ستون مهمان: ‘SWFL تازه’ کمپین را تشویق می کند خرید خانه رشد مواد غذایی

جنوب غربی فلوریدا است که خانه را به یک طیف گسترده ای از محصولات کشاورزی و کشاورزان ما در حال تولید برخی از تازه ترین میوه ها و سبزیجات و غذاهای دریایی شما می توانید پیدا کنید. این خبر خوبی برای ما ساکنان و بازدید کنندگان بسیاری از کسانی که به دنبال مواد غذایی به صورت محلی رشد کرده.

برای دیدار با کسانی که خواسته UF/IFAS فرمت ذغال سنگ شهرستان در حال کار با جنوب غربی فلوریدا منطقه ای شورای برنامه ریزی برای راه اندازی یک کمپین بازاریابی جدید برای ترغیب مصرف کنندگان به خرید و خوردن مواد غذایی رشد در منطقه است.

بیشتر: دانشمندان در دنباله از یک بیماری مرموز که ویران کاهو محصولات

بیشتر: فلوریدا کارخانه های لبنی مجاز به بازگشایی taprooms اگر کامیون مواد غذایی در محل

ایده برای کمپین می رود به آسیب های ناشی از طوفان ایرما اما این بیماری همه گیر کوروناویروس نقل مکان کرد تا جدول زمانی برای بازاریابی در عجله بسر می رسانید.

“SWFL تازه: طعم محلی تفاوت” به عنوان مبارزات انتخاباتی است که به نام توسعه یافته بود UF/IFAS گسترش و برنامه ریزی منطقه ای شورای. همکاران در طول راه شامل اولویت بازاریابی سواحل خلیج فلوریدا دانشگاه کشاورزی مرکز و EatLocaLee. مهمتر از همه منطقه کشاورزان محلی و هدایت مصرف کنندگان از توسعه برند.

در حال حاضر ما در حال کمک به مزارع عمومی خود را ایجاد پروفایل در وب سایت و درخواست برای کمک های مالی برای کمپین بازاریابی.

ایده برای “SWFL تازه” آمد پس از ویرانی به ارمغان آورد به منطقه مزارع توسط طوفان ایرما در پاییز سال 2017. پس از تکان دهنده از دست دادن محصولات و تجهیزات دولت در جنوب غربی فلوریدا تصمیم گرفت چیزی باید انجام شود برای محافظت از مزارع خانوادگی و جامعه ارائه دهندگان کمک خواهد کرد که تولید ما بیشتر انعطاف پذیر.

برای کمک به کشاورزان روی پای خود پس از ایرما UF/IFAS فرمت عوامل همکاری با تولید کنندگان و کارشناسان صنعت به ارزیابی دولت از کوچک تا اواسط اندازه کشاورزان برای تعیین اقدامات عمومی و یا خصوصی ممکن است در نتیجه افزایش سودآوری برای مزارع در منطقه است.

کشاورزان قرن 21 درک ضرورت بازاریابی و نام تجاری و پیشنهاد یک نام تجاری برای منطقه است که می تواند کمک به آنها را به ماندن در پای خود را از نظر مالی. این SWFL کمپین تازه آمد و به عنوان یک نتیجه از ارزیابی.

هدف نهایی از این نام تجاری است که برای تشویق جنوب غربی فلوریدا ساکنان و بازدید کنندگان را به انتخاب مواد غذایی و نوشیدنی است که از شارلوت, Collier, Glades, Hendry لی و ساراسوتا شهرستان.

چشم انداز ما این است برای کمک به مقابله با برخی از توزیع چالش هایی که بسیاری از تولید کنندگان در صورت گرفتن محصولات خود را به مصرف کنندگان و حمایت از منطقه ای دیگر کشاورزی مواد غذایی کسب و کار است که بسیار مهم است برای ما اقتصاد محلی.

نتایج حاصل از این کار مشترک را می توان در یافت www.swflfresh.com

(جسیکا Ryals است پایدار مواد غذایی سیستم عامل برای UF/IFAS فرمت ذغال سنگ شهرستان است. تماس با او در [email protected])

ماموریت دانشگاه فلوریدا موسسه غذا و کشاورزی, علوم (UF/IFAS) است که به توسعه دانش مربوط به کشاورزی انسانی و منابع طبیعی را که دانش موجود برای حفظ و افزایش کیفیت زندگی انسان است. با بیش از ده طرح پژوهشی 67 ادارات شهرستان فرمت و برنده جایزه دانشجویان و استادان در UF دانشکده کشاورزی و علوم زیستی, UF/IFAS به ارمغان می آورد علم-بر اساس راه حل به دولت کشاورزی و منابع طبیعی و صنایع و همه ساکنان فلوریدا. ifas.ufl.edu | @UF_IFAS

توسط جسیکا Ryals UF/IFAS فرمت ذغال سنگ شهرستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im