رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی و یا شلوغ بازار کشاورز است که اغلب عصب ركنج بدون ترس از ابتلا به یک ویروس مرگبار است. با گسترش coronavirus هر جمعیت باعث می شود حتی حداقل germaphobic فرد احساس می کنند نیاز به یک Silkwood سطح ،

در حال حاضر هیچ کس می خواهد به بیرون رفتن برای هر چیزی در حال حاضر. ما Instacart و Shipt و بارگذاری همه چیز را به اجتناب از جمعیت. اما مواقعی وجود دارد که آن را اجتناب ناپذیر است. و فروشگاه ها در حال انجام همه چیز آنها می توانند به شما کمک کند. حتی فروشگاه های کوچک و بازار در حال اجازه دادن به مردم کمتر در در یک بار ارائه ضد عفونی کننده دست پاک کردن پایین دستی. حداقل ما می توانید انجام دهید این است حفظ فضای امن.

و آن را مانند ما نمی شنیدن واژه “اجتماعی فاصله” حداقل یک هزار بار در روز و یا اصلا علامت بر روی زمین در همه جا اندازه گیری شش فوت از هم جدا. پس مردم چه بهانه ای ؟

ما در او-B در ساعت 8 صبح روز دوشنبه با شاید 50 نفر دیگر در یک آشیانه به اندازه ذخیره و در عین حال مردم رسیده بیش از ما برای چیزهایی که در قفسه ها و تحت فشار قرار دادند تا نزدیکی ما به سیب زمینی شیرین. به قول جالب ترین خانه دار یکی بوش در فیلم, تاریخچه چه غلطی میکنی ؟

هیچ کس می خواهد شما را در فضای شخصی خود را در طول زمان عادی. هیچ چیز در مورد سال 2020 طبیعی است. بنابراین توقف رفتار مانند ما می دانیم هر یک از دیگر و هر دو فقط رو همزمان دکتر گزارش گفت: ما ایمنی بدن به همه چیز. ما شما را نمی دانم. شما ما را نمی دانم. این است که هیچ زمان برای شروع است.

هنگامی که شما در رسیدن به گذشته من است که می توانید از لوبیا چیتی, شما, یک, که واقعا بی ادب و دو احتمالا افشای من و یا شما به علاوه ما تمام خانواده ها به یک ویروس است. مرد بیا!

راستش این نباید حتی یک بحث. ما آن را دریافت کنید. فروشگاه مواد غذایی خاص می تواند و نه تهاجمی به ویژه در شلوغ آخر هفته. اما زمانی که آن را تقریبا خالی در یک هفته صبح ؟ و آنچه در مورد شما هیپی که اصرار محلی-منابع کلم و اول ده حیاط تخم مرغ در بازار کشاورز? شما ممکن است به طور معمول سعی کنید برای اجرای ما بیش از خود را با استفاده مجدد کیسه کنف در یک روز عادی اما آخرین بار که ما در بررسی های مشابه بیش از شانه های ما مطمئن شوید که ما نمی خرید آخرین صنعتگر باگت نیست سرد حتی اگر شما با پوشیدن یک hazmat کت و شلوار.

زمانی که همه این است و ما باید یک واکسن برای COVID-19 شما امیدوارم درس آموخته است که آن را خوب به انجام آنچه شما انجام می دهند در وسط یک بیماری همه گیر. شاید اگر ما نیستند هر دو مرده همه ما می تواند به مدیریت یک فاصله احترام از یکی دیگر از ویروس و یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

آموزش سئو