بالا ظرفیت حافظه کاری باعث می شود شما به دنبال اجتماعی فاصله: مطالعه

People با بالاتر کار ظرفیت حافظه بیشتر احتمال دارد به دنبال توصیه های اجتماعی فاصله دستورالعمل برای مبارزه با Covid-19 می گوید: یک مطالعه است.

حافظه کاری روانی است روند برگزاری اطلاعات در ذهن برای یک دوره کوتاه از زمان – به طور معمول فقط در ثانیه.

مقدار اطلاعات حافظه کاری می توانید نگه دارید به طور خلاصه — ظرفیت خود را — است که اخباری از بسیاری از توانایی های ذهنی مانند هوش, فهم و یادگیری است.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

مطالعه منتشر شده در مجله مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم نشان داد که افراد با بالاتر حافظه کاری افزایش آگاهی از مزایای بیش از هزینه های اجتماعی فاصله.

Working memory linked to social distancing compliance
نتایج همچنین نشان می دهد یادگیری اجتماعی فاصله به عنوان یک هنجار جدید نیاز به یک effortful فرایند تصمیم گیری است که متکی بر حافظه کاری. (FMRI اسکن در حافظه کاری وظایف). Wikimedia Commons

نتایج همچنین نشان می دهد یادگیری اجتماعی فاصله به عنوان یک هنجار جدید نیاز به یک effortful فرایند تصمیم گیری است که متکی بر حافظه کاری.

“بالاتر از ظرفیت حافظه کاری بیشتر احتمال دارد که اجتماعی فاصله رفتارها را به دنبال خواهد داشت” گفت: مطالعه همکاری نویسنده Weiwei Zhang, استادیار روانشناسی در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید.

این مطالعه شامل مشارکت 850 ساکنان ایالات متحده از 13 مارس تا آوریل 25 — دو هفته اول بعد از ریاست جمهوری ایالات متحده اعلام اضطراری ملی در مورد Covid-19 بیماری همه گیر.

شرکت کنندگان برای اولین بار پر دموگرافیکی. سپس آنها را تکمیل مجموعه ای از پرسشنامه ای که اسیر تفاوت های فردی در اجتماعی فاصله رعایت خلق و خوی افسرده و مضطرب احساسات.

متغيرهای شخصيتی و هوش و شرکت کنندگان درک در مورد هزینه ها و منافع اجتماعی فاصله تمرین اندازه گیری شد ،

“تفاوتهای فردی در ظرفیت حافظه کاری می تواند پیش بینی اجتماعی فاصله گرفتن پذیرش فقط به عنوان به خوبی به عنوان برخی از عوامل اجتماعی مانند صفات شخصیتی” ژانگ گفت.

Working memory linked to social distancing compliance
سهم حافظه کاری را به عنوان کاهش جدید هنجارهای اجتماعی مانند پوشیدن یک ماسک و یا اجتماعی فاصله دارد به دست آورد جامعه در طول زمان است. Pixabay

همچنین بخوانید: تریلر تایر اصول – چگونه به نگه داشتن آنها را به مدت طولانی!

“این نشان می دهد سیاست گذاران خواهد شد نیاز به در نظر گرفتن افراد به طور کلی توانایی های شناختی هنگامی که ترویج انطباق رفتارها مانند پوشیدن یک ماسک و یا درگیر شدن در فاصله فیزیکی.”

ژانگ انتظار سهم حافظه کاری را به عنوان کاهش جدید هنجارهای اجتماعی مانند پوشیدن یک ماسک و یا اجتماعی فاصله دارد به دست آورد جامعه در طول زمان است.

“در نهایت اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک های صورت را تبدیل به یک رفتار همیشگی و رابطه خود را با کار حافظه را کاهش می دهد,” او گفت:. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de