مهمان نظر: ‘قرنطینه زندگی بد نیست’

سواحل خلیج فارس ایجاد کرد در میان اولین ارشد جوامع زندگی برای محدود کردن دسترسی بازدید کنندگان به عنوان COVID-19 شروع به گسترش کرد.

خودم و 500 همکار ساکنان اساسا باید ماندم, به پس از اواسط ماه مارس صرف اکثریت از زمان ما در داخل آپارتمان ما است. که سیاست محدودیت ما بالقوه قرار گرفتن در معرض و توضیح می دهد که چرا ما همچنان در سلامت از طریق تمام این, اما آن را نیز به معنای من می توانم لذت بردن از شام با خانم ها یا کارت های بازی و دومینو با دوستان. اتاق ناهار خوری, کتابخانه مشترک و فضاهای استخر بسته شده اند.

برای بسیاری از آن ممکن است به نظر می رسد افسرده به cooped در تمام طول روز.

اما تجربه من در سواحل خلیج فارس ایجاد شده است کاملا مخالف است.

بیشتر: زندگی با ویروس: ناپل دو کامپتون & بنت ما کمک می کند تا خنده در طول coronavirus

بیشتر: داستان عشق خود دهانه یک عمر اما COVID-19 undid آن همه

بیشتر: بنیاد جامعه باعث می شود آن را آسان تر برای سازمان های غیر انتفاعی برای کمک به جنوب غربی فلوریدا خانواده تحت تاثیر coronavirus

مدیریت و پرسنل زحمتکش شگفت انگیز بوده است. به سادگی شگفت انگیز است. آنها همواره دوستانه و مهربان اما آنها رفته بالا و فراتر از همه انتظارات در طول چند هفته گذشته.

برای ساکنان که آیا استفاده از کامپیوتر و یا گوشی های هوشمند آنها را مرتب مکالمات اسکایپ با اعضای خانواده. Facetime شده است راه نجات من اجازه می دهد من به چهره به چهره گفتگو با فرزندان من در نیوهمپشایر پنسیلوانیا و هاوایی. ما حتی زوم هم!

ما می توانیم دست ما لیست مواد غذایی به کارکنان در اینجا و در یک زمان کوتاه بعد از آن وجود دارد دست کشیدن بر روی درب – ما اقلام مواد غذایی وارد شده اند!

کارکنان دست-نقاشی های هنری زیبا و الهام بخش, پیام های بر روی سنگ و پراکنده آنها را در نزدیکی راه رفتن دنباله برای تشویق ما را به قدم زدن در خارج از منزل و لذت بردن از برخی از هوای تازه.

ما توانسته ایم به شرکت در راهرو یکنوع بازی شبیه لوتو کلاس های ورزش و هنر و صنایع دستی در حالی که همه در یک فاصله امن.

و پس از آن وجود مبارک در ساعت است.

پس ما نمی توانیم برای یک ساعت یک مبارک کارکنان به ارمغان می آورد یک ساعت یک مبارک به ما. در Cinco de Mayo آن tacos و margaritas. دیگر بعد از ظهر pick-me-یو پی اس شامل کوکی, کیک, هات داگ, یخ sundaes کرم ریشه آبجو شناور و پیتزا, همه آورده به درب توسط هیات دوستانه ما. آنها همچنین ارسال کارت پستال با پیام های دلگرم کننده از امید و الهام نوشته شده توسط کودکان.

یک روز کارکنان حتی آورده اطراف دارچین رول و رول کاغذ توالت تشویق ساکنان به “ادامه در نورد!”

ما چون از آنها.

قرنطینه زندگی بد نیست.

ما فعالیت های تیم در سواحل خلیج فارس ایجاد شده است ضبط فعالیت های ما و ارسال آنها را بر ما Facebook صفحه. ما فقط عشق, نامزدی بنابراین لطفا مطمئن شوید که به “مثل” و “follow” ما در Facebook.com/GulfCoastVillage/.

(مارلین DiDonato ساکن در سواحل خلیج فارس ایجاد کرد کیپ مرجان برتر ادامه مراقبت بازنشستگی Communty.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر