گوگل در روز چهارشنبه گسترش برنامه خود را برای آمدن به حمایت از راه اندازی کار بر روی راه حل های برای حل واقعی و چالش های زندگی به سمت جدید پست عادی-COVID-19 چشم انداز در هند.

گوگل برای راه اندازی باز کرده است برنامه های کاربردی برای دسته ای جدید از گوگل برای راه اندازی شتاب دهنده با تمرکز ویژه بر سلامت-tech, fin-tech, edu-tech, agri-tech خرده فروشی و SaaS راه اندازی این شرکت در بیانیه ای گفت.

دسته بعدی آغاز خواهد شد در ماه اوت سال 2020 و تاریخ گذشته از برنامه های کاربردی است که 30 ژوئن. این خواهد بود که کلاس چهارم استارتاپ مربی توسط گوگل است که تا کنون نزدیک مربی بیش از 60 راه اندازی در هند به تاریخ.

startups
گوگل به پشتیبانی از هند راه اندازی ایجاد راه حل های جدید طبیعی است. Pixabay

برای اخبار بیشتر در به روز رسانی را دنبال کنید Newsgram در توییتر

“ما کار کرده اند بسیار نزدیک با بیش از 250 راه اندازی بنیانگذاران بیش از دو ماه گذشته برگزاری مشورت با ما شبکه ای از کارشناسان و مربیان و VCs برای کمک به حل فوری با چالش های مواجه شده توسط موسس جامعه” مطلع پل Ravindranath G, برنامه, مدیر, گوگل برای راه اندازی شتاب دهنده هند است. در علاوه بر این به تازه تماس برای برنامه های کاربردی Google برای راه اندازی همچنین اعلام کرد راه اندازی ‘در حال ظهور قوی تر: راهکار” برای راه اندازی به صورت Covid-19 چالش است.

همچنین بخوانید: غذا خوردن سالم به کاهش خطر بیماری های قلبی مطالعه نشان می دهد

“ما اسیر کار این دو ماه آخر به دستی راهکار که امیدواریم به نفع بزرگتر اکوسیستم” Ravindranath اضافه شده است. فراتر از شتاب دهنده گوگل برای راه اندازی خواهد شد و در ادامه به ارائه پشتیبانی برای راه اندازی از طریق شریک زندگی خود برنامه و مربی شبکه. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im