در اینجا چیزی است که نه برای یک فرد با مسائل مربوط به سلامت روان

همه ما تابع دلیل ما باید ذهن خود ما است. راه ما فکر می کنیم راه ما احساس می کنیم و راه تعامل ما با محیط زیست ما توصیف و تعیین کننده سلامت روان ما.

ما را دنبال کنید در Facebook به ماندن بگیرید به روز در آخرین اخبار!!

ما ذهن ما است. ما روابط ما خاطرات ما موفقیت ما لحظات سرگرم کننده به نظر ما از کار ما و خودمان همه عملکرد مثبت بهداشت روان. سلامت روانی و ذهنی بیمار-سلامت استمرار دارد توضیح می دهد که دکتر Achal Bhagat, مشاور ارشد, روانپزشک و روان درمانگر در بیمارستان آپولو, Delhi.

“بیماری های روانی شایع است. وجود نزدیک به 200 نوع از بیماری های روانی است. برخی از این شایع اختلالات روانی مانند اضطراب و افسردگی و اختلال وسواسی-اجباری و مشکلات (علائم فیزیکی به دلیل دلایل روانی). بیشتر اختلالات شدید روانی شامل اسکیزوفرنی و اختلال دوقطبی. الکل و مواد مخدر رایج در فرم از بیماری های روانی. بیماری روانی است که اختلال در عملکرد ما عملکرد ذهنی (تفکر, احساس, دستیابی و ساخت حس از, اطلاعات, حل مساله, تصمیم گیری و قضاوت).

“این اختلال در نتیجه یک تعامل بیولوژیکی آسیب پذیری در فرم خاصی neurochemical تغییرات و خطرات در قالب روحی و روانی و مشکلات اجتماعی است که یک فرد ممکن است به صورت. در هر جامعه یک در چهار نفر است به احتمال زیاد به تجربه یک بیماری روانی است. هر یک از ما ممکن است تجربه ذهنی بیمار-سلامت” دکتر Bhagat گفت IANSlife.

How to treat a person suffering from mental health
وجود نزدیک به 200 نوع از بیماری های روانی است. برخی از این شایع اختلالات روانی مانند اضطراب و افسردگی و اختلال وسواسی-اجباری و مشکلات (علائم فیزیکی به دلیل دلایل روانی). فلیکر

اگر شما می دانید کسی که زندگی با یک مشکل بهداشت روانی در اینجا چیزی است که او نشان می دهد شما باید انجام دهید برای اضافه کردن به مشکلات خود را:

نه درمان آنها را هر گونه متفاوت برای هر فرد دیگری چرا که آنها یک مشکل بهداشت روانی. افراد مبتلا به بیماری های روانی و مشکلات روحی و روانی مردم ،

نه ترحم آنها و یا فکر می کنم کمتر از آنها است. آنها ضعیف یا ناتوان. آنها در مواجهه با یک مشکل بهداشت روانی و هر کسی می تواند سلامت روان مشکلات است. آن را نمی کند آنها کمتر از یک فرد است.

آیا نمی شود بی تاب است. ایجاد زمان گوش دادن و اجازه دهید آنها را می دانم که شما مراقبت.

را وعده داده است که شما می توانید نگه دارید. قابل پیش بینی و سازگار در پشتیبانی که به شما ارائه دهد.

نمی توان قضاوت است. ما همه قضاوت در زمان و ما باید نظرات. داشتن نظرات در مورد افراد دیگر و تمرکز تنها بر روی برخی از جنبه های شخصیت خود را است بی احترامی می آید و در این راه از کسی که به شما اعتماد. پذیرش مردم به عنوان آنها بدون قضاوت آنها.

نمی تواند دستور. سعی نکنید خود را به منظور تعیین راه حل های خود را پاسخ به مشکلات آنها. راه حل های خود را ممکن است مربوط به آنها. آنچه که شما ممکن است پیدا کردن بیش از حد آسان برای حل شاید بسیار دشوار است برای آنها. فوری خود را به آرامی راه حل های ممکن است آنها را احساس می کنید که شما در حال trivializing مشکلات خود را. به آرامی آنها را تشویق به پیدا کردن راه حل های خود را.

نمی توان ناخوانده. فقط به این دلیل که آنها رسیده اند برای کمک به شما از این به آن معنا نیست که شما نیاز به دانستن همه چیز در مورد آنها. شما نیاز به در حال حاضر است که شما نیاز به تکمیل آنها ممکن است راحت گفتن شما همه چیز را در مورد خود.

How to treat a person suffering from mental health
بیماری روانی است که اختلال در عملکرد ما عملکرد ذهنی (تفکر, احساس, دستیابی و ساخت حس از, اطلاعات, حل مساله, تصمیم گیری و قضاوت). فلیکر

نمی تواند به روانی و استدلال با آنها اگر شما مخالف با کسی اجازه دهید آن را. گاهی اوقات شما ممکن است پس از سرمایه گذاری در یکی از راه های پرداختن به یک مشکل است که هر بار که شما دیدار با کسی که از کمک به شما ممکن است در حال حاضر با داشتن یک روانی بحث با آنها. تلاش برای ‘تبدیل’ مردم را به راه خود را از تفکر است و نه مفید.

آیا در مقایسه مشکلات خود را با دیگر مشکلات مردم است. همه پریشانی فردی است و آن را کمتر یا بیشتر.

آیا استفاده از platitudes به عنوان ابزاری برای پشتیبانی. گفتن چیزهایی مانند “زمان التیام خواهد شد” و “از آن خدا است” در حال راه توقف دشوار مکالمه حمایت نمی کند کسی.

متوقف نمی شود آنها را از بیان خود سوال نیست راه آنها احساس. هر کس حق دارد به احساس راه آنها می خواهند به.

همچنین بخوانید: در اینجا سرود برای دستیابی به رژیم غذایی مناسب

آیا نگه داشتن آنها را دور از منابع دیگر کمک کند. دریافت اطلاعات در مورد خدمات بهداشت روان و آن را در دسترس به آنها.

آیا اجازه نمی دهد خودتان را به غرق شود. شما باید از خودتان بیش از حد. در دسترس بودن برای کسی که به این معنا نیست که شما مهم نیست.

سعی نکنید به انجام کاری یا برای مردم با آنها می شود. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im