نقشه های گوگل ویژگی های جدید هشدار به کاربران در مورد COVID-19-مربوط به محدودیت های مسافرتی

Gthe game creators ltd toolbar اضافه کردن ویژگی های نقشه های آن در خدمات به کاربران هشدار در مورد COVID-19-مربوط به محدودیت های مسافرتی برای کمک به آنها برنامه ریزی سفرهای خود را بهتر الفبای شرکت واحد روز دوشنبه گفت: طبق آخرین اخبار تکنولوژی.

این به روز رسانی اجازه می دهد تا کاربران را به بررسی چگونگی شلوغ یک ایستگاه قطار ممکن است در یک زمان خاص و یا اگر اتوبوس در یک مسیر خاص در حال اجرا بر روی یک محدود برنامه Google گفت.

دنبال NewsGram در توییتر برای اقامت به روز شده.

حمل و نقل هشدار خواهد بود نورد در آرژانتین, فرانسه, هند, هلند, ایالات متحده و بریتانیا در میان کشورهای دیگر این شرکت گفت: در یک پست وبلاگ.

ویژگی های جدید خواهد همچنین شامل جزئیات در COVID-19 بازرسی و محدودیت در عبور از مرزهای ملی شروع با کانادا و مکزیک و ایالات متحده است.

Google Maps
ویژگی های جدید خواهد همچنین شامل جزئیات در COVID-19 ایستگاه های بازرسی. Pixabay

همچنین بخوانید: هلندی باشگاه تلاش برای از سرگیری پس از همه گیر شب زنده داری

در ماه های اخیر این شرکت با تجزیه و تحلیل داده های مکان از میلیاردها گوگل کاربران گوشی های در 131 کشور برای بررسی تحرک تحت مستندات و کمک به مقامات بهداشتی ارزیابی اگر مردم مطیع اجتماعی-دورى و دیگر سفارشات صادر شده برای مهار ویروس.

گوگل میلیاردها دلار از آن جستجو تبلیغات کسب و کار دیجیتالی, نقشه جهان, نقشه کشی 1 میلیارد و کاربران به طور متوسط در هر ماه به رایگان آن برنامه ناوبری. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im