مهمان نظر: 4-H مربی می بیند پوشش نقره ای در COVID-19

اگر من می تواند هر چیزی مثبت در مورد COVID-19 آن خواهد بود که آن را به ارمغان آورده است خانواده ها با هم بسیاری از آنها به دنبال راه های خلاقانه برای صرف زمان است.

من مشغول به کار با جوانان و خانواده های آنها بیش از 35 سال از تدریس در مدرسه 4-H جوانان توسعه فعالیت های آموزشی. با پس زمینه من, من درک اهمیت یادگیری و تکامل مناسب یادگیری می آید در بسیاری از راه.

تجارب خانواده است که گاهی اوقات تنها با یک بیماری همه گیر مانند COVID-19 ارائه بسیاری از فرصت های یادگیری. من می خواهم به شما بگویم به طور خلاصه در مورد دست در یادگیری است که پسر من تجربه کرده است.

زمانی که او 8, این مردان مسن مورد نیاز یک فرد چهارم به بازی بشه. در ابتدا آنها فکر نمی کنم او می داند که چگونه به بازی و ثانیا او و شریک زندگی خود را به دست آورد.

ما تا به حال به او آموخت هست. او تا به حال ساخته شده اشتباهات در طول راه اما او تا به حال از آنها آموخته و بهتر است. خیلی خوب است که او نشان داد دیرین “زمین” بازیکنان مهارت های خود را با غرور و افتخار. پدر و مادر باید به جوانان مهارت و کمک به آنها برای حفظ مهارت های پس هنگامی که آنها را در زندگی آنها تجارب به رشد در.

بیشتر: Riverdale بالا 2020 علمی تمام ستاره وایت الکساندر

در حالی که COVID-19 خواهد نهایت هم خانواده باید نیست. کیفیت هم خانواده بسیار مهم برای جوانان و بزرگسالان است. فکر می کنم در مورد زمانی که شما در حال رشد بودند. شما ممکن است خاطرات از صرف وقت با خانواده خود را در حالی که شما یک کودک بود. این ممکن است زمانی که غیر منتظره از اعضای خانواده برنده بازی است. برخی از بهترین خاطرات هستند که چیزی نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده بود و وقتی کیک پخت یک چسبناک ظروف سرباز یا مسافر پس از دو ساعت در فر. آن را خوب است برای خانواده ها به خنده با هم.

اما زمانی که شما می خواهید برای برنامه ریزی فعالیت مطمئن شوید که هر عضو خانواده است که می خواهد برای شرکت در این فرآیند می شود ،

خلاق و فکر می کنم خارج از جعبه وقتی که می آید به انتخاب. نگه داشتن در ذهن است که خانواده زمان نیاز به شامل صرف پول است. می توان آن را در حال رفتن برای پیاده روی طبیعت پرش طناب ساخت یک شام با هم و یا هر چیز دیگری. اگر چیزی سرگرم کننده بود آن را در این لیست به انجام دوباره. اگر چیزی بود yucky قرار داده و سپس آن را در لیست “نه” به انجام دوباره.

من می دانم که همه شما شنیده اید که “هنگامی که شما با داشتن سرگرم کننده است.” بنابراین آن لذت ببرید و بازی با هم. برخی از بهترین آموزش می آید, به طور غیر منتظره هنگامی که شما در حال برنامه ریزی بر روی آن. اما واقعیت این است که کودکان رشد سریع است. اکنون زمان آن است که به چیزهایی اتفاق می افتد چرا که اگر شما انجام نمی, پس از آن شما خواهد بود گفت: “من آرزو می کنم ما را.”

در حال حاضر که مردم از تلفن های همراه با دوربین های دیجیتال شما همچنین می توانید نگه داشتن یک رکورد از آنچه شما را با عکس ها از این رویداد. این کمک خواهد کرد که شما به یاد داشته باشید زمانی که و که در آن شما رفت. در طول زمان, عکس ها نشان می دهد که چگونه خانواده تغییر کرده است. جدید بستگان ممکن است اضافه شود و ممکن است دیگران منتقل می کند.

ضبط لحظات است که شما با مردم آنها را گرامی موارد حتی — و شاید به خصوص در طول یک بیماری همه گیر.

Tish رولاند است 4-H عامل برای UF/IFAS فرمت ذغال سنگ شهرستان است. تماس با او در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im