پزشکی و مدارس و کسب و کار خواهد شد که تلاش برای دوباره باز کردن."

Ivanka Trump: من پوشیدن ماسک در نزدیکی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و هر کس دستور داده شده است به انجام این کار و همچنین'

پادشاه نیویورک جمهوریخواه که رای به این لایحه گفت: فاکس نیوز که خود را سخت ضربه دولت را "کاملا سقوط" بدون تزریق فدرال کمک.

"من می تواند به اندازه یک حالت فرد به عنوان کسی," او گفت:. "اما در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در مورد بقا است. و این است که هیچ جایی برای سیاست است."

دولت بودجه: بازدید با توجه به کروناویروس در حال trickling در و آن را بسیار

میچ مک کانل: من "اشتباه" می گویند اوباما در پشت سمت چپ هیچ بیماری همه گیر طرح

در حق وتو تهدید صادر پنجشنبه در کاخ سفید گفت: این لایحه است "بیشتر در رابطه با ارائه در جلسات حزبی و ایدئولوژیک لیست آرزو از با افزایش توانایی ملت ما برای مقابله با بهداشت عمومی و چالش های اقتصادی مواجه هستیم."

سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری عمل می کنند یا عمل قهرمانان خواهد بود بزرگتر از چهار قبلی اقتصادی و بسته های ترکیبی که کنگره تصویب کرده است از ماه مارس برای مبارزه با کروناویروس.

میان اندازه گیری را برجسته تر عناصر:

  • $200 میلیارد دلار برای یک "قهرمانان صندوق" است که به ارائه "hazard pay" ضروری به کارکنان مانند خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.
  • 75 میلیارد دلار به گوشت گاو تا تست و تماس با ردیابی.
  • دور دوم از تاثیر اقتصادی پرداخت 1200 $در هر عضو خانواده به 6000 $در هر خانواده است.
  • 10 میلیارد دلار به صورت اضطراری کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک از طریق اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام.
  • کبرا یارانه به کارگران که از دست داده اند بیمه خود را زیرا آنها گذاشته شده است. همچنین ایجاد یک دوره ثبت نام ویژه در قانون مراقبت مقرون به صرفه مبادلات برای ایجاد.
  • گسترش هفتگی $600 فدرال بیکاری پرداخت از طریق ژانویه.
  • $175 میلیارد دلار برای کمک به مستاجرها و صاحب خانه را اجاره ماهانه وام مسکن و پرداخت آب و برق و مسکن دیگر مربوط به هزینه.

بیشتر چک? حقوق و دستمزد مالیات میزنه؟: مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره در حال تقسیم در آینده coronavirus طرح محرک اقتصادی

.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن