در اینجا این است که چگونه از دست دادن عضلات خود اثرات سلامت

آیا شما خسته با زمانی که شما در رسیدن به بالای پله ها ؟ آیا شما بیمار شده و یا در بیمارستان بستری و وزن از دست رفته به تازگی? آیا شما راه رفتن آهسته تر از نرمال است ؟ این همه می تواند نشانه ای از از دست دادن عضله و آن را شایع تر از شما ممکن است فکر می کنم. پیشرفته عضلانی از دست دادن یا کم ماهیچگی بر یک سوم از بزرگسالان در سن 50 سال و بالاتر.

“شما بیش از 600 ماهیچه در بدن که حساب تا 40 درصد از وزن بدن خود را – که تقریبا نیمی از شما” توضیح می دهد که دکتر گانش Kadhe مدیر دانشیار پزشکی و معاونت علمی در ابوت تغذیه اضافه کرد “در حالی که پیری طبیعی است که از دست دادن بیش از حد عضله است و می تواند به طور مستقیم تاثیر خود را از تحرک و قدرت و سطح انرژی سیستم ایمنی بدن و حتی ارگان های تابع.”

دنبال کنید با ما در توییتر برای بیشتر چنین به روز رسانی!

چرا که عضلات ذاتا به بسیاری از سیستم های تحقیقات منتشر شده در مجله ارسال حاد و دراز مدت مراقبت های پزشکی’ استدلال می کند که یک فرد توده عضلانی است که به مراتب بهتر پیش بینی کننده سلامت نسبت به BMI یا شاخص توده بدن است.

چه خطرات ناشی از از دست دادن بیش از حد عضله ؟ در حالی که پیشرفته از دست دادن عضله شایع است و در افراد مسن و یا با برخی از بیماری های مزمن, آن را نیز یک هشدار است که سلامت خود را ممکن است در معرض خطر:

Muscle loss
تحقیقات منتشر شده در مجله ارسال حاد و دراز مدت مراقبت های پزشکی’ استدلال می کند که یک فرد توده عضلانی است که به مراتب بهتر پیش بینی کننده سلامت نسبت به BMI یا شاخص توده بدن است. Pixabay

آبشار: آبشار و شکستگی ها به علت آسیب و مرگ و میر در میان افراد مسن است. 1

تحرک: از دست دادن قدرت را محدود می کند تحرک و در نتیجه از دست دادن استقلال. 2

وزن: توده عضلانی بزرگترین تصمیم گیرنده از میزان سوخت و ساز و یا چگونه بسیاری از کالری سوزاندن شما در هر روز.

سلامت قلب: قلب یک عضله و از دست دادن ماهیچه ها می تواند تاثیر سلامت قلب و عروق.

مقاومت به انسولین: استفاده از عضلات قند خون و یا قند برای سوخت. از دست دادن ماهیچه ها ممکن است افزایش خطر ابتلا به مقاومت به انسولین است.

بیمارستان عوارض: بیماران مبتلا به کم عضله مستعد ابتلا به فشار آسیب و عفونت هستند و اغلب قادر به تکمیل طاقت فرسا درمان مانند شیمی درمانی.

همچنین بخوانید: استفاده از زبان در سیاست

مشکلات تنفسی: برای مردم تنفسی مسائل مربوط به از دست دادن عضلات می تواند منجر به عوارض اضافی.

امید به زندگی: بالاتر عضله به چربی نسبت داده شده است به طول عمر بیشتر در افراد مسن است.

ساده رژیم غذایی و ورزش استراتژی برای فعال ماندن و قوی – بنابراین شما می توانید از چیزهایی که شما را دوست دارم. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de