نظر

همانطور که ما راه اندازی مجدد اقتصاد ما ما باید از این فرصت برای یادگیری از اشتباهات گذشته در مدیریت زیست محیطی. فلوریدا اقتصاد فیزیکی متصل به اکوسیستم های سالم. کسب و کار و شهروندان باید اطمینان حاصل شود قانونگذاران از بین نمی برد مقررات زیست محیطی در پوشش شروع اقتصاد ما. بدون سالم, پاک, آب, جنگل, تالاب, و یا سواحل فلوریدا اقتصادی در آینده خواهد بود تلخ.

ما امیدوارم آموخته است که یک معامله بزرگ از گذشته رکود اقتصادی زمانی که ما شاهد دولت روده زیست محیطی اجرای نیروی انسانی و بودجه و eviscerate فلوریدا رشد قانون مدیریت و سازمان است که مدیریت آن است. در همان زمان دولت شروع سال سیستماتیک defunding کلیدی سازمان های دولتی و در نتیجه تاریخی از دست دادن علمی و استعدادهای درخشان از مدیریت آب مناطق, اداره حفاظت محیط زیست (DEP) و سازمان های دیگر. ما در حال حاضر در حال زندگی با این نتایج چگونه است که در خدمت ایالت فلوریدا — قرار داده است ما یک دهه یا بیشتر پشت, مدیریت مرمت و حفاظت از سیستم های طبیعی است که حفظ و فعال کردن اقتصاد ما.

بیشتر: لاک پشت دریایی تودرتو فصل شروع می شود به زودی در سواحل ساکت تر

بیشتر: این منطقه در دیگر بد جلبک فصل ؟ دانشمندان نظارت شکوفه درجه حرارت خشکسالی

عواقب زمان اما قابل پیش بینی بود — بدون کافی رشد مدیریت قوانین در محل ما شاهد عظیم تحولات جدید مورد تایید هستند که تأثیر منفی محیط زیست ما است. رشد در زمان خاموش اما در جهت اشتباه — به ما حساس شرقی اراضی روستایی است که ضروری است برای حفاظت از گونه های آسیب پذیر, منابع آب, و, پاک, آب پایین دست. این تالاب از دست رفته در این فرایند جدایی ناپذیر در جنوب غربی فلوریدا حوضه — آنها تمیز و فیلتر ما آب شیرین و عمل به عنوان باور نکردنی سیل mitigators.

عدم اجرای مناسب و استاندارد اضافه شده آلودگی از فلوریدا عدم تصفیه فاضلاب است و تشدید این مشکلات است. آب کافی با کیفیت مقررات در ادامه به نتیجه غیر قابل قبول مقدار از آلودگی ورود به آبراه های ما بیشتر تاکید اختلال در اکوسیستم. این سیستم به یک نقطه شکستن و کیفیت آب از حوادث چند سال گذشته نشان داد که ویرانی این شکست تا به حال در محیط زیست ما, اقتصاد ما, کیفیت زندگی و سلامت ما است.

خوشبختانه زمانی که همه چیز بد شهروندان تقاضا تغییر دهید. و تغییر ما را ببینید. اسطوره که اقتصاد به نحوی جدا از مراقبت و حفاظت از منابع طبیعی شد و افشا و خنثی. ما جشن فرماندار DeSantis’ حرکت به برقراری مجدد بسیار مورد نیاز رهبری و اعتبار در جنوب فلوریدا مدیریت آب منطقه مدیره حاکم است. ما بودند و هستند با تشویق سرمایه گذاری های لازم را به باتلاقی پروژه های مرمت و پرداختن به کیفیت آب درمانی به عنوان بخشی از عظیم C-43 مخزن در Caloosahatchee آبخيز.

اما همه این حرکت می تواند در معرض خطر اگر منافع قدرتمند باید راه خود را. با وجود عظیم پیچیدگی و هزینه های دولت در حال حرکت به جلو با برنامه های خود را در آب تمیز عمل 404 اجازه برنامه از سپاه مهندسان ارتش به این معنی است که مجوز برای تخریب تالاب ها خواهد بود سریع ردیابی. این امر به ویژه در مورد که ما با سه عظیم تلفات جاده را از طریق برخی از دولت ما مهم ترین تالاب. این جاده ها اگر متوجه خواهد شد که اثرات وحشتناک در آب با کیفیت — آخرین چیزی که ما باید انجام دهید این است که به سرعت در مسیر تالاب تخریب مجوز.

گرفتن فلوریدا بازگشت به کار و احیای اقتصاد ما ضروری است; اما مطمئن شوید که آن را انجام شده است در راه است که تضمین کارآیی اقتصادی در حال حاضر و در آینده میباشد. کلید به این درک است که اگر ما مایل به بهبود اقتصاد ما باید آن را در چارچوب حفظ و حمایت از منابع طبیعی ما است. به سادگی رفتن به عقب است نه یک گزینه جذاب است. حفاظت از طبیعت حفاظت از اقتصاد ما کیفیت زندگی و سلامت ما است.

اطلاعات بیشتر در مورد Sanibel-Captiva حفاظت از پایه (SCCF)’ثانیه کار در sccf.org و محافظت از جنوب غربی فلوریدا کار در Conservancy.org.

(رایان Orgera مدیر عامل Sanibel Captiva حفاظت از پایه و رابرت Moheri است, رئيس جمهور & مدیر عامل محافظت از جنوب غربی فلوریدا.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو