COVID-19 pandemic
این COVID-19 همه گیر است و همه چیز در مورد کنترل است و به همین دلیل قرنطینه لازم است. Pixabay

توسط K. YATISH RAJAWAT

جنگ در برابر شدید ترین بهداشت و درمان اضطراری در بیش از 100 سال شامل سه موازی جنگ — آنهایی که در برابر COVID-19 گیر این infodemic و آنچه که من اسمش “ecodemic”. ترم سوم نشان دهنده تاثیر این دو باید در اقتصاد است. سناریو و اقدامات دولت و کسب و کار و جامعه هستند که دیکته شده توسط اپیدیولوژی. در جنگ فرسایشی بین زندگی و امرار معاش سابق به نظر می رسد برنده هر چند این حکم آمده ممکن است در یک بیانیه.

جنگ است که برپا در اکو اتاق های رسانه های اجتماعی و سر و صدا در حال افزایش است به اوج. این حکم نه تنها بر سیاست ساخت بلکه راهی است که در آن سیاست های ابلاغ شده. مشکل با زندگی در مقابل امرار معاش بحث این است که خود را سر و صدا ایجاد وحشت در میان عموم مردم و roils بازار و در نتیجه ضرر و زیان بزرگ در اسمی و ارزش اقتصادي است. این نتایج در یک سه گانه whammy — آن را کند می کند کردن سیاست ساز باعث ترس بازرگانان و حرکت کردن جامعه است.

لطفا دنبال NewsGram در توییتر برای دریافت به روز رسانی در آخرین اخبار

آن است که غیر ممکن است برای حل trilemma در تراشه ها جای دادند که هر سه به هم وابسته هستند. هر سه باید با هم حل و فصل با استفاده از منابع کافی و زمان و تلاش است. این روند باید شروع با هیئتی از کنترل مرکزی به گام تا با سرعت و با کیفیت از پاسخ. همه گیر پدیده ای است که نمی توان خطاب مرکزی. دولت آگاه از این است و اقدام به آن. به عنوان یک ماده در واقع این هیئت نشان می دهد در سال های اخیر آب بندی از نقاط تعیین شده در چند منطقه در اوتار پرادش, دهلی نو, و, Madhya Pradesh. این تصمیم ساخته شده توسط خط مقدم دولت در هر منطقه. وجود دارد یک اداری قطعی در اینجا — ما می دانیم این منطقه به عنوان یک واحد از حکومت و نه شهر. این ویروس است که اغلب بدخیم در انبوه مناطق شهری و دولت نیاز به نماینده مالی پلیس و سلامت اداری و کنترل در سطح شهرستان است. اگر مهم بود که زودتر آن را تبدیل فوری در حال حاضر با خطر سرایت افزایش به طور پیوسته.

COVID-19 pandemic
جنگ در برابر شدید ترین بهداشت و درمان اضطراری در بیش از 100 سال شامل سه موازی جنگ — آنهایی که در برابر COVID-19 گیر این infodemic و ecodemic. Pixabay

مستند در مقابل آزادی

این بیماری همه گیر است که در مورد کنترل و از این رو آب بندی و قرنطینه. کلمه قرنطینه مشتق از کلمه لاتین برای چهل و روش اولین بار شاغل در ونیز در طول طاعون از سال 1377 انجام گرفت. اخیر آب بندی از نقاط بدان معنی است که دولت در حال حرکت است به دور بعدی مهار. به موازات این آزادی باید با توجه به داخلی زنجیره تامین به کار در شیوه ای کارآمد. این مهم است که به مجموعه ای از پروتکل برای باز کردن کارخانه ها و حرکت کارگران از طریق امن حمل و نقل راه و استفاده از راه آهن برای مسیر لجستیک و زنجیره ای. به آزادی را به کسب و کار برای بازسازی خود است. در غیر این صورت ورشکستگی خواهد کوه — آن شروع خواهد شد با کسب و کارهای کوچک و با گلوله برف زدن به یک بحران است که آمار بزرگترین. این ecodemic است که اتفاق می افتد به دلیل مستند و سرایت آن باید متوقف شود قبل از آن را از بین می برد و اقتصاد است.

ممکن است برای دولت به تصمیم می گیرید که بخش ضروری است و کدام نیست. بهتر است به سمت چپ به بازار به تصمیم می گیرید. دولت می تواند مجموعه ای از پروتکل و شروع به دادن آزادی در مرحله جغرافیایی شیوه با در نظر گرفتن نقاط.

پس از 9/11 یک صنعت جدید از امنیت به وجود آمد. آن را ایجاد یک پروتکل برای فلز معتاد به انفیه سگ و سپاه پاسداران است. یک صنعت مشابه افزایش پست COVID-19 را در آینده شیوع ویروس. کارخانه ها و محل کار و دفاتر خواهد شد که متوسط چک را به هر فرد ورود و خروج از طریق یک واحد بهداشت. این را نمی خواهد اتفاق می افتد از طریق اطلاع رسانی و یا سفارشات به عنوان کسب و کار نیاز به منابع مالی و نقدینگی. این بازار ایجاد خواهد شد راه حل اگر ما اجازه می دهد آنها را به کار گیرند. جدید هزینه عمل بالاتر خواهد بود اما کسب و کار را قبول کند و وفق دهند. دولت نیاز به تشخیص آنها نیست و این مشکل در هر مرحله — آن را 40 روز چالش اما 18 ماه مسابقه دو ماراتون.

COVID-19 pandemic
این COVID-19 ecodemic است که اتفاق می افتد به دلیل مستند و سرایت آن باید متوقف شود قبل از آن را از بین می برد و اقتصاد است. Pixabay

لطفا دنبال NewsGram در Facebook به روز رسانی در آخرین اخبار

دولت ممکن است طبقه بندی دارویی ضروری است اما نه آن زنجیره تامین است. صنعت ممکن است یک ضربه اگر بسته بندی و چاپ واحد های طبقه بندی شده به عنوان غیر ضروری است. دولت می تواند به بخش توسط بخش و حذف انسداد اما آن را برای همیشه لطفا برای. این فرمان و کنترل تصمیم گیری را نمی خواهد کار برای اقتصاد است. این مستند را نابود کرده است زنجیره تامین و مکیده نقدینگی در چند هفته. وحشت با توجه به infomedic منعکس شده است در بازارهای مالی است. این زمان برای جامعه مدنی دولت و کسب و کار با هم کار کنند.

تغییر در رفتار اجتماعی که آیا فاصله انزوا و یا مستند موفق نمی با diktats. این سیستم برای دیدن جامعه مدنی به عنوان یک همکار فعال روی زمین است. آن زمان که 100 درصد کسر مالیات غیر انتفاعی ساخته شده است یک واقعیت برای فعال کردن یک صندوق و جریان عمل بر روی زمین.

همچنین به عنوان خوانده شده – مارها, علم و مدیتیشن – چه همبستگی? آن را پیدا کنید در اینجا

بازار سرمایه پیش بینی میکند فاجعه پیش رو است. تسکین بسته از 24 $میلیارد ناکافی برای احیای اقتصاد است. آمریکا اعلام کرد که 2 تریلیون دلار بسته است که بیش از دو برابر 700 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای مشکل سرمایه امداد برنامه در سال 2008. پرتاب پول حل مشکل این گروه کمک به ecodemic و متوقف نخواهد شد کاهش. این مستند را شکسته است قوانین اساسی قرارداد و این موجب ترس بازار است. وام گیرندگان با استفاده از مهلت قانونی اعطا شده توسط دولت برای دبه کردن در حق قوه قضاییه است که با آن با توجه به وضعیت فوق العاده ای در دست. اگر این وضعیت همچنان ادامه دارد NPAs سوار خواهد شد — و این بار آن را نمی خواهد فقط کمی از وام گیرندگان بزرگ اما همچنین شامل میلیون ها نفر از وام گیرندگان کوچک. آن را نمی خواهد چند کشور این خواهد بود که اقتصاد جهانی از این رو همکاری, همکاری نیاز به اتفاق می افتد در سطح جهانی بیش از حد. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو