Hendry County sheriff اعلام وضعیت اضطراری برای بخش هایی از شهرستان پیش از تظاهرات

Hendry County Sheriff استیو Whidden خواهد شد اعلام وضعیت اضطراری برای قسمت شرقی شهرستان روز شنبه در پاسخ به تماس برای فعالیت های جنایی در ارتباط با یک برنامه ریزی Black Lives Matter اعتراض در فلوریدا.

در نسخه جدید صادر شنبه بعد از ظهر Whidden گفت: رسانه های اجتماعی نظرات در مورد, اعتراض, به جای برنامه ریزی شده در خارج شامل تشویق غارت خرابکاری و تخریب اموال.

اعتراض مانند بسیاری دیگر در سراسر کشور در پاسخ به مرگ جورج فلوید, گزارشی آفریقایی-آمریکایی کشته شده به دست پلیس در مینیاپولیس هفته گذشته است.

“چه اتفاقی افتاد به آقای جورج فلوید بود برای ناخوانده و افراد مسئول باید به پرداخت برای اعمال نفرت انگیزی و من با اعتماد به نفس آنها خواهد شد” Whidden گفت. “اما آن است که یک روز غم انگیز زمانی که من مجبور به این اقدام جدی برای حفاظت از شهروندان ما از هرج و مرج و بی قانونی از حاشیه جمعیت است که می خواهد به تحریک همسایگان ما را به ارتکاب جنایات و آسیب رساندن به مردم در جوامع خود.

“من را هر چه اقدامات من احساس می کنم لازم است و من را تشویق شهروندان Hendry شهرستان به آماده برای دفاع از اموال خود و خانواده که باید نیاز بوجود می آیند. من همیشه محافظت از حق مردم برای صلح و دوستی, اعتراض, اما زمانی که جنایات رخ می دهد آن است که وظیفه من به پاسخ می دهند.”

وضعیت اضطراری را اجرا خواهد کرد از 8 بعد از ظهر چهارشنبه تا ساعت 5 شنبه.

این Hendry شهرستان کلانتر دفتر دستور داده تا ساکنان به ماندن در خانه در این دوره اگر چه این محدودیت را اعمال نمی شود به کارگران ضروری و یا کسانی که نیاز به رفت و آمد به کار می کنند.

در یک Facebook پست Whidden همچنین خطاب اعتراض کرد و گفت که آژانس او را کافی بدن برای پاسخ از جمله کشیدن منابع از دیگر سازمان های اجرای قانون.

در لی شهرستان: , صلح آمیز, سیاه زندگی موضوع اعتراض برگزار شد در کنار رودخانه پارک در بونیتا اسپرینگز

در ذغال سنگ شهرستان: چهار مرد دستگیر و در میان روز دوشنبه خشونت پلیس اعتراض در ناپل

مشابه تظاهرات کرده اند و در ادامه به محل در جنوب غربی فلوریدا.

تظاهرات مسالمتآمیز صورت گرفت در مقابل فورت مایرز اداره پلیس در طول تعطیلات آخر هفته و همچنین در بونیتا اسپرینگز و ناپل شنبه شب.

اتصال با خبرنگار Devan پاتل: @DevanJPatel (توییتر) و یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im