مهمان نظر: مورد برای فراخوانی این آنچه در آن است: نژاد پرستی

نظر

مسلم این است که این ویروس است که باعث COVID-19 سرچشمه در ووهان چین. از آنجا که این, بسیاری از آمریکایی ها ابداع عباراتی مانند ” چین ویروس برای توصیف این ویروس در یک محیط حرفه ای. به عنوان یک آمریکایی چینی من می خواهم به اطلاع عموم که چرا عباراتی مانند ‘چینی ویروس مناسب نیست.

بیشتر: Coronavirus: چگونه جوانترین 25 در فلوریدا درگذشت COVID-19

بیشتر: بیماری های عفونی مدل می تواند کمک به فلوریدا مبارزه با کروناویروس

بیشتر: داستان عشق خود دهانه یک عمر اما COVID-19 undid آن همه

اول از همه زمانی که در یک محیط رسمی تنها شرایط است که باید مورد استفاده قرار گیرد برای توصیف این ویروس و بیماری آن علل رمان یا جدید کروناویروس و COVID-19. این رسمی نام ویروس و هر نام دیگری در نظر گرفته شده است زبان عامیانه.

در حالی که چند نفر را تا نقطه ای که بیماری هایی مانند Zika و ویروس نیل غربی بعد از نام مکان آنها فراموش می کنند که چین یک محل و یک نژاد و قومیت. با تماس با این چینی ها, ویروس, یک برچسب یک نفر ، آن را ایجاد یک بد ننگ بر اساس ظاهر فیزیکی.

یکی می تواند استدلال می کنند که ووهان یک محل که در نتیجه تایید آن را به عنوان قابل قبول نام برای این ویروس اما ووهان یک شهر با مردم است که باید یک هویت به عنوان یک شهروند از ووهان. نیل غربی است که تنها یک منطقه به نام بعد از یک رودخانه است نه یک شهروند از غرب نیل اما یک شهروند از شهرستان های واقع در غرب منطقه نیل.

علاوه بر این اکثر افرادی که در تماس با این بیماری با این نام هستند نه چینی یا آسیایی. این مشکل وقتی کلی و برچسب در مورد یک قومیت های ساخته شده توسط کسی است که از آن قومیت خاص.

رک و پوست کنده تماس با ویروس این شرایط به تنهایی نمی شخصا توهین به من. چه توهین به من است هنگامی که مردم شروع به شفاهی و جسمی حمله آسیایی-آمریکایی و بسیاری از آنها در واقع نه چینی. در چند ماه گذشته شده اند وجود دارد بسیاری از اعمال نژاد پرستی در برابر آسیایی ها در ایالات متحده به تنهایی. این اعمال نامشروع هستند و ناآگاهانه. آسیایی-آمریکایی است که هیچ ارتباطی به ویروس و یا به چین شده اند جسمی مجروح به دلیل یک اسطوره است که چین مقصر است.

اثرات این نام برای COVID-19 و ویروس در پشت آن منفی هستند. آنها تلقین کردن که مردم چین را به نوعی مسئول این بیماری همه گیر است که نادرست است. آن است که کلمات خود را, اما معنای آنها مراجعه کنید که باعث می شود عباراتی مانند “چین آنفولانزا’ غیر قابل قبول است.

(Jilan McQuilkin یک اسکودوی کیپ مرجانی اقامت و Lee County public high school student.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de