در اینجا برخی از اقدامات احتیاطی در حالی که ناهار خوری در میان همه گیر

Tدر اینجا این است که برخی از خطر اما مقامات بهداشتی می گویند وجود دارد اقدامات احتیاطی شما می توانید برای به حداقل رساندن شانس شما در معرض ویروس.

سفارش بایگانی اطلاعات و یا تحویل است هنوز امن ترین گزینه برای گرفتن رستوران, غذا, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

اگر شما تصمیم به غذا خوردن در یک رستوران بهترین انتخاب برای صندلی در فضای باز که در آن جداول حداقل 6 فوت از هم جدا آژانس می گوید. ناهار خوری در داخل یک رستوران که نه کاهش می یابد و ظرفیت آن و یا با خیال راحت دور میز به شمار می ترین خطر آن را می گوید.

دنبال NewsGram در توییتر به ماندن بگیرید به روز در مورد اخبار جهان.

Coronavirus اسپرد را از طریق قطرات که در حال ساطع شده هنگامی که مردم بحث, خنده, خواندن, سرفه یا عطسه. داخلی فضاهای مخاطره آمیز تر از فضاهای باز به دلیل آن ممکن است سخت تر به نگه داشتن مردم از هم جدا و کمتر وجود دارد تهویه CDC می گوید. شام باید ارزیابی آنچه ایمنی دیگر مراحل رستوران گرفتن است.

How Risky Is Dining Out During COVID-19 Pandemic?
اگر شما تصمیم به غذا خوردن در یک رستوران بهترین انتخاب برای صندلی در فضای باز. Pixabay

برای مثال سرور باید با پوشیدن ماسک و رستوران باید یک فرایند برای اطمینان مردم به تجمع بیش از حد نزدیک و در حالی که انتظار برای یک جدول می گوید: دکتر سوزان کیسی Bleasdale, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو است.

همچنین بخوانید: فشار خون بالا داروها نیز ممکن است در کاهش خطر ابتلا به سرطان کولورکتال

دیجیتال و یا یکبار مصرف منوها و اتفاقی ظروف نیز ترجیح داده با توجه به CDC. آژانس می گوید touchless گزینه های پرداخت مانند کسانی که در دسترس بر روی دستگاه تلفن همراه خود را مطلوب هستند. در غیر این صورت رستوران ها باید, روش برای جلوگیری از دست به دست در تماس با پول نقد و کارت های اعتباری.

اگر شما در حال جمع آوری در یک رستوران با یک گروه Bleasdale نشان می دهد تنها ناهار خوری با مردم شما می دانید و چک کردن اگر آنها احساس شده است بیمار و یا تجربه هر گونه علائم.

افراد بیشتر در معرض بیماری شدید از ویروس مانند افراد مسن ممکن است بخواهید برای جلوگیری از غذا خوردن در رستوران ها در دسترس نباشد. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im