مهمان نظر: یک پیام به جامعه از لی شهرستان کلانتر Carmine Marceno

به شهروندان لی شهرستان و اعضای خانواده من در دفتر لی شهرستان کلانتر:

من می خواهم شخصا از ساکنان ما بزرگ شهرستان که نقش بزرگی در کمک به حفظ صلح در جامعه ما است.

این باعث تاسف من برای دیدن ناآرامی های اجتماعی در حال وقوع در سراسر کشور ما که مکان اجرای قانون به یک منحصر به فرد و به چالش کشیدن موقعیت.

دفتر لی شهرستان کلانتر دفتر افتخار سنت دفاع از قانون اساسی ایالات متحده و قانون اساسی ایالت فلوریدا بدون ترس و یا به نفع.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا اجرای قانون محکوم کردن اقدامات در جورج فلوید مرگ

هر روز به عنوان حرفه ای مأموران اجرای قانون ما نمایندگان خطر جان خود را برای محافظت از ایمنی و امنیت ساکنان لی شهرستان و اموال خود را.

هر روز ما نمایندگان خود را در معرض خطر زندگی تضمین حقوق مردم از جمله متمم اول قانون اساسی حق اعتراض محافظت می شوند صرف نظر از عقاید شخصی و یا نظرات.

در طول این های اخیر شرایط دشوار ما را دیده اند هر دو قانونی اعتراض و خشونت رفتار مجرمانه — اغلب هر دو در نظر گرفتن محل در همان رویداد است.

برخی از در غیر این صورت تظاهرات مسالمت آمیز استفاده شده است به عنوان پوشش توسط جنایتکاران برای حمله به مردم بی گناه و مأموران اجرای قانون و به غارت و نابود کردن اموال.

بسیاری از مأموران اجرای قانون و مردم بی گناه کشته شده اند و صدها نفر از مأموران اجرای قانون و غیر نظامیان بی گناه مجروح شده اند توسط این عنصر جنایی.

علاوه بر این, این جنایتکاران را به سرقت رفته و غارت و نابود میلیون دلار در مالکیت خصوصی اغلب از بین بردن بسیار جوامع است که می تواند حداقل زنده ماندن از آسیب.

متمم اول قانون اساسی اطمینان مردم حق دارند به صورت مسالمت آمیز جمع آوری به جشن شادی خود را و یا اعتراض و نارضایتی خود.

متمم اول قانون اساسی نمی دهد هر کسی حق نافرمانی دستورات قانونی خشونت حمله دیگران سرقت و غارت یا نابود کردن اموال.

کسانی که جنایتکاران که با استفاده از تظاهرات به عنوان پوشش به نافرمانی دستورات قانونی خشونت حمله دیگران سرقت و غارت یا نابود کردن اموال خواهد بود دستگیر و زندانی شد.

این عنصر جنایتکار را نمی خواهد اجازه دخالت دیگران حق اعتراض مسالمت آمیز.

نمایندگان ما هرگز و هرگز رها نقش ما به عنوان پشتوانه قانون اساسی است.

نمایندگان ما هرگز و هرگز ما را رها وظیفه برای حفاظت از ساکنان لی شهرستان و اموال خود را.

من تحمل صفر برای هر فرد(ع) که مرتکب یک عمل خشونت یا تلاش برای آسیب رساندن به نمایندگان در حالی که انجام قانونی خود را از عملکرد وظیفه. آنها خواهد شد با غلبه بر, با استفاده از نیروی منطقی لازم است.

ما در شرایط دشوار بسیاری از رسانه ها باعث می شود آن میلیاردها دلار سود با نادیده گرفتن اجرای قانون و اقدامات قهرمانانه و به جای آنها sensationalize چند سیب بد.

با وجود بهترین تلاش های برخی از رسانه ها به تصویر بکشد اجرای قانون در بدترین نور ممکن است اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها و به خصوص لی ساکنان شهرستان در ادامه به برگزاری اجرای قانون و لی شهرستان کلانتر دفتر به طور خاص در نفس و به شدت به حمایت از تلاش های ما.

این متین شیوه ای حرفه ای است که در آن ما را به پاسخ این حوادث را یک بار دیگر اثبات لی شهرستان کلانتر دفتر ما نمایندگان و اعضای ما در میان بهترین در کشور است.

اقامت افتخار ایمن ماندن.

با تشکر از شما برای همه شما هر روز انجام دهید. این یک افتخار است برای خدمت خود را به عنوان کلانتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im