مهمان نظر: هر ماه باید سلامت روانی ماه

پس از سال 1949 ممکن است مشاهده شده که سلامت روانی ماه در ایالات متحده است. من سپاسگزار برای یک ماه هر ماه ، روز ، هفته و یا حتی ساعت فراهم می کند که فرصت های بیشتری برای بحث در مورد سلامت روان و بسیاری از مویرگ ها.

که با توجه به توجه جامعه ما سلامت روانی نیاز دارد اما ممکن است در 31 روز اغلب احساس خیلی کوتاه و سریع, بازتاب عظمت و اهمیت یک جامعه سلامت روانی نیاز دارد.

شاید این مسئله تا به حال بیشتر به اضطراب من و من حس فوریت داشتن تجربه خود من نیازهای روانی هر دو شخصا و به عنوان یک مددکار اجتماعی در این زمینه است. من کاملا آگاه از سلامت روان را تاسف واقعیت است. بیماری روانی است که خواستار آن التماس و سپس به طور معمول خواسته های مداوم و توجه مداوم و تعمیر و نگهداری. هزینه نادیده گرفتن این مطالبات به صورت نمایی رشد می کند در طول زمان است.

در حال حاضر ما شاهد بسیاری از عناوین مورد افزایش بهداشت روانی و نگرانی های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و اثرات آن است. آیا در رادیو و تلویزیون و کامپیوتر و تلفن و یا بر روی صفحات چاپ شده ما شده غوطه ور در جامعه ما و جهان و نیازهای روانی و مجبور به صحبت در مورد آنها.

بسیاری گزارش داده اند که اضطراب در پاسخ به عدم اطمینان از وضعیت. برخی ابراز غم و اندوه همراه با از دست دادن روال روزانه منابع معنا و شادی و خشم در شرایط غیر قابل پیش بینی است که ما به سرقت برده حس کنترل و تداوم. انزوا و تنهایی به خوبی شناخته شده عوامل خطر برای بیماری های روانی.

متاسفانه اجتماعی قطع ارتباط فیزیکی و فاصله را تشدید حس انزوا.

حتی قبل از coronavirus امریکا بود تجربه سلامت روانی بحران است. نرخ خودکشی را افزایش خود ادامه داد و در سال های اخیر تا 35 درصد از سال 1999. با توجه به CDC 47,000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا شد و نسبت به خودکشی و یا در مورد یک مرگ در هر 11 دقیقه در سال 2017.

حتی بیشتر از آمریکایی ها در نظر خودکشی. همچنین در سال 2017 CDC گزارش داد که 10.6 میلیون نفر “به طور جدی فکر” در مورد خودکشی, 3.2 میلیون دلار ساخته شده و طرح و 1.4 میلیون آن تلاش شد.

در نظرسنجی اخیر نزدیک به نیمی (45 درصد) از بزرگسالان در ایالات متحده در گزارش خود سلامت روحی و روانی شده است تاثیر منفی نگرانی و استرس بیش از ویروس.

همانطور که من نوشتن این, قطعه, من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم از تاسف و جدا شده ماه پشت سر ما و نامشخص ماه جلوتر از ما. من متوجه پیچیده و اب زیر کاه گاهی اوقات خواستار و اغلب موذی ماهیت سلامت روان بیماری است.

جالب اینجاست که بسیاری از احساس افزایش یافته قطع و انزوای انسان ها در سراسر جهان پیش از این هرگز تا به حال بسیار مشترک در نظر مبارزات ترس و نگرانی. ویروس و اثرات آن را قطعا و متاسفانه شده است “اکولایزر.”

اگر چه هیچ دستی برای حفظ سلامت روان در جهانی همه گیر وجود دارد که پزشکان آموزش دیده برای ارائه شواهد مبتنی بر درمان و ارائه پشتیبانی. چه در شخص و یا مجازی دسترسی به خدمات مبتنی بر شواهد و اجرای موفق یک نقش محوری بازی در تلاش های ما برای حمایت از چالش های است که جوامع در سراسر جهان ممکن است به صورت پس از COVID-19.

الیزابت Dosoretz, LCSW, است, مدیر عامل شرکت نخبگان DNA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im