در اینجا برخی از راهنمایی های موثر برای حفظ پسوریازیس در خلیج

شرایط پوست تمایل به عود در طول تابستان و بسیاری از افراد مبتلا به پسوریازیس هستند به دنبال راه های موثر برای مدیریت شرایط خود را بهتر در طول تابستان است. وجود دارد به عنوان تنها هیچ و یا محدود گردش یکی می توانید انجام دهید در طول این مستند هنوز هم وجود دارد بسیاری از راه های موثر است که ممکن است کمک به شما در اتخاذ یک رویکرد جامع برای مدیریت پسوریازیس در حالی که در خانه در طول این زمان.

با توجه به ملی پسوریازیس پایه و اساس آن مشخص شده است که افراد مبتلا به پسوریازیس اغلب پاسخ خوبی برای قرار گرفتن در معرض طبیعی و یا مصنوعی نور ماوراء بنفش. این ممکن است متفاوت از فردی به فرد می گوید دکتر مونیکا Bambroo, HOD – پوست و لوازم آرایشی Artemis بیمارستان Gurugram.

اگر پسوریازیس خود پاسخ خوبی در گذشته به نور خورشید و یا فتوتراپی این احتمال وجود دارد که شما باید پاسخ مثبت است. اگر شما پاسخ منفی و سپس حمام آفتاب است که به احتمال زیاد برای شما نیست. تماس مکرر با نور ماوراء بنفش می تواند باعث عود پسوریازیس علائم. بهتر است برای شروع با بسیار پایین قرار گرفتن در معرض بار و ساخت بیش از چند هفته است.

در اینجا برخی از راه های موثر برای مدیریت پسوریازیس در طول تابستان است.

زمان برنامه در آفتاب: قرار گرفتن در معرض نور خورشید یکی از دلایل اصلی که علائم پسوریازیس بهبود در طول تابستان است. اگر حمام افتاب با این نسخهها کار بهترین برای شما پسوریازیس در طول تابستان مطمئن شوید که شما آن را انجام دهید برای حدود پنج دقیقه در روز است. به تدریج افزایش زمان تا 15 دقیقه. اطمینان به دنبال متخصص پوست خود را نظر به تدوین و فرموله کردن یک کرم ضد آفتاب و زمان محدود برنامه ریزی. متخصصان پوست نشان می دهد استفاده از دو اونس (حدود یک لیوان شات ارزش) SPF 30 یا بالاتر نیم ساعت قبل از بیرون رفتن بیشتر درخواست مجدد هر دو ساعت. علاوه بر این محدود کردن قرار گرفتن در معرض نور خورشید برای جلوگیری از آفتاب سوختگی که دارای پتانسیل است که برای تحریک سیستم ایمنی بدن و منجر به شعله ور شدن یو پی اس.

پوشیدن لباس گشاد پنبه: از پارچه پنبه است که مناسب ترین برای بیماران پسوریازیس. آن است که یک سبک وزن مواد و اجازه می دهد تا پوست خود را به تنفس جلوگیری از بدن خود را از گرمای زیاد و تعریق. لباس پنبه خواهد شد و نه تحریک موجود تکه های خشک بر روی پوست خود را. از این رو بهتر است آن را برای بیماران پسوریازیس را می پوشند بیشتر از پنبه و کاملا جلوگیری از مصنوعی یا نایلون لباس.

skin care summer
متخصصان پوست نشان می دهد استفاده از دو اونس (حدود یک لیوان شات ارزش) SPF 30 یا بالاتر نیم ساعت قبل از بیرون رفتن بیشتر درخواست مجدد هر دو ساعت. Pixabay

مراقب باشید از گزش حشرات: از گزش پشه و دیگر حشرات می تواند باعث بدتر شدن پسوریازیس — بنابراین می تواند دافع حشرات که DEET. برای محافظت از خودتان پوشیدن آستین پیراهن با شلوار بلند و ماندن در خانه در هنگام غروب زمانی که حشرات در حال فعال ترین. سعی کنید استفاده از آن را به جای لباس از پوست است. پوشش پوست خود را نیز ممکن است کمک کند. درخواست متخصص پوست خود را برای یک پیشنهاد است.

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در Facebook

این ممکن است زمان برای تغییر درمان روال: برخی از داروها مورد استفاده در درمان ممکن است افزایش حساسیت به آفتاب است. بنابراین بهتر است که شما ممکن است به دنبال یک نظر بر روی دارو را از یک متخصص پوست. در برخی موارد استفاده از داروهای موضعی می توان کاهش در طول تابستان به عنوان به خوبی. در مورد بیولوژیکی برای درمان متوسط تا شدید پسوریازیس, متخصص پوست شما ممکن است توصیه به افزایش یا کاهش دوز. به یاد داشته باشید که همیشه به دنبال متخصص پوست خود را در نظر قبل از ایجاد تغییرات به درمان خود رژیم.

همچنین بخوانید: مدیریت سلامت تنفسی در طول موسمی

جلوگیری از استرس و خوردن حق: آن است که بسیار مهم برای افراد مبتلا به پسوریازیس به عنوان سمبل یک شیوه زندگی سالم با یک رژیم غذایی متعادل و ورزش و تمرین مدیتیشن است. این ممکن است نه تنها کمک به بهبود سلامت کلی, اما همچنین ممکن است یک مزیت در کاهش شعله ور شدن یو پی اس. در حالی که وجود ندارد یک رژیم غذایی خاص اثبات شده برای کمک به پسوریازیس, خوردن برخی مواد غذایی و اجتناب از دیگران می تواند با التهاب و ممکن است کاهش فرکانس از شعله ور شدن یو پی اس. ضد التهابی مواد غذایی شامل ماهی و غذاهای گیاهی و چربی های سالم مانند روغن زیتون. مواد غذایی برای جلوگیری از افزایش التهاب شامل گوشت قرمز و قند و فرآوری مواد. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de