استخدام فعالیت در هند افزایش 33% در ماه ژوئن: Naukri.com

منازت یک پوشش نقره ای میان رشد Covid-19 موارد استخدام فعالیت در هند شاهد 33 درصد بهبود در ماه ژوئن نسبت به ماه مه جدید Naukri. com, گزارش, گفت:, و اضافه کرد که استخدام فعالیت شد و هنوز هم توسط عظیم 44 درصد (در سال) که در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

بخش های کلیدی مانند FMCG (58 درصد) حسابداری (53 درصد) BPO/موار (48 درصد) آن-سخت افزار (37 درصد) و IT-نرم افزار (19 درصد) باعث افزایش در ماه ژوئن با توجه به Naukri JobSpeak شاخص.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

Hiring Activity in India Increases 33% in June: Naukri.com
کاربردی نقش در آموزش و پرورش(49 درصد) را دیدم در یک چشم انداز مثبت. Pixabay

علاوه بر این عملکرد نقش اساسی در آموزش و پرورش/آموزش (49 درصد) داروسازی/زیست فناوری (36 درصد) و فروش/توسعه کسب و کار (33 درصد) را دیدم در یک چشم انداز مثبت.

استخدام در سراسر سطوح تجربه نیز رشد به طور متوسط 28 درصد در ماه ژوئن نسبت به ماه مه به رهبری ورود به سطح مدیران گروه.

“این دلگرم کننده است که برای دیدن این اطلاعیه از باز کردن 1.0 در هند منجر شده است در ماه در ماه مترقی رشد در استخدام. ما امیدواریم که استخدام فعالیت گزاف گویی خواهد شد در ماه های آینده گفت: Pawan Goyal, مدیر ارشد کسب و کار افسر Naukri. com.

وقتی که می آید به کاهش بمبئی شاهد کاهش 56 درصد و به دنبال آن دهلی نو (-54 درصد) و چنای (-52 درصد).

وجود دارد در سراسر هیئت مدیره در کاهش استخدام در تجربه های متنوع سطوح با ورود به سطح تجربه باند (0 تا 3 سال تجربه) شاهد بیشترین کاهش از 47 ٪ و پس از 44 درصد کاهش در استخدام ارشد در سطح مدیران. (4-7 سال تجربه).

Hiring Activity in India Increases 33% in June: Naukri.com
استخدام در بخش خرده فروشی بوده است نهفته با توجه به مستند. Pixabay

همچنین بخوانید: شریک زندگی ایده آل ترجیحات مردم را منعکس نمی کند بینش شخصی: مطالعه

استخدام در مهمان نوازی خرده فروشی و خودرو بخش بوده است نهفته با توجه به مستند.

ژوئن کاهش استخدام رهبری است صنایع مانند هتل/رستوران/سفر/هواپیمایی (-79 درصد) خرده فروشی (-68 درصد) خودرو/فرعی (-76 درصد) و BFSI (-55 درصد).

صنایع کلیدی مانند داروسازی/زیست فناوری/تحقیقات بالینی (-28 درصد) BPO/موار (-42 درصد) و IT-نرم افزار (-42 درصد) کمتر تحت تاثیر قرار (سالانه). (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im