هرتز کاهش 10,000 کارکنان در میان coronavirus همه گیر

لورا اشپزخانه ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:04 PM EDT Apr 20, 2020به عنوان صدمه دیده است همچنان از این بیماری ه

توسط ABDOOSNEWS در 2 اردیبهشت 1399

به عنوان صدمه دیده است همچنان از این بیماری همه گیر کوروناویروس هرتز مجبور شده است به اجازه رفتن هزاران نفر از کارکنان.

در یک نظارتی تشکیل پرونده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار روز شنبه, Hertz Global Holdings مستقر در استروئ گزارش کاهش نیروی کار در همه بخش های مؤثر در حدود 10 ، 000 کارمند در سراسر ایالات متحده است.

Hertz Global پدر و مادر اجاره ماشین غول هرتز Corp. که عمل هرتز دلار و صرفه جو مارک.

هرتز تا به حال در مورد 38,000 کارکنان به عنوان Dec. 31 با حدود 29,000 کار برای ایالات متحده خود را از عملیات.

پوشش مرتبط: هرتز عرصه می شود پارکینگ برای اجاره غول بیکار اتومبیل

هرتز را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد تعدادی از کارکنان محلی تحت تاثیر کاهش شغل. قبل از همه گیر این شرکت تا به حال حدود 1100 کارکنان در جنوب غربی فلوریدا.

این شرکت ذکر شده موثر تاریخ مارس 14 برای غیر اتحادیه کارکنان و مارس 21 برای اتحادیه کارکنان تحت تاثیر کاهش شغل.

هرتز سرزنش کاهش در "افزایش اجاره لغو و کاهش رو به جلو رزرو" ناشی از COVID-19.

قبلا: نکنه با coronavirus هرتز پیاده سازی furloughs طول می کشد گام دیگر به کنترل هزینه ها

"در پاسخ به این بی سابقه ای در شرایط عدم اطمینان در مورد مدت از اثرات هرتز گرفته شده پیشگیرانه و اقدامات تهاجمی برای مدیریت هزینه ها و کاهش هزینه های سرمایه" تشکیل پرونده متحده است.

با نیروی کار کاهش هرتز برآورد آن را متحمل خواهد شد در حدود 30 میلیون دلار در هزینه ها از جمله حدود 28 میلیون نفر در "قطع یا فسخ پرداخت" و یکی دیگر از $2 میلیون نفر در منافع و هزینه در درجه اول مربوط به مراقبت های بهداشتی.

هرتز انتظار به متحمل شدن هزینه های آن در سال آینده با بسیاری از تاثیر دیده می شود بیش از سه ماه آینده.

هرتز جهانی اول اعلام کرد در ماه مارس 26 بود که اقدام به مدیریت هزینه ها و کاهش هزینه های سرمایه با توجه به همه گیر. این مراحل که شامل کارمند furloughs ثابت نمی شود به اندازه کافی به عنوان ویروس در ادامه به تلفات در هرتز و صنعت سفر ،

در ماه مارس شهرها, استان ها و شهرها در سراسر جهان به سرعت در حال شروع به خاموش کردن و هواپیمایی سفر کاهش یافته است به طور چشمگیری سوخت ماشین اجاره لغو و قرار دادن ترمز در جدید اجاره رزرو.

هرتز را زودتر مراحل را برای مقابله با درد شامل تنظیم ناوگان سطوح در پاسخ به سفر کاهش تقاضای تعویض دنده ها با اولویت بندی استراتژی های بازاریابی و فروش بیشتر در خط با محیط اقتصادی کنونی و تحکیم محلی اجاره مکان در ایالات متحده و اروپا ارائه به مشتریان جایگزین انتخاب کنید تا امتیاز به عنوان لازم است.

همراه با زودتر furloughs ارشد رهبران در هرتز در زمان "کاهش قابل توجه در پرداخت" با مدیر عامل کاترین Marinello دادن تا 100 درصد از پایه حقوق و دستمزد.

با توجه به نظارتی براده Marinello به دست آورده بیش از 8 میلیون دلار در مجموع خسارت در سال 2018 است. که شامل یک پایه حقوق و دستمزد $1.45 میلیون دلار است که در همان باقی می ماند در زیر جدید قرارداد او امضا شده در ماه نوامبر است.

با اولین دور از کمربند سفت چند هفته پیش Marinello در انتشار اخبار گفت که این شرکت باید قادر به "حرکت فعلی محیط زیست و ظهور حتی قوی تر از کسب و کار به عنوان سفر جهان بهبود."

شرکت نمی موضوع انتشار اخبار و یا هر گونه اظهارات رسمی در مورد آن پیگیری اقدامات و یا در حال حاضر چشم انداز برای کسب و کار.

Coronavirus آمار فقط به عنوان آن را به نظر می رسد هرتز تبدیل شده بود گوشه آن بلند پروازانه برنامه چرخش توقف شرکت در آهنگ های خود را.

در ژانویه و فوریه هرتز با تجربه قوی درآمد و بهره وری, با, جهانی, درآمد افزایش 6% 8% بالاتر ایالات متحده اجاره اتومبیل درآمد نسبت به سال قبل است.

هرتز حدود 10,200 شرکت و حق رای در سراسر کشور و همچنین خارج از کشور از اروپا به خاورمیانه به استرالیا. این یکی از بزرگترین شرکت های اجاره خودرو و در آن مبادرت به فروش آن با استفاده از وسایل نقلیه از طریق هرتز خرید و فروش ماشین.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن