خوب زمان روی صفحه نمایش در مقابل بد صفحه نمایش زمان’ برای کودکان

تیاو coronavirus همه گیر و بی سابقه اقدامات انجام شده در سراسر جهان برای مهار گسترش آن را مختل تقریبا هر جنبه ای از زندگی کودکان است. مراقبان و مربیان در حال تلاش برای پیدا کردن راه های جدید برای حفظ و یادگیری کودکان توسط توسعه آنلاین و آفلاین مواد آموزشی.

اما در حال رشد وجود دارد نگرانی هایی است که کودکان ممکن است دریافت در عمق آموزش و پرورش و در حال گذراندن زمان بیش از حد در مقابل کامپیوتر و یا با تلفن های موبایل.

این FICCI بوجود می آیند (اتحاد برای پیگیری آموزش و پرورش مدرسه) سازماندهی یک وبینار در ‘خوب صفحه نمایش زمان در مقابل بد صفحه نمایش زمان’ به یک ارزیابی منصفانه از طبیعت و نیاز به آموزش آنلاین.

دنبال NewsGram در LinkedIn به دانستن آنچه اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

وبینار شامل یک پانل از سخنرانان برجسته است که شامل کارشناسان در زمینه علوم اعصاب و روانشناسی, پزشکی و cyber security. وجود دارد چند سوال مطرح شده در مورد اینکه آیا بهتر است آن را به نوشتن این سال تحصیلی و گرفتن بعد برای پرداختن به مسائل مربوط به ترس از زمان روی صفحه نمایش و تکنولوژی.

فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد تحصیل کرده در ذهن و مغز, آموزش و پرورش, Vishnu Karthik تاکید بر اهمیت تداوم یادگیری در مدیریت یادگیری از دست دادن حفظ آداب و روال و مدیریت استرس است. او گفت که آن را روی صفحه نمایش زمانی که مسائل اما محتوا است که مصرف می شود و زمینه آن تاثیر می گذارد که یکی را به خوبی بودن.

Good screen time v/s bad screen time for children
بهترین راه برای مقابله با اثرات مضر با مصرف به اندازه کافی می شکند. Pixabay

Karthik گفت: در زمان روی صفحه نمایش که در آن یک فرد بالغ است و در طرف دیگر درگیر شدن کودکان در فرایند یادگیری را نمی توان به عنوان مضر است. علاوه بر معلمان باید آموزش داده شود تا اطمینان حاصل شود که این نه یک طرفه سخنرانی و وجود سطح معینی از تعامل و همچنین وظایف یکپارچه از درس های است که اجازه می دهد تا کودک به کار به طور مستقل. در بر آن است که کیفیت تعامل و محتوای آن ماده و نه آنقدر زمان.

Ravindrana مشهور آموزش و پرورش روانشناس و مربی گفت: “این یک ایده خوب نیست به کودکان در معرض به صفحه نمایش زیر سن دو. اما برای کودکان بالای سه سال 2-3 ساعت از زمان درگیر در فعالیت های یادگیری پیشنهادی مقدار از زمان روی صفحه نمایش.” او همچنین با تاکید بر اهمیت آنلاین تعاملات اجتماعی برای کودکان, نیاز به روال و ساختار و چگونه آن را ممکن است تاثیر مثبت خود را در توسعه اجتماعی و بهداشت روانی.

او همچنین در مورد نقش راهنمایی والدین در یادگیری دیجیتال. او گفت: “تا زمانی که وجود دارد این است که یک رژیم غذایی سالم و خواب کافی و زمان بازی و بدون فوق العاده و عادی نشانه هایی از پریشانی و اضطراب بیش از حد صفحه نمایش زمان لازم است.” او در ادامه افزود که به جای stigmatising و اهریمنی زمان روی صفحه نمایش تمرکز باید بر آموزش معلمان به تجربه جذاب تر و ترک آموزش و پرورش به مربیان.

جدا از زمان روی صفحه نمایش به عنوان یک موضوع میان والدین و فرزندان موضوع دیگری که در این وبینار خطاب شد در امنیت سایبری که گرفته شد تا توسط کارشناس امنیت سایبری Rakshit Tandon.

“آنچه والدین و کودکان نیاز به درک در حال حاضر این است که ما همه مجازی یا دیجیتال شهروندان است. وقت آن است که به کودکان ارزش های دیجیتال شهروندی — مسئولیت و احترام و محبت و انعطاف پذیری و یکپارچگی و ایجاد مثبت ردپای دیجیتال.” گفت: Rakshit Tandon.

“دو واژه به اعتقاد من باید اضافه شده به برنامه درسی هستند netiquettes و دیجیتال سلامتی که من تعریف با کلمه سایبر بهداشت. آموزش به حرکت به اینترنت بزرگراه.

و در نهایت به درک تاثیر بیش از حد صفحه نمایش زمان بر روی چشم, Parul Sharma, مدیر و HOD, چشم پزشکی, Max بهداشت و درمان برجسته است که چشم ها محکم به تمام انواع اشعه اما آنچه بیشتر مهم است که چشمک زدن رای پایین می رود و یا اگر قرار گرفتن در معرض به یک صفحه نمایش است که در یک فاصله نزدیک.

Good screen time v/s bad screen time for children
لپ تاپ و کامپیوتر در یک طول بازو فاصله در حد متوسط است. Pixabay

او اضافه کرد که اندازه صفحه نمایش مهم لپ تاپ و کامپیوتر در یک طول بازو فاصله متوسط هستند و از این رو مناسب تر در برابر یک قرص کتاب و یا تلفن همراه برگزار می شود از نزدیک به چشم.

بهترین راه برای مقابله با اثرات مضر است با در نظر گرفتن معافیت به اندازه کافی برای مثال یک 10-10 قاعده یا قانون 20-20 جایی که بعد از هر 10 دقیقه یکی باید عمل بستن چشم ها به مدت 10 ثانیه به طور مشابه برای 20 دقیقه حکومت.

همچنین بخوانید: کودکان مطرح با سگ حیوان خانگی را بهتر اجتماعی-مهارت های عاطفی

یکی همچنین می تواند دانلود نرم افزار برای تنظیم یادآوری در مورد این شیوه های سالم. او همچنین تایید کرد که از زمان روی صفحه نمایش ایجاد نمی کند هر گونه آسیب طولانی مدت به چشم.

پانل بحث و گفتگو باز شد تا به سوالات از والدین دانش آموزان و معلم است. وبینار شد بازدید بیش از 30 ، 000 پدر و مادر و آموزگاران و دانش آموزان در سراسر کشور است.

FICCI داد برای پیگیری آموزش در مدرسه(FICCI بوجود می آیند) است collegium از اعضا به نمایندگی از جنبه های مختلف آموزش و پرورش اکوسیستم که گرد هم آمده اند برای ترویج نیاز به آموزش با کیفیت برای همه و نقش مدارس مستقل می تواند در دستیابی به این. تمرکز اصلی اتحاد است تعریف هنجارها به صورت استاندارد و شفافیت افزایش کیفیت برای قرن 21 آمادگی سیاست حمایت و تسهیل ظرفیت سازی و دسترسی. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de