مهمان نظر: فاصله اجتماعی صرف محلی

نظر

با فاز دو از فلوریدا بازگشایی طرح در جریان بسیاری از کسب و کار در حال شروع به دیدن امداد در روستاهای این دوره دشوار از عدم قطعیت در جامعه ما, دولت و ملت است.

از سالن مو و ورزشگاه به رستوران ها و خرده فروشان کارفرمایان مشتاق به بازگشایی کسب و کار خود و یا بازگشت به ظرفیت کامل. این یک گام مهم در جهت حفظ کارکنان پرداخت می شود و ارائه یک افزایش بسیار مورد نیاز به ما بهبود اقتصادی. ما باید در ادامه راه است که تضمین سلامت و ایمنی و پایداری منطقه ما است.

محوری وفق تنوع

کلماتی مانند محوری انطباق و تنوع را تبدیل به بخشی از روزمره ما بومی. در حالی که بسیاری از کسب و کار قادر به کار در یک بزرگتر ظرفیت ترین عامل تحت موقت تنظیم ساعت و یا تغییر عملیات. در واقع بررسی های اخیر انجام شده توسط دانشگاه بین المللی چابهار گزارش می دهد که بیش از نیمی از جنوب غربی فلوریدا شرکت های تجاری هنوز هم کارکنان از راه دور از خانه.

به منظور تعیین اینکه چگونه کسب و کار خود را باید تنظیم کنید, شما باید بدانید که چه دستورالعمل ها در محل به عنوان بخشی از دولت را بازگشایی برنامه ریزی و درک در چه ظرفیت شما عمل می کنند. چگونه شما می توانید خلاق به منظور ادامه خدمت به مشتریان خود را ؟

برای مثال بیشتر فورت مایرز اتاق بازرگانی چرخد و به طور کامل مجازی برنامه نویسی ارائه فرصت برای تعامل یاد بگیرند و از طریق شبکه مربوطه به موقع برنامه ها و رویدادهای خاص. رهبری بعدی ممکن است برنامه “سمت Hustles” تا به حال موثر 47 شرکت کنندگان شرکت عملا به یادگیری بیشتر در مورد چگونه به یک سمت فشار موفق و مجازی ارائه از فلوریدا مجلسی بنیاد ارائه شده در عمق بینش اقتصادی و معیارهای منطقه ما است.

بیشتر ما 144 پاکت ماجراجویی جمع آوری کمک به ایجاد یک جریان درآمد جدید برای کمک به مکمل درآمد از دست رفته از لغو و یا به تعویق افتاد, حوادث, در حالی که ما مجازی 5K بسیج جامعه برای تفریح و فعال در حمایت از اتاق بازرگانی و کسب و کارهای محلی. ما در هیئت مدیره است که متعهد بیش از به طور مداوم تطبیق و تصمیم گیری استراتژیک با کارکنان برای اطمینان از اتاق یک قدم منابع برای کسب و کار و جامعه ما است.

مطلع

به عنوان یک سازمان اختصاص داده شده به توانمند سازی اتصال و متحد ما در منطقه گریتر فورت مایرز اتاق بازرگانی معتقد است که موفق بازگشایی است و تا حدودی وابسته به صاحبان کسب و کار نیاز به دسترسی به اطلاعات دقیق و منابع است که اجازه خواهد داد که آنها را برای انجام عملیات و حفظ کارکنان خود و مشتریان سالم و آگاه است.

بیشتر: Coronavirus: رژیم صهیونیستی است. DeSantis اعلام کرد ‘فاز 2’ برنامه ریزی برای بازگشایی فلوریدا. آنچه در آن به معنی

به عنوان فلوریدا حرکت را از طریق هر مرحله از بازگشایی مجدد کسب و کار به عنوان (سازمان ملل متحد)معمول در سایت Resource.FortMyers.org ارائه می دهد کسب و کار و سازمان و کارکنان و به طور کلی جامعه یکی را متوقف مقصد برای منابع است که حمایت از کسب و کارهای محلی در هر مرحله از بازگشایی. علاوه بر این برنامه شامل آخرین اطلاعات در مورد کسب و کار باز, سایت همچنین شامل:

  • منابع کسب و کار برنامه ها و ابزار برای کارفرمایان
  • یک لیست کامل از بازگشایی لوازم و خدمات از جمله منابع برای PPE دست ضد عفونی کننده پارتیشن و علامت و شرکت های تمیز کردن
  • اطلاعات در مورد وام فرصت برای کمک به کسب و کارهای غلبه بر از دست دادن درآمد
  • آخرین COVID-19 معیارهای Lee County
  • منابع برای طوفان آماده سازی

برنامه ریزی

در حال حاضر برنامه ریزی برای فاز سوم بازگشایی خواهد شد اجازه می دهد شما را به حرکت به جلو با اعتماد به نفس. در نظر گرفتن آنچه در مرحله بعدی به معنی برای کسب و کار خود و عملیات. چه کسب و کار خود و برنامه بازی? چه چیزی کارکنان خود را به ذینفعان و مشتریان نیاز به دانستن ؟ ملاحظات مهم شامل اقدامات ایمنی PPE مورد نیاز علامت و ارتباطات است.

حمایت از کسب و کار محلی

برای کسانی که مایل به حمایت از منطقه ما در مسیر خود به بهبودی کامل: فاصله اجتماعی و صرف محلی. تعهد خود را به پیروی از توصیه های مقامات دولت ما و کلید مقامات بهداشتی ضروری است برای پیشگیری از عود در حالی که خرید به صورت محلی کمک می کند تا تقویت اقتصاد محلی ما و کمک به جامعه کسب و کار محلی.

جنوب غربی فلوریدا است که هنوز رتبهدهی نشده است بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. ما را تشویق به دیدن منطقه ما همچنان در طول مسیر به بهبود است.

کالین DePasquale رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر فورت مایرز اتاق بازرگانی یک سازمان کسب و کار حرفه ای که حمایت و ترویج مترقی پایدار جامعه است. اتاق نشان دهنده بیش از 900 کسب و کار حرفه ای و افراد در سراسر Lee County, ارائه فرصت های اعضا برای شرکت در انواع معنی دار شبکه های آموزشی و جامعه و کسب و کار متمرکز بر برنامه ها و حوادث. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.fortmyers.org تماس بگیرید و یا 239-332-2930.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de