مهمان نظر: پیشنهاد ساده لهیق آتش ارزیابی هزینه – دریافت حقایق

نظر

شما به احتمال زیاد در اخبار خوانده شده که لهیق اکرس کنترل آتش و نجات منطقه به تصویب یک قطعنامه به حرکت رو به جلو در یک رای گیری سوال که آدرس های نسبتا هزینه های اورژانس و آتش و نجات و خدمات دیگر در میان صاحبان املاک در این منطقه است.

این ساده آتش ارزیابی رویکرد این نسخهها کار میکند برای رسیدن به هدف از ساخت این ارزیابی عادلانه تر برای همه صاحبان اموال از منطقه و آزمایش شده و تایید شده توسط فلوریدا دادگاه عالی در حوزه های قضایی دیگر. انتخابات زیر سوال خواهد شد در اولیه انتخابات, رای گیری, رای گیری, که می گیرد در اوت. از 18 سال 2020 است.

هدف ما این است که به اطمینان حاصل شود که هر واجد شرایط رای دهندگان کست رای خود را در ماه اوت پس از مطلع شدن با حقایق. برای این منظور ما باید ایجاد یک صفحه در وب سایت ما (www.lehighfd.com) که شامل قطعنامه اسناد در تمامیت خود را برای بررسی. تعاملی مقایسه ویژگی اضافه خواهد شد برای نشان دادن مالکیت صاحبان جدید خود را ساده آتش ارزیابی خواهد شد و نشان می دهد که حدود 11/12 خانه را کاهش می دهد.

بیشتر: صاحبان خالی زیادی که سوخت لهیق براش آتش سوزی می تواند به پرداخت هزینه های آتش

بیشتر: Lee شهرستان: Lehigh پیشرفته زندگی می کنند پشتیبانی خدمات آمبولانس هنوز هم بیش از حد آهسته

ما آتش منطقه را تجربه کرده است رشد قابل توجهی در جمعیت بیش از دهه گذشته است و در حال حاضر سریعترین رشد جامعه در Lee County است. پس از رکود اقتصادی در سال 2009 در این منطقه ادامه به ارائه پیشگیری از آتش سوزی و سرکوب حمایت از زندگی پیشرفته خدمات پزشکی اورژانس (ALS/EMS) و آمبولانس خدمات حمل و نقل با همان پنج (5) ایستگاه آتش است. در طول این زمان همان قاب منطقه تجربه کرده است و بیش از 46 درصد افزایش در حجم تماس بگیرید.

ترکیبی از یک جمعیت بالاتر و بالاتر حجم تماس است و نیاز منطقه به ساخت و کارکنان بسیار مورد نیاز ششمین ایستگاه های آتش نشانی در بخش شمال غربی لهیق اکرس. علاوه بر این از ایستگاه های جدید را بهبود بخشد فعلی ما زمان پاسخ به بسته های مسکونی در این منطقه از منطقه است.

حرکت سریع قلم مو آتش سوزی در برخواهد داشت خطر برای ساکنان لهیق اکرس. در حالی که ما انجام همکاری با بخش جنگلداری ما مسئولیت اصلی خود را به عنوان آتش ارائه دهنده اطمینان است ما می توانیم به سرعت به آتش سوزی و حمله به آن را با مقدار کارکنان مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش آن.

طولانی مدت پاسخ با توجه به ایستگاه های آتش نشانی در فواصل براش آتش سوزی در ما wildland/شهری رابط مناطق باعث افزایش احتمال گسترش آتش سوزی و صدمه به اموال و یا حتی از دست دادن زندگی است. آن را همچنین می توانید محل آتش نشانان در معرض خطر آنها به عنوان تلاش برای خاموش کردن آتش سوزی با محدود نیروی انسانی در حالی که در انتظار کمک های متقابل کمک. پاسخ سریع بار را کاهش می دهد از دست دادن اموال است که اغلب در ارتباط با سرعت گسترش آتش سوزی ،

منطقه در حال حاضر به دست آورد اموال لازم برای ششمین ایستگاه های آتش نشانی و در حال حاضر در توسعه نظم و اجازه مرحله. ما همچنین به دنبال کمک های مالی دولت از طریق تخصیص بودجه لایحه از فلوریدا مقننه برای کمک هزینه ساخت و برنامه ریزی شده است و آماده شدن برای این ایستگاه های آتش نشانی به مدت سه سال در انتظار به دست آوردن بودجه کافی است.

اگر تایید شده توسط لهیق رای دهندگان در طول ماه اوت اولیه انتخابات جایگزینی ساده آتش روش ارزیابی خواهد شد افزایش بودجه اضافی لازم برای پاسخگویی به این سطح از خدمات تعیین شده توسط استانداردهای صنعت سایر سازمان ها و این جامعه است. من شما را تشویق به بررسی حقایق از همه پرسی با مراجعه به وب سایت ما و من امیدوارم که شما را هم به رای دادن در ماه اوت انتخابات.

رابرت DiLallo است رئیس لهیق اکرس کنترل آتش و نجات منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de