COVID-19
یک زن خون جمع آوری شده است برای تست از coronavirus (COVID-19) آنتی بادی در یک درایو از طریق تست سایت در Hempstead, n. y. فردا

توسط مارگارت Besheer

شهر نیویورک آغاز خواهد شد تولید خود را coronavirus کیت های آزمایش و همچنین برخی از تجهیزات حفاظت شخصی خود را شهردار کرد. این یک بیماری کروناویروس (COVID-19) خبر داد.

“برای اولین بار ما در حال رفتن به یک واقعا قابل اعتماد, عمده, عرضه, تست” شهردار, بیل د Blasio خبرنگاران گفت: در شهرستان سالن. “بسیاری از مردمی را که باید گفت این غیر ممکن بود آنها را ممکن ساخت – و این چیزی است که نیویورک انجام دهد.”

نیویورک شده است سخت ترین ضربه امور خارجه ایالات متحده توسط coronavirus با حدود 200000 تایید عفونت. بیش از نیمی از آنها در شهر نیویورک است. ایالت تلفات گذشت از 10 ، 000 در این هفته و هزاران نفر از مردم باقی می ماند بستری با تنفسی ویروس.

لطفا دنبال NewsGram در Instagram به روز رسانی در آخرین اخبار

د Blasio گفت: با شروع در اوایل ماه مه در این شهر آغاز خواهد شد تولید 50,000 کیت های آزمایش در هر هفته و او امیدوار است که برای ساخت آن تا به سرعت به عنوان شهر 8.6 میلیون خواهد نیاز به یک حجم عظیمی.

COVID-19
نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio صحبت می کند در USTA داخلی مرکز آموزشی که در آن 350-تخت موقت بیمارستان ساخته خواهد شد در نیویورک است. برای COVID-19 درمان است. فردا

شهرستان تلاش در اوایل هفته از این بیماری همه گیر برای به دست آوردن اندازه کافی تست کیت از دولت فدرال و از شرکت های خصوصی. در حالی که محدود مقیاس تولید کیت های آزمایش را در شهرستان خود به اندازه کافی از آن خواهد شد یک گام بزرگ رو به جلو است.

“امیدوارم به عنوان مثال شهر نیویورک تنظیم خواهد شد به رسمیت شناخته شده در واشنگتن – که اگر ما می توانید آن را در اینجا جایی نیست که تولید و آزمایش کرده است که یک راه برای انجام آن – پس چرا نمی تواند آن را انجام می شود در سراسر این کشور؟” د Blasio گفت. “چرا ما نمی توانیم ساخت یک منبع است که می تواند به حفاظت از همه ما؟”

اما او خیلی سریع می گویند این به این معنا نیست که دولت فدرال کمک دیگر لازم است.

“اگر دولت فدرال نمی تواند آن را کشف کند و سپس خارج شدن از راه و اجازه دهید ما در سطح محلی دریافت این انجام می شود” نیویورک شهرستان, شهردار گفت. “اما ما را حمایت کنید ما این قطعات به ما کمک کند بنابراین ما می توانید این کار را به سرعت و محافظت از خودمان است.”

تولید کنندگان محلی و پرینتر 3D تولید خواهد شد سواب مورد استفاده برای جمع آوری بينی نمونه و همچنین به عنوان لوله نمونه و حمل و نقل است در حالی که علمی و تجاری آزمایشگاه تولید مایع حل نمونه های ذخیره شده در.

شهردار همچنین اعلام کرد که این شهرستان دارای تایید خرید اضافی 50,000 کیت یک هفته از ایندیانا شرکت. آنها شروع به ورود در روز دوشنبه.

COVID-19
پرستاران در مرکز پزشکی مونته فیور موسی تقسیم برگزاری یک “فوری جامعه صحبت کردن” و کنفرانس مطبوعاتی در مقابل بیمارستان خواستار N95s و بحرانی دیگر تجهیزات حفاظت شخصی برای رسیدگی به COVID-19 شیوع. فردا

ترکیب تولید و خرید کیت های آزمایش به معنی شهر باید در مورد 400,000 تست کیت در دسترس ماهانه در شروع ممکن است. تست یک بخش ضروری از گرفتن اقتصاد بازگشایی شد.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

شرکت های محلی نیز آماده سازی خود برای تولید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). هشت شرکت در بروکلین و منهتن را شروع به ساخت سپر چهره. آنها در حال حاضر می تواند تولید 240,000 هر هفته و به سرعت در حال پوسته پوسته شدن تا رسیدن به 465,000 یک هفته توسط مارس 24. شهردار گفت: هدف این است که 620,000 یک هفته.

“این بدان معنی است که ما قادر خواهد بود به تحقق کل ما نیاز به سپر چهره حق در اینجا در شهر نیویورک” د Blasio گفت. “ما در حال رفتن به قادر به می گویند شهر نیویورک است که خود به اندازه کافی ما دیگر نمی خواهد در هوی و هوس از دولت فدرال و یا بازارهای بین المللی است.”

COVID-19
یک کلوز آپ از یک کیت تست برای تست برای coronavirus Covid-19 دیده می شود در نیوتن-Wellesley بیمارستان در نیوتن ماساچوست است. فردا

نیویورک بزرگ و پر جنب و جوش صنعت پوشاک و چندین شرکت منتقل شده از ساخت لباس به فولاد لباسهای برای کمک به پاسخگویی به تقاضای بالا رفتن سرسام آور

شهردار گفت: پنج شرکت در حال حاضر تولید 30,000 فولاد لباسهای یک هفته و در مقیاس خواهد شد تا 100,000 هفته آینده. او گفت: آنها را به امید رسیدن به 250,000 لباسهای یک هفته خیلی زود و حتی فراتر از آن است.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

“این نام تجاری جدید تولید در خطوط ایجاد شده از ابتدا توسط شرکت های اینجا با شهر نیویورک کارگران در یک فضای بحران و آنها پیشی گرفته اند و با هر گونه انتظار ما می تواند داشته باشد و آنها در حال رفتن دورتر” او گفت:.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: تست یک چالش بوده است از ابتدا و از او خواست دولت فدرال به گرفتن مسئولیت برای آن است.

همچنین به عنوان خوانده شده – PTSD می تواند منجر به عوارض بارداری در زنان: مطالعه

“شما می خواهید به صحبت در مورد افزایش فدرال نقش اجازه FEMA انجام این تست,” او گفت: از سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

کومو به خبرنگاران گفت: در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در پایتخت کشور آلبانی است که او می خواهد برای جلوگیری از یک جنگ مناقصه با کشورهای دیگر بیش از خرید تست کیت های تشخیصی و تست آنتی بادی به عنوان اتفاق افتاده در تقلا برای خرید هواکش و تجهیزات حفاظت فردی در شروع بحران است. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im