مهمان نظر: “من شگفت زده هستم از این کل مدرسه منطقه’

به عنوان ما به پایان یکی دیگر از مدرسه ما خودمان را پیدا کنید در یک موقعیت منحصر به فرد! ما انجام کسب و کار به عنوان معمول است. این زمان از سال های بسیاری از ما خواهد بود حضور در مراسم جوایز و برنامه ریزی به صورت سنتی مراسم فارغ التحصیلی. ما در حال کار برای جشن هر کس در این زمان دنیای مجازی که واقعیت فعلی ما.

با توجه به بسته شدن مدارس و کسب و کار در پاسخ به کاهش گسترش COVID-19 ما شده اند با چالش مواجه شناسایی راه هایی برای ادامه خدمات ما تحویل. باور نکردنی ما رهبران و معلمان و کارکنان پشتیبانی, رانندگان اتوبوس, خدمات مواد غذایی و نگهداری کارکنان باید به نجات آمده است!

بیشتر: اگر چه روشن نیست چقدر بد خواهد بود Lee مدارس نیروبخش برای کاهش با توجه به COVID-19

بیشتر: Lee سرپرست تاخیر دبیرستان برنامه تغییر پس از بازخورد منفی

بیشتر: عکس: گراند Dames چای افتخارات مری فیشر دوریس کلگیت و لیندا قهوه ای

من شگفت زده هستم با کل این منطقه مدرسه برای چگونه آنها به این وضعیت بی سابقه ای. آن را قطعا یک کار در حال پیشرفت است و یک تجربه یادگیری برای همه. من افتخار می کنم از خلاقیت و نوآوری از مدرسه منطقه از لی شهرستان به عنوان آنها را متناسب با وضعیت فعلی و ادامه ارائه پشتیبانی لازم را به ما دانش آموزان و کارکنان.

تغییرات ساخته شده است در راه ما آموزش تغذیه و حمایت از فرزندان ما شامل:

آموزش از راه دور

  • ما اغلب شکایت در مورد چگونه تکنولوژی از بین برد دوران کودکی است. در برخی از راه, تکنولوژی, صرفه جویی در ممکن است آن را در حال حاضر.
  • معلمان اختصاص داده شده ما باید در ارتباط با دانش آموزان خود و در ادامه به ارائه آموزش دانشگاهی و حمایت از دانش آموزان عملا.
  • Chromebooks شد ارائه شده به دانش آموزان ابتدایی.
  • نقاط توزیع شد به کسانی که نیاز به اتصال به اینترنت.
  • بیش از 40 هزار زوم جلسات برگزار شده است پس از آموزش مجازی آغاز شد. باور نکردنی 98 درصد از دانش آموزان در حال اتصال با معلمان خود را به صورت منظم.

گرفتن و رفتن وعده های غذایی

  • غذا و تغذیه خدمات ایجاد کرده است انتخاب کنید تا سایت در 40 SDLC مدارس.
  • حمل و نقل حمایت از ما غذا توزیع از طریق تلاش های خود را 10 مسیرهای اتوبوس که تحویل مواد غذایی به 35 اتوبوس متوقف می شود.
  • از بین بردن pup همکاری با 13 سازمان های جامعه برای توزیع مواد غذایی به ما دانش آموزان و خانواده های نیازمند. اختصاصی داوطلبان حمایت از این تلاش روزانه با کمک به تهیه و توزیع مواد غذایی است.

بهداشت روانی و سلامتی

  • مشاوران و مددکاران اجتماعی حفظ ارتباط با دانشجویان و در دسترس هستند برای کمک به تقریبا و از طریق تلفن.
  • دانش آموز بخش خدمات منتشر کرده است یک خانواده راهنمای منابع خواهد شد که در ما گرفتن و رفتن سایت.

“کلاس 2020 به دنیا آمد و در سال 9/11. آنها را سر در جهان در سال COVID-19. این بچه ها که ماهر در متصل بودن تقریبا — علمی و اجتماعی است.” — علامت گذاری به عنوان جنگل فلوریدا تایمز اتحادیه

این کلاس در حال تجربه یک لحظه فوق العاده ای در تاریخ جهان ما. ما بسیار افتخار از خود پشتکار و تعهد و دستاوردهای. ما می دانیم که جشن برای SDLC کلاس 2020 خواهد بود شبیه هیچ دیگر است.

وجود دارد یک فرصت قبل از ما به اشتراک گذاری این مسئولیت به حرکت فراتر از آن است. به عنوان ما همچنان به تمرکز بر روی کودکان این هیئت مدیره آموزش و پرورش و سرپرست ما کارکنان و خانواده ها و دانش آموزان همراه با پشتیبانی فوق العاده ای از ما دریافت خواهید کرد از جامعه ما را ترک یک علامت در تاریخ! اجازه دهید در ادامه به با هم کار کنند!

(مری فیشر مدرسه, رئیس هیئت مدیره, District 1.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر