در اینجا چگونه مفید پیاز و روغن برای مو خود را

video games
منتشر شده در مجله Frontiers in Human Neuroscience این مطالعه نشان می دهد که متخصص بازیکنان در زمان واقعی استراتژی بازی ها را سریع تر پردازش اطلاعات. Pixabay

در دراز مدت تجربه اکشن, بازی استراتژی در زمان واقعی مانند World of Warcraft, سن امپراتوری و جنگ ها می تواند باعث تغییرات دراز مدت در مغز و منجر به بهبود در لوب توجه انتخابی بينايی با توجه به مطالعه.

این بازی که می توان به دست آورد از طریق برنامه ریزی استراتژیک, انتخابی, توجه, مهارت های حسی و حرکتی و کار تیمی جای قابل توجهی از مطالبات در مغز است.

منتشر شده در مجله Frontiers in Human Neuroscience این مطالعه نشان می دهد که متخصص بازیکنان در زمان واقعی استراتژی بازی ها را سریع تر پردازش اطلاعات تخصیص بیشتر قدرت شناختی به فرد محرک های بصری و تخصیص محدود شناختی منابع بین محرک های پی در پی به طور موثر از طریق زمان.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

“هدف ما برای ارزیابی دراز مدت اثر تجربه با اکشن بازی استراتژی در زمان واقعی در زمانی توجه انتخابی بينايی” گفت: مطالعه محقق Diankun گونگ از دانشگاه الکترونیکی علم و فن آوری از چین است.

“به طور خاص ما می خواستیم به فاش کردن زمان دوره از فرآیندهای شناختی در طول توجهی گردش کار نمونه کار استفاده می شود توسط دانشمندان علوم اعصاب به بررسی توجه انتخابی بينايی,” گونگ اضافه شده است. به منظور مطالعه اثر بازی در زمانی بصری توجه انتخابی تیم تحقیقاتی انتخاب شده 38 داوطلب سالم و جوان جنس نر دانش آموزان است.

video games
بازی های خاصی است که می تواند برنده از طریق برنامه ریزی استراتژیک, انتخابی, توجه, مهارت های حسی و حرکتی و کار تیمی جای قابل توجهی از مطالبات در مغز است. Pixabay

نیمی از داوطلبان متخصص بازیکنان معمولی عمل در زمان واقعی بازی استراتژی, لیگ از افسانه, که در آن هم تیمی با هم کار کنند برای از بین بردن این برج از یک تیم مقابل. آنها تا به حال این بازی برای حداقل دو سال و کارشناسی ارشد بر اساس رتبه بندی خود را در میان هفت درصد از بازیکنان.

این دیگران بودند مبتدیان با کمتر از شش ماه تجربه همان بازی و رتبه بندی در میان پایین 30-45 درصد است. تمام داوطلبان نشسته بودند در مقابل یک صفحه نمایش و تست شده در یک گردش کار با 480 محاکمه بیش از یک دوره از حدود دو ساعت است.

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

بیشتر یک داوطلب تمایل به “blink” اهداف کمتر غالبا او را با فشار دکمه درست زمانی که یکی از دو هدف به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش و بدتر از او به طور کلی در کار است. داوطلبان همچنین عینک الکترودهای EEG در جداری (یعنی طرف و بالا) منطقه از پوست سر خود را اجازه می دهد محققان برای اندازه گیری و ترجمه و بومی سازی فعالیت مغز در طول آزمایش.

همچنین به عنوان خوانده شده – Facebook معرفی برنامه جدید بررسی سیستم برای توسعه دهندگان

“ما دریافتیم که متخصص لیگ از افسانه بازیکنان عملکرد بهتری نسبت به مبتدیان در کار است. کارشناسان کمتر در معرض ابتلا به چشمک زدن اثر تشخیص اهداف دقیق تر و سریع تر و به عنوان نشان داده شده توسط خود را قوی تر P3b (مثبت-رفتن دامنه) داد بیشتر توجه شناختی منابع به هر یک از هدف” گفت: مطالعه همکاری نویسنده Weiyi کارشناسی ارشد از دانشگاه آرکانزاس در ایالات متحده است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im