HISD امنا OK یک بودجه جدید در میان خواستار تغییر

مسلح با سوالات بیشتر از پاسخ در مورد آینده — COVID-19 هزینه ؟ 11-ماه مدرسه سال ؟ کلاس های مجازی در شخص و یا ترکیبی? چه کنیم با تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ما به اداره پلیس? — هوستون ISD امنای پنج شنبه شب trudged از طریق یکی دیگر از طولانی جلسه و تصویب 2 میلیارد دلار بودجه برای 2020-21 سال تحصیلی در یک 7-2 رای دادن.

از جمله در آن است که یک $34.4 میلیون حقوق و دستمزد و مزایای بسته است که به عنوان بسیاری از جمع آوری به عنوان HISD کارکنان می خواستم اما آن را بهتر از آنچه که آنها به دنبال در یک هفته پیش — که می توانست یک گام افزایش تنها که مجموع 6 میلیون دلار برای همه معلمان. در حال حاضر 1.5 درصد یک بار احتباس دستمزد در محل و همچنین به عنوان یک گام افزایش اعم از $300 به $1,000 بر اساس سال اشتغال با HISD. در 2019-20 سال تحصیلی HISD trailed محلی دیگر مدارس در آنچه در آن پرداخت آن معلمان است.

معلمان در کارشناسی ارشد برنامه به عنوان به خوبی به عنوان رانندگان اتوبوس عبور از نگهبانان و تغذیه کارکنان خدمات اخذ خواهد شد یک بار $500 حفظ دستمزد — سرشکن اگر آنها کمتر از 40 ساعت در هفته است. سازش رسیده و پس از متعاقب آن اعتراض که بیشتر شدید قطع اعلام شد, متوسط منطقه خواهد شد که پیش بینی شده 15 میلیون دلار کسری بودجه. امنا الیزابت سانتوس و دنی هرناندز رای دادند در برابر بودجه.

سانتوس به حال ارائه اصلاحیه خواستار بودجه بیشتر برای مدارس است که سقوط به زیر خاص حضور و غیاب استانداردهای اما دیگر اعضای هیئت امنا گفت: این موضوع نیاز به توجه بیشتر قبل از آنها می تواند رویه در یکی دیگر از $4.7 میلیون دلار به بودجه در حال حاضر شروع با کسری. اصلاح شکست خورده بود در یک 6-3 رای تنها با آن آواز و هالی ماریا فلین بیلا-سکا پیوستن به سانتوس ،

تعدادی از سخنرانان از جمله چند HISD دانش آموزان — مبارزه ادامه داد: فنی و خطای انسانی با مشکلات جدید call-در اجتماعی فاصله سیستم — به نام برای این منطقه به جلو و آن نیروی پلیس از مدارس و به جای مستقیم پول به مشاوره و سلامت روان کمک و کتابخانه ها. چندین گفت: دانش آموزان سیاه پوست به خصوص هدفمند توسط دانشگاه پلیس از همه نسبت به سهم خود از دانشجو بدن.

جالب اینجاست که به اندازه کافی بودجه جدید مصوب اضافی 3.5 میلیون دلار برای افزایش HISD افسران پلیس ” پرداخت که Lathan گفت: کمتر از سایر ادارات پلیس در این منطقه است.

Lekha Sunder یک دانشجو که گفت او نشان دهنده یک ائتلاف بیش از 950 نفر از اعضای Lamar دبیرستان جامعه که امضای نامه ای خواستار HISD و Lamar به حذف افسران پلیس از دانشگاه. خطاب به هیئت مدیره گفت: “زمانی که مدارس محل افسران پلیس در زمینه خود را, آنها موافقت خود را برای ارسال برخی از دانش آموزان خود را به اطفال coart برای رفتار آنها هرگز در غیر این صورت تحت پیگرد قانونی قرار ،

“هنگامی که ما جرم ما دانش آموزان آنها شروع به خود را به عنوان جنایتکاران.”

کارینا Barbosa, فارغ التحصیل از HISD مدارس گفت: در دبیرستان “ما تا به حال یک پلیس اما هیچ وقت ، ما تا به حال یک پلیس اما در کتابخانه دانشگاه. ما تا به حال یک پلیس اما بدون سلامت روان مشاوران.”

لارسن Tosch ارشد از بللیر دبیرستان گفت: استفاده از افسران پلیس در مدارس القا “پارانویا در میان دانش آموزان به ویژه دانش آموزان از رنگ.

“من نمی بینم که چرا ما نیاز به پرداخت هزینه برای گلوله در یک مدرسه است که به طور معمول اجرا می شود از کاغذ.”

رئیس جمهور هیئت مدیره سو Deigaard گفت: او کنار هم قرار دادن یک کمیته موقت امنا به بحث پلیس در مدارس موضوع است. علاوه بر این او گفت: وجود خواهد داشت یک جلسه هیئت مدیره در تاریخ 1 سپتامبر به بحث در مورد این موضوع با یک گزارش از دولت. تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس افزایش یافته است در سراسر کشور زیر جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت مینیاپولیس افسران پلیس که متهم شده اند در مرگ او.

رفتن به یک سال دور مدرسه طراحی با تگزاس سازمان آموزش و پرورش را به منطقه انعطاف پذیری بیشتر در مورد تاریخ شروع و ملاقات با تعداد مورد نیاز از مدرسه روز سال اگر دانشگاه تا به حال به تعطیل به دلیل coronavirus گسترش موقت سرپرست Grenita Lathan گفته است.

Lathan گفت: تا کنون آنها را دریافت راهنمایی از چای چگونه میانگین حضور روزانه محسوب می شود اگر مدارس تعطیل هستند و یا دانشجویان در حال حاضر تنها و یا اگر آنها به شرکت در کلاس در فقط چند روز در هفته است. مدرسه تابستانی آغاز می روید هفته با مجموع 53,143 دانش آموزان درگیر است. “ما هنوز در تلاش برای رسیدن به برخی از دانش آموزان مدارس متوسط است که ما می خواهیم به شرکت” Lathan گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im