او منفی بود برای آنفولانزا اما مثبت او COVID-19. چگونه صورت خود را می تواند کمک کارشناسان.

مایک مک ماهون vacationed با خانواده اش در دیزنی جهان در اواخر ماه ژانویه است. در بوستون چند روز بعد او شروع به احساس شپشو.

او “نمی تواند از تخمگذاری روی تخت نشسته تا بدون اینکه از نفس” او گفت:.

آنفولانزا آزمون برگشتم منفی اما مراقبت فوری پزشک تجویز دارو به هر حال. روز بعد متفاوت دکتر تجویز آنتی بیوتیک ها و ریه برای ذات الریه. دوم آنفولانزا آزمون برگشتم منفی است. معلوم نیست چه چیزی باعث شده بود ریه های خود را پر کنید با مایع.

“هیچ یک از آن را به نظر می رسید برای کمک به” مک ماهون گفت. “من هرگز احساس بهتر است.”

که در آن نقطه در ایالات متحده تایید کرده بود تنها حدود ده coronavirus موارد است. این خواهد بود یک ماه قبل از ماساچوست گزارش اولین مورد است.

مک ماهون در میان هزاران نفر از آمریکایی ها که در گزارش آنفولانزا مانند علائم اما که ممکن است ام عوض کرده بود COVID-19 — به خصوص در اوایل هفته از این بیماری همه گیر در هنگام تست نیست و در عین حال به طور گسترده ای در دسترس است.

ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل تاریخی آنفولانزا و ذات الریه نظارت داده ها نشان می دهد الگوهای غیر معمول در این سال است که کارشناسان معتقدند در حال نتیجه COVID-19 بیماری همه گیر.

داده ها نشان می دهد مردم بیشتر از حد معمول گزارش شده آنفولانزا مانند علائم در حالی که مثبت آنفولانزا آزمون کاهش یافته است. در ضمن پنومونی مرگ و میر در ادامه به افزایش است. به طور معمول هر سه معیارهای ظهور و سقوط با هم.

که شکاف کارشناسان بهداشت می گویند احتمالا COVID-19.

برخی از محققان در حال حاضر امید به استفاده از این اطلاعات برای شناسایی و پاسخگویی به بزرگ بعدی شیوع کروناویروس به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

و برخی از ایالت ها مانند ویسکانسین در حال استفاده از آن به عنوان یک معیار — همراه با کروناویروس تست — برای تصمیم گیری در مورد چگونه به سرعت به پایان مستند اقدامات است.

سنبله در ایالات متحده مرگ و میر و موارد پرچمبه عنوان ذات الریه نشان می دهد و حتی بیشتر COVID-19 تاثیر

از آنجا که بسیاری از مردم با COVID-19 توسعه علائم مشابه آنفولانزا کارشناسان می تواند نظارت بر بارگیری نظارت گزارش به صورت خوشه مانند آن دیده می شود در بسیاری از مکان ها در فوریه و مارس و به سرعت پاسخ می دهند.

مقامات دولت می تواند بگوید که بیمارستان های در حال دیدن بیشتر سرفه و تب را علامت اولیه ای که coronavirus ممکن است وارد یک منطقه خاص است. این می تواند مفید برای ردیابی این بیماری از طریق جوامع گسترده و بدون تست.

“این سیستم که نیازی به یک آزمایشگاه تشخیص COVID-19 در حال رفتن به واقعا مفید” سعید بن Lopman یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه اموری.

آنفولانزا یا نه

در سراسر کشور حداقل در اوایل ژانویه بیماران مانند مک ماهون شد flummoxing خود پزشکان پس از رسیدن در درمانگاه ها و بیمارستان ها با علائم شبه آنفولانزا, اما تست منفی برای آنفلوانزا است. بسیاری از نمی واجد شرایط برای coronavirus آزمون در آن زمان حتی اگر یکی موجود بود اما آنها هنوز هم شمارش توسط مقامات دولتی در سندرومی نظارت است.

ماساچوست در فصل آنفولانزا به نظر می رسید به اوج در هفته اول فوریه است. حدود 7 درصد از مردم در مراجعه به بیمارستان ها گزارش آنفولانزا مانند علائم از جمله مک ماهون.

با هفته اول ماه مارس کمتر از 4 درصد از بیماران گزارش شده علائم آنفلوانزا.

“شیوع آنفولانزا در جامعه به طور چشمگیری کاهش یافته است,” دکتر گفت: Saul Weingart, افسر ارشد پزشکی در مرکز پزشکی تافتز در بوستون.

هنوز Weingart گفت: بيماران هنوز ورود جدی با علائم تنفسی.

وزارت امور خارجه داده ها نشان می دهد یکی دیگر از افزایش در هفته سوم مارس به عنوان درصد از بیماران گزارش سرفه و تب رشد به 7 درصد. اما تنها 570 آزمون برگشتم مثبت برای آنفلوانزای هفته که در مقایسه با حدود 6000 هفته اول فوریه 2000 هفته اول ماه مارس.

مثبت آنفولانزا تست نرخ کاهش یافته است به اندازه کافی کم است که بسیاری از پزشکان را متوقف تست برای آنفولانزا در دسترس نباشد Weingart گفت.

ملی آنفولانزا اطلاعات آینه است که از ماساچوست است.

در هفته اول فوریه آنفولانزا مانند علائم اختصاص 7.1 درصد از بازدیدکننده داشته است بیمارستان پس از آن کاهش یافته است و بعد مشخصی دوباره در اواخر ماه مارس به رقم 7.4% حتی به کمتر آنفولانزا آزمون برگشتم مثبت است.

در ماه مارس نزدیک به 300,000 آمریکایی گزارش آنفولانزا مانند علائم است که 55 درصد بالاتر از سال 2019 زمانی که تعدادی از بیمارستان ها گزارش ارقام مشابه بود. تنها 12 درصد از آنفولانزا تست مثبت بودند در مقایسه با 24 درصد نسبت به سال قبل — در مورد 64,000 بیشتر نتایج منفی.

اگر چه برخی از افرادی که آزمایش منفی برای آنفولانزا بعدها تست مثبت برای COVID-19 پزشکان می گویند بسیاری از نمی واجد شرایط برای coronavirus آزمون. بسیاری از کشورهای جیره بندی تست لوازم از طریق ماه های مارس و آوریل است.

“وجود دارد قطعا بیماران که من دیدم در ژانویه و فوریه که من تست برای آنفولانزا آنفولانزا و تست منفی بود … که به خوبی ممکن است تا به حال COVID-19” دکتر گفت: Arvind Venkat یک پزشک اورژانس در, Allegheny, بیمارستان عمومی در پیتسبورگ پنسیلوانیا است.

ذات الریه و میر رشد

در همان زمان مثبت آنفولانزا آزمون کاهش یافته است و بیشتر مردم در حال مرگ بودند از پنومونی است که به طور معمول ناشی از آنفولانزا و یا مربوط به عفونت های باکتریایی.

“با توجه به این که ذات الریه یکی از عوارض ناشی از داشتن COVID-19 شما می خواهم پیش بینی کشف نشده COVID موارد که ذکر شده بود به عنوان ذات الریه گفت:” تیموتی Lant از BioDesign موسسه در دانشگاه ایالتی آریزونا که منجر مدل سازی تلاش های ایالات متحده دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ تا سال 2017.

“این قطعا اتفاق افتاده در چین است. قطعا آن اتفاق افتاده است در ایتالیا” Lant گفت. “و شواهدی وجود دارد این اتفاق می افتد در اینجا.”

موقت مرگ گواهی داده ها نشان می دهد این روند به وضوح.

در یک سال معمولی حدود 11,300 آمریکایی ها می میرند از ذات الریه در آخرین هفته از ماه مارس و دو هفته اول ماه آوریل است. در این سال تقریبا دو برابر است که بسیاری از مردم از آن درگذشت و در طول همان دوره است. در حداقل 31 متحده پنومونی مرگ و میر بالاتر از میانگین در ماه مارس و اوایل آوریل است.

بیش از 87,400 مرگ گواهینامه های ذکر شده پنومونی به عنوان علت مرگ اما مشخص نیست که پاتوژن باعث این وضعیت با توجه به دولت داده گزارش CDC مرکز ملی آمار سلامت از فوریه.

“بدون شک” برخی از طبقه بندی نشده ذات الریه و میر ناشی از این سال عبارتند از uncounted COVID-19 موارد و می تواند کمک به توضیح این تعداد غیر منتظره ای بالا از تلفات دکتر گفت: Matthew Louise از دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت عمومی.

کشورهای با بیشترین افزایش آمار مرگ و میر ناشی از ذات الریه در ماه مارس شناخته شده COVID-19 نقاط. در نیویورک پنومونی میلادی به 76 درصد بالاتر از حد معمول است. آنها 65 درصد بالاتر در نیوجرسی 48 درصد بالاتر در واشنگتن و 31 درصد در منطقه کلمبیا.

اما برخی کشورها با بالا ذات الریه و میر ساخته نشده سرفصل های ملی. مونتانا تعداد آنفولانزا و ذات الریه مرگ و میر در ماه مارس — 36 — بالاترین رقم در حداقل پنج سال و 64 درصد بالاتر از متوسط است. اما دولت گزارش تنها پنج COVID-19 مرگ و میر در ماه مارس است.

“من فکر نمی کنم ما واقعا می دانیم آنچه که به رای شد و در سراسر ایالات متحده,” دکتر گفت: Ted راس مدیر مرکز واکسن و ایمونولوژی در دانشگاه گرجستان است. “کشورهای مختلف تا به حال ظرفیت های مختلف برای تست. آنهایی که با بزرگتر مناطق مترو قادر به تمرکز بر تست به آن مکان. مناطق روستایی اغلب شدند لمس نیست با تست.”

سیگنال خواهد بود روشن ترین این تابستان زمانی که آنفولانزا است نه در حال گسترش است.

اگر چه مرگ داده است که تاخیر در مقایسه با علامت نظارت کارشناسان می گویند که آن را هنوز هم مهم است که به مطالعه و می تواند آینده را تحت تاثیر قرار بهداشت عمومی پاسخ.

با بررسی مرگ و میر ناشی از دست رفته در اولیه COVID-19 برگه مقامات بهتر می تواند درک چگونه coronavirus گسترش و شناسایی شکاف در تست توسعه جامعه و بهداشت و درمان دسترسی داشته باشید.

و دانشمندان می توانند هدف مطالعات است که نشان می دهد بیشتر در مورد چگونگی این حملات ویروس از بدن که بیشتر در معرض خطر ابتلا به علائم شدید و چگونه به پیش بینی گسترش آن دقیق تر است.

“به دنبال که در آن تعدادی از غیر منتظره ای بالا مرگ و میر) برخی از مردم ممکن است می گویند که مقدار زیادی گفت:” آنجلا Clendenin که تحقیقات در Texas A&M University دانشکده بهداشت عمومی شامل همه گیر پاسخ و ارتباطات است.

“اما ارزش نگاه کردن به این تعداد و با قرار دادن یک اهمیت در این تعداد اجازه دادن به مرگ آنها معنی چیزی. آنچه می تواند ما را از آن یاد بگیرند ؟ چه کاری می تواند ما شکل از آن است که به ما کمک می کند صرفه جویی در زندگی در آینده؟”

کمک: ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگاران جسیکا کشیش, Kevin کرو و Daveen Rae Kurutz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im