در اینجا چگونه یوگا باعث بهبود سلامت جنسی و تولید مثل

Yoga باستانی است, روش تمدد اعصاب و ورزش و درمان است که به دست آورده زیر گسترده در سراسر جهان است. آن rejuvenates ذهن, بدن و روح است. آن به عنوان جای شگفتی نیست که یوگا نیز ممکن است در خدمت به منظور افزایش عملکرد جنسی.

با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی جنسی (Nov 12, 2009), تمرین منظم یوگا باعث بهبود جنبه های مختلف عملکرد جنسی در زنان از جمله تمایل انگیختگی و ارگاسم و رضایت کلی اشاره می کند دکتر Arockia, باکره, فرناندو, باروری, متخصص, متخصص زنان و متخصص زنان در Cloudnine گروه از بیمارستان. این کارشناس سهام برخی از مزایای یوگا در زندگی جنسی و در دوران بارداری است.

Follow us on Facebook برای دریافت آخرین اخبار به روز رسانی از ما!!

فواید یوگا در زندگی جنسی خود را

بیشتر و بیشتر مردم در حال کشف مزایای تمرین یوگا از ساخت قدرت به تسکین استرس. 40 درصد از زنان با باروری مرتبط با مسائل باید اضطراب و استرس و یا هر دو. یوگا و تمرکز حواس تمرین مانند تنفس عمیق کمک در کاهش سطح کورتیزول در خون ما است که یک نشانگر برای استرس است. سطوح بالای کورتیزول آسیب خوب تعادل بین هورمون ها که کنترل مغز و قلب و دستگاه تناسلی. بسیاری از باروری گروه های که انجام جلسات گروه پشتیبانی برای کمک به اضطراب زوج ها در تلاش برای باردار شدن – شامل یوگا را در برنامه های خود را. آن می تواند به بهبود زندگی جنسی خود را.

در اینجا نحوه:

یوگا می تواند هدف جنسی خود را در مناطق. بسیاری از انواع یوگا اشاره به ریشه قفل “ملا Bandha” است که ریشه ستون فقرات و لگن کف لگن. آگاهی به این مناطق در یک کلاس یوگا به شما کمک خواهد کرد بیشتر در تماس با آنها کلی است و می تواند به شما کمک کند لذت بردن از رابطه جنسی بیشتر است. در به چالش کشیدن وضعیت فیزیکی مانند سگ رو به پایین chatarunga, supta konasana و شخم مطرح درگیر شدن ملا Bandha در واقع کمک می کند تا بلند کردن ماهیچه های کف لگن که باعث افزایش قدرت هسته ای که پس از آن توابع برای حمایت و حفاظت از ستون فقرات. درگیر شدن ملا Bandha می تواند کمک به تعادل در حالت مانند جنگجو 3 و کلاغ را در برخواهد داشت.

Yoga to improve reproductive, sexual health
یوگا می تواند هدف جنسی خود را در مناطق. بسیاری از انواع یوگا اشاره به ریشه قفل “ملا Bandha” است که ریشه ستون فقرات و لگن کف لگن. Pixabay

شما احساس بهتر در پوست شما: یوگا یک سری از تمرینات فیزیکی و بدنی است که در راستای بهبود انعطاف پذیری و قدرت و تعادل است. تمرین به طور منظم کمک می کند تا برای تقویت و تن بدن خود را و همه این را به شما احساس بهتری در مورد خودتان. بهبود خود افکار خود را در مورد ظاهر خود را افزایش بدن اعتماد به نفس و عزت نفس. همه از این خواهد شد کمک به شما در افزایش زندگی شخصی خود را.

یوگا کمک می کند تا کاهش استرس و اضطراب: با انتقال تمرکز و توجه به تنفس و بدن, یوگا می تواند کمک به کاهش اضطراب و انتشار تنش های فیزیکی. کاهش سطح استرس در پایان روز می تواند منجر به احساس بهتری در مورد بودن با شریک زندگی خود را. اگر شما نگران در مورد چیزهای دیگر و احساس ذهنی متعادل, شما به احتمال زیاد به می خواهید می شود قادر به ارائه به دیگر قابل شما. این اجازه خواهد داد که شما را به استراحت و لذت بردن از رابطه جنسی که باعث می شود آن را حتی بهتر است. آرام پررنگ عمل می تواند یک فرار فوق العاده از عوامل استرس زا را از زندگی روزمره در حالی که افزایش انعطاف پذیری و قدرت به بوت. این نیز خواهد شد را افزایش رابطه رضایت همراه با بهبود در زندگی جنسی و صمیمیت سطوح. آن را به ارمغان می آورد رضایت کلی بهتر ارتباط و اعتماد میان زن و شوهر همراه با کلی کاهش استرس و اضطراب است.

یوگا می تواند به افزایش بتا-اندورفین انتشار هورمون از مغز که به احساس خوب بودن بهبود ایمنی و جلوگیری از عفونت به نوبه خود در افزایش بهداشت باروری. با بهتر تعادل هورمون وجود دارد افزایش میل جنسی و باروری عملکرد نیز افزایش تولید اسپرم.

تمرین منظم یوگا باعث بهبود تعامل بین مغز و سیستم تولید مثل در زنان و مردان است. وجود دارد بسیاری از مثبت و منفی های بازخورد ما باروری غدد و حتی ظریف تعادل مختل کل سیستم.

با بهتر تعادل هورمون وجود دارد افزایش میل جنسی و باروری عملکرد نیز افزایش تولید اسپرم.

Yoga to improve reproductive, sexual health
یوگا کمک می کند تا شما در برخورد با علائم بارداری مانند تهوع صبحگاهی و نوسانات خلق و خوی حصول اطمینان از نرم و صاف و راحت تر و سریع تر بهبودی پس از زایمان. Pixabay

یوگا به طور غیر مستقیم باعث بهبود بهداشت باروری بهبود ایمنی و در نتیجه کاهش عفونت که خسارت واژن لوله فالوپ و رحم فلور باکتریایی و در نتیجه جلوگیری از بارداری.

آن را افزایش می دهد میزان موفقیت از فن آوری کمک باروری مانند در لقاح آزمایشگاهی و تلقیح داخل رحمی با کاهش سطح استرس; در نتیجه بهبود تخمک گذاری و تولید اسپرم است.

زنان با سطح بالایی از بيومارکرهای استرس مانند کورتیزول کمتر شانس بارور شدن تخمک و همچنین افزایش خطر سقط جنین است. بنابراین یوگا می تواند نقش عمده ای در این افراد است.

تنفس و مدیتیشن asanas می تواند به کاهش سطح درد در افراد مبتلا به قاعدگی دردناک و درد در هنگام مقاربت جنسی در نوبت افزایش شانس لقاح. مبتدیان باید تمرکز بر روی تنفس و شمار آن راحت هستند. بالاتر از همه, آن را بی خطر است. مهم این است که شروع کند.

همچنین بخوانید: محققان کشف باکتری های خوب روده با پتانسیل برای کاهش خطر بیماری قلبی

مزایای یوگا در دوران بارداری

یوگا کمک می کند تا شما در برخورد با علائم بارداری مانند تهوع صبحگاهی و نوسانات خلق و خوی حصول اطمینان از نرم و صاف و راحت تر و سریع تر بهبودی پس از زایمان. بنابراین اگر شما می خواهید برای ایجاد خود را در بارداری و زایمان یک صلح آمیز و آسان سفر, شما باید برای رفتن به یک کلاس یوگا بارداری در طول و پس از بارداری خود را. نگاه برای دوران بارداری یوگا برنامه که در آن شما هستند راحت با فعالیت های سبک و کلاس یوگا محیط زیست است. همیشه به یاد داشته باشید انجام “جغجغه” است که یک تنفس ساده تکنیک های یوگا, آن را همیشه شما را تشویق میکند تا به طور فعال در طول دوران بارداری خود را افزایش می دهد و احساس خود را از رفاه.

تمام این تمرینات باید شروع قبل از بارداری, بنابراین به عنوان به بهترین نتیجه در دوران بارداری است. آیا شروع به ورزش برای اولین بار در سه ماهه اول بارداری جز تمرینات تنفسی تحت نظارت و مشاوره خود را در متخصص زنان/ متخصص باروری. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im