HISD مطالعات راه برای دوباره بجای اول برگشتن از COVID-19 اختلال

در یک سخنرانی که در نوبه خود خوش بینانه و جدی موقت سرپرست Grenita Lathan جمعه هشدار داد که برای هوستون ISD دانش آموزان که مطالعات و زندگی شده اند مختل COVID-19: “این می تواند ما را چندین سال به دوباره بجای اول برگشتن. آن می تواند ما را از سه تا پنج سال است.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از Hattie مای سفید اجرایی ساختمان Lathan گفت: این منطقه شده است قادر به رسیدن به “95 درصد از ما 206,000 دانش آموزان که وارد شدند به عنوان از آوریل 4 سال 2020” در طول اقامت در خانه و مدرسه-بسته شدن هفته.

که بدان معنی است که در حال اجرا اعداد 10,300 دانش آموزان حساب نشده و ظاهرا خود را از دست داده اتصال به مدرسه به طور کامل. Lathan گفت: آنها هنوز هم به تلاش برای رسیدن به آن باقی مانده دانش آموزان از طریق تلفن متون و یا بازدیدکننده داشته است صفحه اصلی اجتماعی فاصله.

او همچنین خطاب به فن آوری تقسیم و اشاره کرد که 35 درصد از خانه های با دانش آموزان در این منطقه دسترسی به اینترنت ندارد. “برای بستن شکاف,” او گفت: “ما صادر اینترنت نقاط داغ و دستگاه مانند لپ تاپ و کروم کتاب به دانش آموزان ما.”

او گفت: این منطقه آماده شده است به ادامه آن HISD در صفحه اصلی کلاس های آنلاین رویکرد در صورت نیاز با توجه به آنچه توسعه با coronavirus گسترش یافته است. والدین و دانش آموزان با سوالات می توانید تماس بگیرید تدریس خصوصی در خانه شماره در 713-556-4636 و تماس های پاسخ داده خواهد شد در انگلیسی. اسپانیایی. ویتنامی و عربی.

مجازی مدرسه تابستانی آغاز خواهد شد ژوئن 8 و پایان جولای 2 . وی تاکید کرد: دانش آموزان دیگر به غنی سازی تابستان دوره های آموزشی آنلاین نیز هست.

سناریوهای مختلف برای 2020-21 سال تحصیلی در حال بحث با هر چیزی از همه مجازی را در دانشگاه حضور و غیاب در روزهای خاص. در مسئله نه تنها اجتماعی فاصله در محیط دانشگاه بلکه در اتوبوس ها استفاده می شود به حمل و نقل دانش آموزان Lathan گفت. او در مورد احتمال HISD در حال حرکت به یک در طول سال تقویم مدرسه به عنوان آورده متولی آن آواز در هیئت مدیره مدرسه را پنج شنبه شب نشست یک رویکرد است که ذکر چای کمیسر مایک Morath.

اگر منطقه نمی به یک سال دور از تقویم پاییز آینده ممکن است بوت کمپ جلسات برای دانش آموزان این منطقه در نظر بیشتر در معرض خطر آکادمیک او گفت:. گزینه های دیگر عبارتند از: گسترش روز مدرسه توسط 30 دقیقه طول 2020-21 مدت Lathan گفت.

موقت سرپرست خود گفت: دولت امیدوار است تا سال تحصیلی تقویم طبقه بندی شده اند در ماه آینده. او همچنین در مورد تصمیم گیری در پنج شنبه شب جلسه هیئت مدیره امنا در یک 7-2 رای تایید آغاز این روند به دولت اعلام HISD یک منطقه از نوآوری است که آن را قادر می سازد برای باز کردن مدرسه در پاییز زودتر از چهارمین روز دوشنبه در ماه اوت است.

اما این امر صورت نمی گیرد تا 2021-22 مدرسه سال خواهد بود و پس از این منطقه جمع آوری ورودی عمومی و تشکیل کمیته برنامه ریزی.

Lathan ارائه پیشنهاد به هیئت مدیره طی جلسه مجازی. به دلیل مشکلات در پر کردن کار خاصی دهانه Lathan همچنین می خواهد توانایی برای استخدام غیر خبره معلمان به صورت حرفه ای و ویژگی های کلاس های آموزش. این خواهد بود که متخصصان صنعت. امنا الیزابت سانتوس و آن آواز مخالف این پیشنهاد است. سانتوس گفت: معلمان در نظر گرفته شده در این قطعنامه به عنوان “سیلی” در تماس غیر خبره معلمان به پیوستن به صفوف خود را.

آواز می خواستم برای به تعویق انداختن رای گیری تا ماه ژوئن و Lathan در حال حاضر این هیئت با چه خواهد بود گزینه های داشتن یک سال دور مدرسه تقویم. سانتوس گفت که او در یک برنامه آزمایشی برای طول سال تحصیل در سال 1987-88 در HISD گفت: آن را به خوبی ممکن است کمک به آسیب پذیر ترین جمعیت دانشجویی در HISD با حرکت به این نوع از سیستم.

این منطقه همچنین امیدوار است برای به دست آوردن 90 درصد حضور حکومت تغییر, درخواست برای انعطاف پذیری در نیاز دانش آموزان به حضور فیزیکی برای دریافت اعتبار برای یک کلاس.

اعضای هیئت مدیره تصویب 4000 دلار در سال, چهار سال برنامه ریزی برای پاکسازی لپ تاپ ها مورد استفاده دانشجویان و کارکنان قبل از این لپ تاپ ها دوباره اختصاص داده شده به دیگران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im