او هیچ پیامبر دروغین: باب دیلن اعلام کرد آلبوم جدید به دلیل ماه آینده

باب دیلن است که در آن دوباره. او به تازگی اعلام کرد که انتشار خود را از آینده آلبوم خشن و داد و بیداد کن راه از طریق کمپانی کلمبیا به دلیل در ژوئن 19. خشن و داد و بیداد کن راه های در دسترس برای قبل از سفارش از طریق وب سایت خود را. این خواننده که جشن خود را 79 تولد این ماه حذف شده است مجرد مانند خرده نان برای طرفداران گرسنه.

به عنوان یک مرجع کلاسیک Jimmie Rodgers آهنگ در مورد یک مرد به شدت در تلاش برای حل و فصل کردن اما نه بدون اینکه متوجه او نمی تواند ترک خاطرات سرگرم کننده روز از گذشته است. معلوم نیست اگر این عنوان را نشان می دهد دیلن نسخه از کشور اما یک فن می تواند خواب.

The ten track, double CD/LP album will be released June 19 but is available for pre-order now.

ده آهنگ دو سی دی/LP آلبوم منتشر خواهد شد ژوئن 19, اما در دسترس برای قبل از سفارش در حال حاضر.

آلبوم آثار هنری/موسیقی سونی

معروف مرموز دیلن به ندرت فراهم می کند پاسخ روشن و یا هر گونه پاسخ در همه, که برای ماده.

این Covid-19 همه گیر خود را قطع جهانی تورینگ برنامه او را مجبور به انصراف از تور خود را در ژاپن بود که برای ماه آوریل است اما وب سایت خود را هنوز هم خوش بینانه لیست خود ایالات متحده تابستان خرما. دیلن گذشته در هوستون در سال 2018 که در آن او با بازی هوشمند مالی مرکز.

دیلن است که به ندرت یک به تعامل با مخاطبان; هیچ گپی بدون لبخند و بدون عکس. او به طور معمول تنها ارائه می دهد و گاه به گاه نگاه و یا گنگ و مبهم “با تشکر از شما” اما آن شب او نگاه کرد اغلب هدیه رو با خود تنگ حرف لبخند بین آهنگ. حمایت خود را از گروه از جمله Austin چارلی سکستون در گیتار, Dylan کانال درونی خود الویس با گسترده تر موضع و ظریف هیپ می لرزد.

جدیدترین تک “پیامبر دروغین” کانال, مدرسه قدیمی, بلوز و می آید در سراسر به عنوان یک انجمن از کار افتاده شماره. در علامت تجاری خود را گله دیلن برنامه با چه تنها می تواند تصور که زنان از شب آنها هشدار, “I ain’t no پیامبر دروغین/بدون من هیچ کس عروس/نمی توانم به یاد داشته باشید زمانی که من در آن متولد شد/و من فراموش کرده زمانی که من مرده است.”

هنری همراه تنها به ارمغان می آورد به ذهن غمگین و نابهنگام افسانه موسیقی کشور هنک ویلیامز که خشن و داد و بیداد کن راه او منجر به مرگ او. تیز لباس پوشیدن اسکلت برگزاری یک سرنگ و یک هدیه conjures تا تصاویر از ویلیامز عبور در آستانه سال جدید به عنوان او گذاشته در پشت کادیلاک در حالی که محور خود را به فرفره بعدی.

دیلن باز شده است مورد تحسین خود را برای ویلیامز و حتی توصیف شده در سال 2004 خاطرات تواریخ دوره یکی از چگونه خواننده مرگ او ضربه “مستقیما بر روی شانه.” Sony/ATV حتی دست او را ناتمام شعر از ویلیامز در سال 2008 و دیلن در ادامه به همکاری با چشمگیر فهرستی از هنرمندان به انتشار آلبوم گمشده نوت بوک از هنک ویلیامز.

این دو قبلا منتشر شد تک آهنگ “من حاوی انبوه” و “بیشترین قتل ناپاک” به مراتب کمتر موسیقی جذاب از “پیامبر دروغین” اما به جای نشان دادن که در آن دیلن می درخشد درخشان: خود شعر.

در “من حاوی انبوه” دیلن آواز می خواند “” من یک مرد از تناقضات/من یک مرد از بسیاری از حالات/من شامل انبوه.” دیلن همیشه معروف موجود انبوه (واقع سرگرم کننده, خواننده نیز یک جوشکار و نقاش) و او سخت کار می کرد برای حفاظت از شخصیت او و زندگی شخصی.

“بیشترین قتل ناپاک” است 17 دقیقه آهنگ داستان و تفسیر رئیس جمهور جان اف کندی ترور شد. مسیر اول از سه تک آهنگ منتشر خواهد شد و خود را CD/LP در آینده 10 آهنگ دو سی دی/LP آلبوم.

منخشن و داد و بیداد کن راه خواهد بود دیلن را 39th آلبوم و اولین آلبوم از آهنگ اصلی از سال 2012 انتشار Tempest. علاوه بر برنده جایزه نوبل ادبیات در سال 2016 دیلن منتشر کرده و سه آلبوم از تعجب را پوشش می دهد از جمله سایه ها در شب مجموعه ای از سنتی و پاپ استانداردهای معروف ساخته شده توسط فرانک سیناترا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de