HISD محدود کردن دسترسی به امکانات خود جولای 3-19 به دلیل همه گیر

شروع جولای 3, هوستون, ISD است محدود کردن دسترسی به تمام ساختمان آن از طریق چهار شنبه, جولای 19 و لغو تمام ورزشی شیوه های. دانش آموزانی که تا به حال شده است انتظار می رود به نوبه خود در دامان خود تاپ می توانید آنها را نگه دارید تا از سقوط. هیچ کس وجود دارد خواهد بود برای آنها را قبول.

این منطقه تصمیم به این مرحله به دلیل تعداد COVID-19 مواردی هستند که در ادامه به افزایش در این منطقه تاکید توسط red alert, شهرستان هریس, قاضی لینا هیدلگو هفته گذشته اعلام کرد و رژیم صهیونیستی است. ابوت تصمیم به دوباره نزدیک میله های زندان او را باز کرد.

با توجه به آزادی مطبوعات HISD هنوز عملا وجود دارد و هنوز هم می شود کارکنان مشغول به کار در مکان های مختلف — هنوز هم با پوشیدن ماسک و تمرین های اجتماعی فاصله. این Hattie مای سفید ساختمان دولت باز خواهد شد در صورت محدود اما در حال حاضر زمان به رها کردن در یک بازدید سرزده.

با وجود این هشدارها آزادی مطبوعات گفت:

این منظقه تابستان وعده های غذایی برنامه ادامه خواهد داد به کار تعیین شده در سایت در زیر آن زمان برنامه. علاوه بر این متولیان ادامه خواهد داد برای نظارت بر ساختمان برای شرایط اضطراری و زمینه خدمه خود ادامه خواهد داد اساسی groundskeeping. پیوند مدرسه ساخت و ساز نیز ادامه خواهد داد.

“این اقدامات ضروری برای سلامت و ایمنی ما دانش آموزان و کارکنان. هر تصمیم ما را به آنها را در ذهن” HISD موقت سرپرست Grenita Lathan گفت. “من مصرانه از همه شما لطفا امن در هفته آینده — ماندن در خانه هنگامی که شما می توانید دستان خود را بشویید و ماسک اگر شما باید بیرون بروید.”

اکثر کارکنان مشغول به کار از خانه در ماه های اخیر اما برخی از کارکنان در رسیدگی به وظایف مانند “ثبت نام فن آوری و توزیع و موجودی تجهیزات و فضای کلاس درس ارزیابی” آزادی مطبوعات گفت.

کارکنان را از طریق چهار شنبه, جولای 2 به پایان برسد تا هر چه باید انجام می دهند و به خانه هر آنچه که آنها نیاز به کار از راه دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net