مهمان نظر: مدرک دانشگاهی است و اولین گام در پلیس اصلاحات

من مطمئن هستم که من تنها کسی انجام یک جستجو در چند روز گذشته برای مراحل مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک مینیاپولیس اداره پلیس افسر.

شیر تغلیظ شده از بخش وب سایت این مراحل عبارتند از: حداقل مدرک دیپلم و یا پنج سال مستمر اجرای قانون و یا تجربه نظامی; تکمیل نرم افزار آنلاین; در حال عبور فیزیکی و چابکی آزمون; عبور پس زمینه و تست مواد مخدر; ظاهر شدن در فرد برای یک آزمون شفاهی و مصاحبه; عبور پزشکی و روانی امتحانات که ممکن است تکمیل اضافی قبل از اشتغال تست مانند تست دروغ سنجی و تکمیل آکادمی پلیس آموزش.

این طرز فجیعی روشن به مخاطبان تلویزیون آمریکا که بالاتر از حداقل مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک مینیاپولیس افسر پلیس در حال غم انگیز ناقص در یک یا چند راه.

بیشتر: یکشنبه تظاهرات مسالمت آمیز برای جورج فلوید در فورت مایرز

بیشتر: معترضان برگزاری مراسم احیاء در حافظه جورج فلوید

دلیلش این است که این قتل توسط پلیس غیر مسلح آمریکایی آفریقایی تبار شهروند جورج فلوید به نظر نمی رسد به طور غیر عادی عمل توسط یک سرکش پلیس. افسر درک چوین که به زانو در جورج فلوید گردن در مجموع از 8 دقیقه از جمله پس از او به نظر می رسد به از دست دادن هوشیاری و در نهایت زندگی خود را نمی تواند به پایان رسانده اند عمل می کنند بدون اینکه یاری توسط سه نفر دیگر از افسران توماس لین Tou Thao و J. Alexander Kueng که به کمک پین جورج به پیاده رو و کمک به نگه داشتن تماشاگران از دخالت و یا حتی احتمالا, از, جلوگیری از جورج مرگ است.

به همان اندازه نگران کننده هیچ یک از سه منشی مطرح شده دست به توقف چوین از تداوم در یک اقدام که شهروندان می تواند غیر ضروری بود و مرگبار و ننگین.

این واقعیت است که كارآمد از خشونت نمایش داده شده توسط این چهار پلیس در ساختار و فرهنگ شهری سازمان اجرای قانون فریاد می زند برای اصلاحات که آژانس و سازمان ها در دیگر شهرستانها در سراسر کشور از جمله در اینجا که در آن غیر قابل توجیه افغانستان از آمریکایی های آفریقایی تبار رخ داده است.

در پاسخ چوین دستگیر شد 3rd قتل درجه (تغییر درجه 2) و قتل نفس; سه تن دیگر از افسران روبرو هستند کمک و معاونت در جرم درجه دوم غیر عمدی قتل و همچنین به عنوان کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

اما نه بدین تازه وارد شدن در مورد مینیاپولیس اداره پلیس با کلی در مورد تمیز کردن خانه, آن ممکن است مفید بیشتر به آغاز بررسی صلاحیت مذکور حداقل الزامات مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک افسر پلیس یک گام در یک زمان.

به این منظور چه کمک خواهد کرد که برای تغییر در بخش تاریخ از اتکای بیش از حد خشونت به انجام کار خود را به خصوص در مقابل آمریکایی های آفریقایی تبار?

یک شروع خوب خواهد بود به نگاه به آموزش و پرورش برای مثال با اضافه کردن چهار سال مدرک دانشگاهی به کسانی که حداقل مورد نیاز است.

در MPD وضعیت موجود نه دو سال کاردانی و نه “پنج سال تجربه” در ارتش و یا در نوعی از سازمان اجرای قانون و نه یک psychology exam, و نه هر مقدار در کار آموزش (Chauvin 19 سال کهنه) — هیچ یک از این اقدامات به اندازه کافی دور افسران مسلح به بهترین قضات در شرایط مربوط به انسان تعارض و انسانی در معرض خطر.

به عنوان مهم ترین ما اولین پاسخ دهندگان و پلیس در حال لبه پیشرو در تقاطع بین دولت و مردم آن; و مانند دیگر سفرای آنها باید نشان دهنده بهترین در امریکا است.

یک پلیس که به دست آمده است مدرک لیسانس بوده اند را پناه میبرند برای یک دوره طولانی در زندگی خود را در یک فضای یادگیری و بازتاب با توجه به منطق و اخلاق و انسان و روابط میان نژادها, تاریخچه روانشناسی و جامعه شناسی, علوم سیاسی و ادبیات با آن نیابتی غوطه ور شدن در مسائل مربوط به اخلاق و ارزش ها, فلسفه و تصمیم گیری است.

اعطا مدرک دانشگاهی نمی خواهد روی صفحه نمایش از هر نا مناسب نامزد از جمله هر گونه برای آنها یک نشان است که یک مجوز به قلدر ستم و یا ورزش تیره انگیزه. اما شواهد نشان می دهد آن است که اولین گام خوب است.

در یک مطالعه انجام شده در دانشگاه ایالتی میشیگان, Jason ریدبرگ و دکتر ویلیام Terrill شواهدی که چهار سال مدرک دانشگاهی “به طور قابل توجهی کاهش می دهد احتمال این که ماموران را با استفاده از نیروی خود را به عنوان اولین گزینه برای به دست آوردن انطباق است.”

در انگلستان به عنوان مثال که در آن افسران پلیس باید گسترده تر آموزش و پرورش وجود دارد افغانستان در تمام سال 2017 با توجه به اقتصاد در حالی که وجود دارد 459 در ایالات متحده در طول همان دوره زمانی که در آن هیچ شهرستانها بزرگ مشابه در آموزش و پرورش پیش نیازهایی انگلستان دارای جمعیتی کمتر و کمتر اسلحه. اما 459 در مقابل صفر ؟

چهار سال مدرک نوش دارو نیست. اما از آن است که یک عملی شروع و به احتمال زیاد بسیار کمتر گران با توجه به افزایش patrolman دستمزد تبدیل خواهد شد که لازم باشد از قیمت ما در حال حاضر پرداخت برای بی کفایت بیمار آماده یا نژادپرستانه پلیس در مینیاپولیس, نیوبرانزویک, شیکاگو و جاهای دیگر.

(دیوید مک گراث می آموزد که زبان انگلیسی در FSW در پونتا گوردا است و نویسنده از جنوب SIDERS. [email protected])

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de