مهمان نظر: تماس بگیرید برای وحدت و عدالت

نظرJacquelyn D. McMiller ویژه به اخبار مطبوعاتمنتشر شده 2:49 PM EDT Jun 1, 2020هموطنان من از فورت مایرز. آن اس

توسط ABDOOSNEWS در 13 خرداد 1399

نظر

هموطنان من از فورت مایرز.

آن است که با قلبی سنگین که من آدرس شما را در زمانی بسیار وجود دارد تفرقه در شهر ما و در سراسر کشور ما است.

آنچه مشاهده شد اتفاق می افتد به جورج فلوید بود و ما کتاب های تاریخ آمده به زندگی: یک مرد سیاه پوست, مهار توسط مردان سفید پوست دست خود را پشت و غیر تهدید و درمانده در حالی که زندگی خود را به آرامی نفس می ریزید از بدن خود را. آقای فلوید التماس برای زندگی خود را. "من نمی توانم نفس بکشم". "من قصد دارم به مرگ".

به عنوان او دراز شفاعت برای هشت دقیقه مشقت بار یک افسر پلیس اعمال فشار با زانو خود را به گردن او تا زمانی که او pled نه بیشتر. هنگامی که من به تماشای آنچه که او تحمل من دیدم پسر من پدر من برادر من که به آرامی و دردناکی به قتل درست قبل از چشم من توسط کسی که من آموخته اند همه زندگی من به احترام.

پنجاه و پنج سال پیش دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور خطاب به سوال "چه مدت طول خواهد کشید؟"

"چه مدت طول خواهد عدالت مصلوب شود و در حقیقت به خاک سپرده شود?"

"چه مدت طول خواهد تعصب کور چشم انداز ،

متاسفانه این سوالات جواب داده نشده امروز.

در طول سال پلیس در فورت مایرز توسعه فرهنگ فساد و رفتار غیر اخلاقی است. ما شواهد تصویری از یک مقام عالی رتبه پلیس رسمی شرکت در فحشا. این FREEH گروه استخدام توسط خود ما دولت را مستند کرده است ماموران پلیس با همکاری و اوج کردن فروشندگان مواد مخدر; افسران کمک به شاهدان قتل و مناجات از دیگر اقدامات غیر قانونی. هنوز هیچ چیز انجام شده است.

به عنوان دبیر Lee County, NAACP, دفتر ما را دریافت شکایات متعدد از سوء استفاده از قدرت توسط FMPD. یک مرد جوان توضیح داده شده خود را تحقیر و پس از کشیده شدن بیش از یک ترافیک ساده تخلف که منجر به جستجو و تخریب از وسیله نقلیه خود را در حالی که هیچ چیز پیدا شد; یک دانشجو بازداشت غیر قانونی جلوگیری و frisk یا تجربه خود من از بودن هدفمند و دروغ تنها به دادستانی به طور کامل تبرئه من و رها کردن همه اتهامات عنوان شده علیه.

همه پلیس فاسد است. هنگامی که وجود آنها برای ارائه ایمنی و آنها به عنوان یک تهدید توسط برخی از شهروندان ما اعتماد به خطر بیافتد. مشکل ما امروز این است که نه تصدیق یک مشکل وجود دارد! بنابراین یکی می تواند درک که چرا بسیاری از شهروندان نمی توانند اعتماد یک سیستم است که نه تنها شکسته اما یکی که در آنها این باور است که ذاتا برنامه ریزی برای تضعیف خود را صرف وجود است.

جوامع ما در حال خونریزی فراوان, آیا, causal agent است که با توجه به محیط زیست شرایط نا امن خشونت پلیس نا امن زیرساخت و یا فقر. Band-ایدز خواهد شد و دیگر کافی است. ما برادر ما را حافظ. ما باید التیام جوامع ما و یا ما کل شهر را رنج می برند. ضروری است که ما باید یک سیستم کنترل و توازن در شهرستان ما است.

بیشتر: جنوب غربی فلوریدا اجرای قانون محکوم کردن اقدامات در جورج فلوید مرگ

ما رهبران محلی شده اند و تماشاگران به جای مرکزی که مسئولیت تنظیم اقدامات اجرای قانون است. ما نیاز به مردم در دولت که نمی خواهد cheerleaders اما ناظران خواهد شد که مسئولیت محافظت از سیستم ما از دولت است. ما نیاز به یک دولت است که به ما شهروند مدیره بررسی بیشتر اقتدار و استقلال در حالی که تشویق جامعه بر اساس پلیس به عنوان یک راه بازسازی اعتماد است.

من به طور کامل از قانون اساسی پلیس که در آن حکومت قانون است را تایید کرد برای جلوگیری از شورش و غارت در خیابان های ما. ما بی احترامی میراث دکتر کینگ و شهدای جنبش حقوق مدنی هنگامی که ما اجازه می دهد تا ما را به تظاهرات به خشونت گرایید و مخرب است.

من مشغول به کار در سیستم عدالت کیفری و ایالت فلوریدا برای 25 سال است. من اعتقاد دارم که در سیستم قضایی ما زمانی که آن را انجام شده است در شیوه 14 متمم قانون اساسی اعلام کرد که "هیچ دولت باید انکار برای هر فرد در حوزه قضایی خود در برابر حفاظت از قانون".

پس قانون یک انتخاب نیست, آن است که یک تکلیف و یک وظیفه نه تنها برای unsworn شهروندان اما حتی بیشتر از آن برای کسانی که گرفته اند یک اخلاقی و حقوقی سوگند به رعایت و پیروی از قانون است. مسیر پیشرفت است هرگز آسان است.

اگر من انتخاب خود را به عنوان شهردار ما را در هر مرحله با هم برای حفاظت از ما و دولت برای بازسازی اعتماد در جوامع ما زندگی می کنند.

با من از صمیم دعا و نماز برای صلح و وحدت و عدالت است.

(Jacquelyn D. McMiller یک فورت مایرز شهرداری نامزد شده است.)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب