credihealth covid
Credihealth گسترش خدمات خود در COVID-19 آزمایش غربالگری, داروخانه, تشخیص, مراقبت های ویژه, کمک, مراقبت در منزل کمک و تجهیزات تحویل در آستان سلامتی روحی و مشاوره, در میان دیگران. Pixabay

Gurgaon, 14 مارس سال 2020: هند پیشرو در بهداشت و درمان, پورتال Credihealth امروز اعلام کرد راه اندازی طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی مرتبط با COVID-19 برای شهروندان در سراسر کشور است.

به عنوان COVID-19 همه گیر مدتها کشور وجود دارد یک نیاز جدی احساس می شود برای آوردن به موقع در سراسر کشور دسترسی به COVID مرتبط خدمات بهداشت و درمان. “جامعه است کنجکاو و نگران در مورد تحولات اخیر در اطراف COVID-19 و آنچه را که آنها نیاز به یک پلت فرم که در آن هر دو این مسائل می تواند به طور همزمان به کار گرفته می شود با سهولت و راحتی. در حالی که آنها نیاز به به روز رسانی محتوا به چه زمانی و چگونه COVID-19 ویروس توابع درون بدن انسان, در همان زمان, آنها نیز باید آموزش در مورد چه آنهایی که نیاز به انجام در مورد علائم” گفت: راوی Virmani, بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Credihealth. “از این رو ما به ارمغان آورده اند با هم در زیر یک مراقبت پلت فرم طیف وسیعی از خدمات است که شامل COVID-19 آزمایش غربالگری توسط شرکای ما همان روز داروسازی راه حل های هوایی و جاده ای خدمات آمبولانس در سراسر کشور,” او اضافه شده است. این پلت فرم همچنین میزبان یک دسته از قطعات محتوا که شامل پایه “بایدها و نبایدها” برای بیمار تحت قرنطینه و مراقب و چگونه Credihealth می تواند خدمات فوق به آنها. Virmani بیشتر می افزاید: “ما شده است یک رهبر بلامنازع در مدیریت پایان برای پایان دادن به تجربه بیمار برای بیماری های جدی و بیمار پذیرش کسب و کار اخیر ما تاخت و تاز کردن در COVID-19 فضایی است که یک پیشرفت طبیعی در این بار تلاش برای همه. ما انباشته دانش ما و شبکه بزرگ آورده و آنها را جلو برای بیماران نیازمند همه زیر یک آسان برای دسترسی به پلت فرم.”

credihealth covid
Credihealth هند آنلاین پیشرو سلامت پورتال.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

این برند نیز قرار داده و از یک تیم مجرب و آموزش دیده COVID-19 مراقبت از مدیران که کمک به بیماران مستعد و یا کسانی که نیاز به هر یک از خدمات فوق.

صحبت در مورد اخیر توسعه و ابتکارات جدید, Gaurav گوپتا معاون ارشد رئیس جمهور – توسعه بازار گفت: “امروز مصرف کننده-مواجهه با فن آوری های بهداشتی نیاز به دوباره اختراع خود را عرضه می کنند با توجه به نیاز بیمار دچار اجتماعی فاصله و قفل-کردن امور. از این رو ما گسترش خدمات ما در COVID-19 آزمایش غربالگری, داروخانه, تشخیص, مراقبت های ویژه, کمک, مراقبت در منزل کمک و تجهیزات تحویل در آستان سلامتی روحی و مشاوره, در میان دیگران.”

credihealth covid
ماه گذشته Credihealth حال راه اندازی آن اختصاص داده شده تله/ تصویری مشاوره خدمات با برخی از پیشرو بیمارستان های خصوصی در کشور است.

ماه گذشته Credihealth حال راه اندازی آن اختصاص داده شده تله/ تصویری مشاوره خدمات با برخی از پیشرو بیمارستان های خصوصی در کشور است. از طریق این خدمات بیماران هم اکنون می توانید در تماس با بیش از 2500+ پزشکان از 50+ بیمارستان در کشور تا کنون بزرگترین شبکه در کشور است. با نام تجاری ادعا رسیدگی به بیش از 500 تله/ تصویری مشاوره در هر روز و در حال آماده سازی خود برای مقیاس است که تعداد بیش از 2000 consolations در هر روز.

در مورد Credihealth:

Credihealth هند آنلاین پیشرو سلامت پورتال. این پلت فرم است که با هدف ارائه یک تجربه رایگان بدون هیچ زحمتی برای بیماران به دنبال بهداشت و درمان در هند. Credihealth است در مورد اعتماد و مشارکت با 650+ بیمارستان های پیشرو در سراسر کشور و بیش از 35000+ پزشکان درگیر با این پلت فرم قابل اعتماد.

همچنین به عنوان خوانده شده – شهر نیویورک به تولید خود COVID-19 تست کیت و تجهیزات حفاظت

به عنوان بخشی از ادامه تعهد این سازمان ارائه می دهد اولویت قرار ملاقات در بیمارستان, کمک, دوم, نظر, آنلاین پزشکی, سفارشات, تشخیص, تصویری, مشاوره, و بیشتر. این کارشناسان پزشکی در Credihealth کمک به بیماران در حق تصمیم گیری در مورد نیازهای پزشکی. تکنولوژی محور پلت فرم اجازه می دهد تا کاربران به مقایسه درمان هزینه و فایده صرفه جویی در زمان خدمات.

برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید: www.credihealth.com

تماس با رسانه ها
Nishant نایر (+919811238228)
nishant.nayyar@credihealth.com

[ سلب مسئولیت: تصاویر مورد استفاده در مقاله در حال عرضه شده توسط نویسنده NewsGram به هیچ وجه قصد نقض کپی رایت. ]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im