گوگل اهدا بیش از 2.4 میلیون دلار برای حمایت از تجاوز+ سازمان

Gthe game creators ltd toolbar اهدا کرده است بیش از 2.4 میلیون دلار به بیش از 70 محلی LGBTQ+ سازمانها در سراسر جهان و خود را thalia.

از 1.2 میلیون دلار کمک مالی به بیش از 70 سازمان انجام می شود از طریق Google.org که در واقع در شهرستانها در سراسر جهان.

“به عنوان متنوع به عنوان جوامع محلی آنها در خدمت این سازمان ایجاد گرامی فضاهای به آغوش ما تقاطع ها و فردیت سازماندهی در برابر بی عدالتی و ارائه دسترسی به خدمات” گفت: Maab ابراهیم, برنامه, مدیر, Google.org.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

برای آسیب پذیر ترین تجاوز+ جوامع از جمله سیاه و سفید+ جوامع تجربه نامتناسب اثرات COVID-19 نژادی و بی عدالتی در این فضاها و خدمات ضروری است.

Google donates $2.4 million to support LGBTQ+ movement
حدود 1.8 میلیون تجاوز+ جوانان به طور جدی در نظر خودکشی در آمریکا در هر سال است. Pixabay

هر سال حدود 1.8 میلیون تجاوز+ جوانان به طور جدی در نظر خودکشی در ایالات متحده, و تاسیسات, متن و چت بحران خدمات در Trevor Project – a Google.org grantee = در حال تجربه خود را با بالاترین تقاضا در 22 سال است.

“Thalia کار است صرفه جویی در زندگی همین دلیل است که ما در حال ارائه 1.2 میلیون دلار برای ساخت موجود ما با آنها کار می کنند” گفت: Google.

همچنین بخوانید: ساعتهای هوشمند ندارد و تعریف شده جایی در قلب ارزیابی ریسک: محققان

علاوه بر این یک گروه جدیدی از Google.org همراهان کمک خواهد کرد Trevor پروژه با استفاده از پردازش زبان طبیعی به طور خودکار اعتدال از بحران محتوای خود را آنلاین مرجع تخصصی و آموزش مشاوران از طریق یک مکالمه مجازی آموزش شبیه ساز.

تمام جهان در حال نشان دادن حمایت و استقبال از غرور جنبش با جشن رنگ در این ماه. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im