مهمان نظر: حفظ انرژی مقرون به صرفه در طول COVID-19 بازیابی

در پی نزدیک به 40 میلیون مدعیان در هفته های اخیر آمریکایی ها به وضوح تلاش برای پرداخت صورتحساب. در واقع یک نظرسنجی ملی یافت که نزدیک به 50 درصد از ثبت نام رای دهندگان به طور فزاینده ای نگران پرداخت پول برای مصارف خانگی از جمله برق است.

این تعجب آور نیست با توجه به ویران کردن است که این بیماری همه گیر کوروناویروس به ایجاد اغتشاش در کشور است. اما آن را تقویت شکنندگی اقتصاد آمریکا — و به همین دلیل مراقب باشید در تصمیم گیری مورد نیاز خواهد بود برای به دست آوردن ملت در پای خود را.

پس چه باید بکنید هنگامی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها از عواملی هستند که در راه دیده نمی شود در نسل?

بیشتر: مهمان نظر: راه اندازی مجدد اقتصاد تضعیف کیفیت آب, رشد, مدیریت یک ایده بد

بیشتر: بعد از داغ رگه بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به ‘مکث’ در جنوب غربی فلوریدا آپارتمان بازار

یک قدم این است که به اطمینان حاصل شود که نیازهای اساسی زندگی را تبدیل به بی ارزش گران تر است. و شروع می شود که خانواده ها قادر به پرداخت هزینه برای برق مورد نیاز برای نگه داشتن خانه های خود را قابل زندگی در طول این مستند در تابستان.

یک بیماری همه گیر نیاز به دقیقا این نوع از بلانت تفکر واقعی: “چگونه ما مطمئن شوید که خانواده ها می توانند در خانه های خود را ؟ چگونه ما پایین نگه داشتن هزینه ها و مطمئن شوید که بودجه نیست کشیده فراتر از شکستن نقطه؟”

این احتمال وجود دارد که ما فقط در مراحل اولیه این بیماری همه گیر و بازیابی. اما تلفات مالی به تاریخ نشان می دهد که ما در حال حاضر مواجه با چندین سال از یک برنامه به طور بالقوه جدی رکود اقتصادی است. و بنابراین عقل سلیم حکم می کند که ما شروع به برنامه ریزی در حال حاضر برای اطمینان از خانواده ها می تواند نگه دارید برای پرداخت هزینه های اساسی در طول چند سال آینده.

در اینجا یک رویکرد است که مقامات دولتی باید در نظر بگیرید: در حال حاضر ما به سادگی نمی لوکس از سرهم بند با ملت قدرت شبکه است. در سال های اخیر شده است وجود دارد مقدار زیادی از نیت خوبی در مورد بحث انتشار اهداف و انرژی های تجدید پذیر حکم. اما قانونگذاران آب و برق و خدمات عمومی کمیسیون نیاز به تغییر چگونه آنها فکر می کنم در مورد انرژی برای آینده قابل پیش بینی. اولویت خود را باید تغییر جهت تضمین این که مردم آمریکا هنوز هم دسترسی به مقرون به صرفه و قابل اعتماد قدرت.

چه خواهد شد آن چیست ؟ برای استارت خانواده ها نمی توانیم آنها را مشاهده صورتحساب برق شروع به بالا رفتن تنها به دلیل baseload نیروگاه — مانند قابل اعتماد نیروگاه های زغال سنگ است که خود را حفظ صورتحساب برق ثابت و قابل کنترل هستند تحت فشار قرار دادند به بازنشستگی پیش از موعد برای پاسخگویی به دلخواه انرژی های تجدید پذیر اهداف. در عین حال که در حال حاضر اتفاق می افتد در سراسر کشور با آب و برق مارک تا نرخ های خود را و بالا بردن قیمت مصرف کننده برای پوشش هزینه ساختمان جدید زیرساخت های انرژی است.

حتی قبل از زمان همه گیر وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده (EIA) هشدار داد که یک سوم از خانه های ایالات متحده شد و در مواجهه با چالش ها در پرداخت برای برق است. آیا کسی شکی نیست که این بار را در حال حاضر افزایش یافته است ؟

دلسوزی برای ما همکار آمریکایی ها به معنی به رسمیت شناختن است که به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از خانواده ها نمی توانیم به قبوض برق با افزایش حتی چند دلار در ماه است. و آنها قطعا نمی تواند در صورت قطع برق و یا brownouts در اوج تقاضا. قابلیت اطمینان و قیمت را به طور ناگهانی تبدیل شده است مهم تر از همیشه در سایه یک بیماری همه گیر است که تبدیل اقتصاد ایالات متحده وارونه است. ملت باید دنبال یک سیاست انرژی است که تضمین متعادل و امن و مقرون به صرفه برق است.

(متی Kandrach رئیس جمهور از مصرف کننده اقدام برای یک اقتصاد قوی (مورد) رایگان-بازار گرا, سازمان حمایت مصرف کننده.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de