به سختی سه ماه پیش HAUNTER شد آماده سازی برای آینده است. گروه جلب مطلوب مقایسه به امثال Chvrches از Ellie Goulding با اولین تک “عشق شما بهتر است” و چیزهایی نگاه به رفتن در مسیر درست برای خود توصیف سابق ایمو emo کودکان و نوجوانان.

سپس COVID-19 شیوع اتفاق افتاد و همه چیز تغییر کرده است. مانند بقیه جهان خواننده, لوسی لنوار نوازنده بیس علامت شرودر و گیتاریست و مایک ری و Enoma Asowata زندگی شد طرح میتوانست با این حال همه گیر. به عنوان یک نتیجه کوارتت شده است قادر به جسمی به اشتراک گذاشتن فضا برای بیش از دو ماه در حال حاضر و سفر آنها برنامه ریزی شده بود به لس آنجلس برای ضبط آهنگ های بیشتر به تعویق افتاده است.

خوشبختانه برای طرفداران پر انرژی موسیقی پاپ با الکترونیکی undertones حتی coronavirus بود به اندازه کافی برای نگه داشتن HAUNTER از انتشار تک دوم خود را “از دست من.”

“با تکنولوژی که آنچه در آن است که اکثر گروههای حداقل قادر به نوشتن و همکاری از خانه و قرار دادن چیزی با هم” ری گفت: در مصاحبه اخیر خود با هوستون مطبوعات. “بنابراین من امیدوار هستم که در یک سال یا بیشتر و یا هر زمان که جهان در حال بازگشت به حالت عادی وجود دارد ممکن است یک ثروت از هنر خوب است که بیرون می آید. که یکی از چیزهایی که من واقعا به این امید که شاید خوب خواهد بود در تمام این.”

HAUNTER آخرین نسخه تولید شده توسط Tyler Smyth کار کرده است که با امثال Falling In Reverse و من پیروز — دو برابر کردن در عشق به خود باور در “عشق شما بهتر” با لنوار را افزایش خواننده گفتن یک داستان آشنا از دل شکستگی و شفا.

“من تا به حال فقط از طریق پیش فرض فروپاشی بنابراین ما تا به حال بسیاری از سرگرم کننده در نوشتن این آهنگ” لنوار گفت. “این آیه در مورد افراد متفاوت است. یکی از آنها — من رفتن به لس آنجلس و دوست پسر من در زمان ارسال پیامک من صحبت می گه.”

او به عنوان پله کردن یک هواپیما لنوار دریافت یک پیام از دوست پسر خود را با شرح سوء ظن در مورد رابطه خود را. متن به پایان رسید با “هنگامی که من رفته میخوای’ miss me” و لنوار متوجه او گفته شده بود که بیش از یک بار قبل از. بنابراین او شروع به نوشتن.

Mike Ray, Lucy Lenoir, Mark Schroeder and Enoma Asowata are HAUNTERگسترش

مایک ری لوسی لنوار علامت شرودر و Enoma Asowata هستند HAUNTER

عکس تیلور Foiles

“برای من این آهنگ تلخ و شیرین. آن را یادآور گذشته است, اما آن را نیز از نوع لودگی,” لنوار می گوید.

اما هیچ کس بی گناه است تمام وقت و HAUNTER می خواستم هر دو طرف داستان گفته شود. آنها در ارتباط با کالیفرنیا اواز خوان R I L E Y, اچ ری و شرودر را که موسیقی Asowata تشبیه به blackbear و جرمی Zucker است. از جمله یک آیه از مرد چشم انداز گروه امیدوار به این آهنگ تم و حتی بیشتر جهانی است.

“یک ماه بعد از ما آن را فرستاده به او گفت:” من آن را کردم نقشه برداری و ردیابی ” و هنگامی که ما آن را شنیده بودیم و مثل این است که نقطه شود.'” Asowata گفت: از R I L E Y آیه. “آن را کامل و متعادل برای هر چیز دیگری که در این آهنگ است.”

با “دست من” HAUNTER نوشته شده است یک پسر بچه-خداحافظ سرود برای synth-pop علاقه مندان است. آهنگ احساس غریب مثل شما رانندگی خود را از طریق, محله های قدیمی, recollecting اما دقیقا از دست رفته گذشته خود را.

“آهنگ قطعا داستان” لنوار گفت: از هر دو مجرد. “هر آهنگ ما نوشته بود در مورد چیزی اتفاق می افتد در پس این نوع از داستان همه ما است.”

اما طرفداران مفهوم آلبوم نباید جلوتر از خودشان دلیل نیست که چه HAUNTER برنامه ریزی شده است. هر چند Asowata فکر می کند ممکن است چیزی شنوندگان ممکن است قادر به ساخت خود را.

“من به گوش همه آهنگ ما با هم قرار داده و در حالی که همه آنها احساس متفاوت, شما می توانید ساخت یک روایت اگر شما با قرار دادن آهنگ ها در جهت سمت راست” او گفت:. “پس از آن من امیدوارم که زمانی که ما برای ساخت یک بدن بزرگتر از کار کسی می تواند کنار هم قرار دادن خود را لیست پخش و آن را منعکس کننده خود داستان است.”

با یکی دیگر از هشت آهنگ در صف و قصد دارد به رکورد چند – به عنوان به زودی به عنوان پرواز بهتر است که – HAUNTER طرفداران چپ نمی منتظر مطالب جدید برای بسیار طولانی است.

“وجود دارد رفتن به محتوا و بیرون آمدن تمام وقت” Asowata گفت. “هر شش تا هشت هفته که آیا آن موسیقی و یا هنر شما چیزی از ما.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو