مهمان نظر: در واکنش: SWFL کسب و کار در حال نوشتن خود باز گشت داستان

نظر

پس از مواجهه اخیر به چالش کشیدن ماه است که منجر به از COVID-19 جنوب غرب فلوریدا آماده به دوباره بجای اول برگشتن.

در حالی که آن را هنوز هم در مراحل اولیه وجود دارد که آیات روشن ما در حال حرکت در مسیر درست است. کسب و کار پرداخته شد یک ضربه ناگهانی اما داستان باز گشت همه از ویژگی های عناصر مشترک — توانایی گوش دادن یادگیری و انطباق.

من به تازگی به حال یک فرصت برای به اشتراک گذاشتن افکار من با کسب و کار و رهبران جامعه از طریق راه اندازی مجدد SWFL, FGCU بهبود اقتصادی طرح. مانند هر کسب و کار آفتاب آس بوده است نهفته coronavirus در عین حال شرکت ما و تیم قوی باقی می ماند. در زیر شش عامل است که می تواند کمک به کسب و کار ادامه بهبودی خود را در هفته ها و ماه های پیش رو:

1-ماندن درست به ارزش های خود را

یک رهبر شخصیت نشان داد زمانی که آنها پیدا کردن خود را تحت فشار. کسب و کار خود و بازتابی از رهبری خود را. شما را سود بیش از مردم است ؟ شما برش خیلی عمیق و در نتیجه از دست دادن کلید استعداد و یا کاهش ارزش و خدمات به مشتریان خود را نگه داری شما ؟ پیشرو در زمان بحران دشوار است. شما در حال تلاش برای تعادل حفاظت از زندگی و حفاظت از معیشت. اگر شما صادقانه و شفاف خود را با تیم آنها اعتماد خواهد کرد شما را به عنوان شما را به تصمیم گیری های دشوار. نه تنها ما نیاز به حمایت از سایر کسب و کارهای محلی اما حتی در دوران سخت ما نیاز به پیدا کردن راه هایی برای کمک و حمایت از این جامعه و سازمان است که برای فراهم آسیب پذیر ترین در میان ما. ساخت اخلاق یک اولویت و مراقبت از همسایگان خود هرگز مهم تر بوده است.

2-اول ایمنی

کارکنان و مشتریان بیش از حد متمرکز بر شخصی خود ایمنی و آنها را به حمایت از کسب و کار است که انجام همان. آفتاب آس نیاز به تیم ما به پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت. ما نیز نصب شده مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه و همچنین پلاستیک سپر در اطراف ثبت پول نقد و سرویس شمارنده تمام علائم قابل مشاهده است که ایمنی میباشد. بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی و رستوران اختصاص دارد ساعت اضافی را پس از تمیز کردن داخلی خدمه می تواند زمان کافی برای پاکسازی و ضد عفونی کردن کف و درب صندوق پول شمارنده و دیگر تاچ پونت. در علاوه بر این به خود ما داخلی تمیز کردن پروتکل های آفتاب آس استخدام شده لباس شخصی در طول روز خدمه تمیز کردن است که کار در فروشگاه ساعت ارائه بصری اطمینان است که خرید و محیط کار تمیز و استریل است.

3-گوش دادن به کارکنان و مشتریان

با کاهش فروش و افزایش وظایف زمان شده است هرگز بیشتر از ارزش کالا. با این حال همه ما باید زمان برای آرام کردن و گوش دادن. می شود مربوط در یک محیط کسب و کار با سرعت در حال تغییر رفتار مصرف کنندگان و خواسته های ما باید پذیرای ایده های جدید و ورودی. گوش دادن به تیم خود. گوش دادن به مشتریان خود را. اغلب اوقات بهترین ایده ها می آیند از آنها! چه درخواست تیم خود گفت: “هیچ” ، چه خدمات جدید و یا امکانات خود را مشتریان حاضر به پرداخت ؟ گوش دادن به دو تا از مهم ترین ذینفعان مهم است به سرعت در حال تغییر شکل خود را پس از COVID ارائه شده و اطمینان از کسب و کار شما و پایداری.

4-تنظیم برنامه استراتژیک

هنگامی که در سال 2020 آغاز شد و ما با دقت گذاشته ما اهداف و سالانه طرح کسب و کار. قرار دادن یک جهانی همه گیر هر چند بسیاری از کسانی که اهداف دیگر مرتبط است. ما نمی توانیم تغییر و چالش های محوری بر ما توسط COVID-19 یا یک رکود اقتصادی. اما ما می توانیم اهرم استعداد تیم ما بود و بی امان در مقابله با هر مسئله ما پرتاب از طریق نوآوری مستمر و استقبال از تغییر. آیا لازم است که تغییر شامل محصولات جدید, خدمات, مشارکت, تامین کنندگان منظقه تحویل و یا تمیز کردن پروتکل های من بسیار زیاد اعتماد به نفس در کارآفرینان از جنوب غربی فلوریدا به آن دشوار تماس و تکامل را به یک شرکت قوی تر.

5-پشتیبانی محلی

محلی و کسب و کار مستقل درک این مهم نقش آنها در اقتصاد محلی. یک دلار صرف با یک کسب و کار محلی را ببینید تقریبا 67 سنت ماندن در جامعه محلی است. که تقریبا 60 ٪ بیش از یک دلار صرف شده در یک زنجیره ای ملی. محلی و کسب و کار مستقل نیروی حیاتی از جامعه ما است. در حالی که ما اغلب یک عمل تشویق مشتریان به فروشگاه های محلی ما نیز باید سخت کوش در تامین هزینه های ما این است که حمایت از شرکت های محلی به عنوان به خوبی. هنگامی که آخرین باری که شما بررسی کسب و کار خود و خرید برای اطمینان از شما تشویق شد همکار خود را مستقل? این چیزی است که شرکت ما حساس است به, آیا آن را مطمئن شوید که وعده های غذایی ما در حال خرید برای تیم ما به کارگردانی محلی, رستوران های مستقل و یا تایید است که ما منبع از شرکت های محلی برای ما روز به روز, لوازم. اگر همه ما متحد شدند که در تعهد ما خواهد تاثیر قابل توجهی بر ما جمعی از بهبود اقتصادی.

6-منابع رایگان

وجود ندارد و همه گیر راهکار یا طرح کسب و کار با ترسیم یک نقشه راه برای موفقیت است. اما منطقه ما برکت است با تخصص جمعی. FGCU را راه اندازی مجدد SWFL ارائه منابع رایگان و آموزشی و اتاق بازرگانی نیز در حال ارائه اطلاعات در مورد برنامه های محرک اقتصادی دولت, ایمنی, پروتکل مزایای کارکنان و بازگشت به کسب و کار toolkits. فراموش نکنید که همسالان خود را به عنوان یک منبع یا. من شخصا پیوست زوم تماس با رهبران کسب و کار محلی برای به اشتراک گذاشتن بهترین شیوه ها و داستان های موفقیت است.

کسب و کار در حال آمدن است در جنوب غربی فلوریدا و از آن خواهد شد قوی تر از همیشه.

مایکل وین است که رئیس جمهور از آفتاب Ace سخت افزار محلی متعلق به شرکت با نه مکان در ذغال سنگ Lee, شارلوت و پاینلاس شهرستانهای استان و همچنین دو Crowder وارنر فروشگاه در گاو دریایی شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de