خبر خوب: miami gardens, رستوران شیفت از تخم مرغ برای N95 ماسک بادبان در ناپل وعده 3,500 وعده های غذایی

انجمن ملی رستوران برآورد 3 درصد از ایالات متحده رستوران ها باید به طور دائم بسته شده است.

“آنچه که ما را دیده اند بیش از سه هفته گذشته بوده است چیزی کمتر از یک موج جزر و مدی” انجمن Sean Kennedy در مصاحبه ای گفت: ارسال شده در هفته گذشته توسط thedenverchannel.com.

این تعداد می تواند پرش به عنوان بالا که 11 درصد با توجه به انجمن ملی رستوران.

این گیلاس بالای وحشتناک و مغز گردو را COVID-19 pandemic پرداخته و رستوران میباشد. به عنوان مبارزه رستوران و شام خواهش کنم با کنگره برای نجات ما اینجا هستیم تا به درخشش نور را در برخی از خبر خوب بیرون آمدن از رستوران محلی جهان است.

از یک Sanibel رستوران مبادله تخم مرغ برای N95 ماسک به ناپل, کافه اهدای 2,000 ساندویچ به بهداشت و درمان کارگران این همه عذاب و دل تنگی در رستوران محلی جهان است.

بیشتر: خبر خوب خلاصه: فورت مایرز رستوران ارائه می دهد $5 وعده غذا برای همه به علاوه موارد بیشتر

و: 16 کاملا وحشی همه چیز برای بایگانی اطلاعات تحویل از SWFL رستوران

می دانم که از یک رستوران رفتن بالا و فراتر از ندای آشپزخانه ؟ ارسال جزئیات به atometich@news-press.com.

جزیره گاو صاحبان شیفت از املت بریزید به N95 ماسک

الک و برایان Podlasek صاحبان جزیره گاو در Sanibel آغاز ساخت ماسک صورت با دو دختر خود را لحظه ای که شنیده COVID-19 تا به حال ضربه جنوب غربی فلوریدا. حیله گر خانواده صالح خیاط. آنها می دانستند که مهارت های خود را مورد نیاز خواهد بود.

اولین ماسک رفت و به دوستان نزدیک که مشغول به کار در بهداشت و درمان. به عنوان پیشرفت بیماری همه گیر و آنها تا به حال به طور موقت خود را به رستوران فورت مایرز, ساحل, خانواده تغییر تمرکز خود را به طور انحصاری به ساخت ماسک.

این Podlaseks دستور داد جعبه از مواد برای تحویل به خانه خود را از جمله مهم N95 محافظ فیلتر. آنها راه اندازی ایستگاه های کاری و لنگ کردن بیش از 1000 ماسک که از هفته گذشته اهدای هر یک به کارگران خط مقدم.

“(W)مرغ ما شنیده منابع خود را محدود بود ما رشد نگران خود را برای سلامت و ایمنی” Elke Podlasek گفت: در انتشار اخبار.

“تا زمانی که وجود دارد یک نیاز و ما جزیره گاو باقی می ماند بسته شده و ما متعهد به حمایت از جامعه ما به خصوص دوستان ما و بهداشت کارگران است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای حمایت از Podlaseks’ بنیاد کودکان و نوجوانان,’ مراقبت های تسکین بازدید kidscaredisasterrelief.com تماس بگیرید و یا 239-848-5533. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در جزیره گاو در sanibelislandcow.com.

رستوران پور, قلب, کمک, به, جامعه, تعاونی

یک خط از اتومبیل های بافته شده در اطراف ورودی به IMAG در فورت مایرز در هفته گذشته glimmering در آفتاب داغ به عنوان آن را کشیده به خیابان. بسته بندی شده با خانواده ها و کودکان هر خودرو با صبر و حوصله منتظر برای یک شانس برای گرفتن مواد غذایی رایگان تجهیزات و حتی مواد غذایی حیوان خانگی بسیار از آن اهدا شده توسط جنوب غربی فلوریدا رستوران.

منطقه رستوران های شرکت کننده در این رایگان موبایل pantries شامل: سه ماهیگیر غذاهای دریایی Prawnbroker و هارولد را در میان دیگران. CVS همچنین اهدا عید پاک آب نبات هفته گذشته است.

رایگان pantries برگزار روزانه از Bokeelia و لهیق اکرس به اسکودوی کیپ مرجان شمالی فورت مایرز و استروئ. برای تاریخ, مکان, و بیشتر بازدید communitycooperative.com.

بیشتر: ‘Uncharted waters’: SWFL غیر انتفاعی تلاش برای کشف کردن آنچه مورد نیاز است, چگونه برای کمک به کروناویروس چشم انداز شیفت

DeRomo را خوراک خود را

DeRomo را لذیذ بازار و رستوران در بونیتا اسپرینگز ارائه رایگان یکشنبه شام برای دو نفر در آن کارگران که گذاشته شده به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

صدها نفر از کارکنان سابق و خانواده های آنها را برداشت تا داغ وعده های غذایی که در این هفته شامل یک عید پاک ژامبون با تمام مواد باغچه خانهها.

“اختصاصی ما کارگران برخی از صدها نفر از رستوران کارگران که گذاشته شده در سراسر منطقه” استفان اشمیت, DeRomo مدیر عملیات گفت: در انتشار اخبار.

“اما ما هنوز در یک موقعیت برای کمک به آنها به خصوص در این تعطیلات آخر هفته هنگامی که این چیزی است که آنها نیاز دارید بیشتر. DeRomo را همواره با توجه به جامعه با غذا و این ابتکار عمل متفاوت است.”

DeRomo را باز برای بایگانی اطلاعات و منظقه وانت در 26811 S. خلیج درایو بونیتا اسپرینگز; 239-325-3583 یا deromos.com.

شیرین ملیسا اهدا 150 عید پاک غذا

شیرین ملیسا کافه در Sanibel اهدا 150 عید از وعده های غذایی به بهداشت و درمان کارگران و کارکنان بیمارستان در خط مقدم از COVID-19 بحران است.

وعده های غذایی ساخته شده بودند ممکن است با کمک برخی از شیرین ملیسا شام. رستوران رهبری جیمز ریش-نامزد آشپز ملیسا Donahue ارائه شده پرداخت می شود عید پاک غذا به مشتریان در هفته گذشته. برای هر 50 دلار صرف Donahue متعهد به اهدای یک وعده غذایی به بهداشت و درمان کارگران است. عید پاک وعده های غذایی به فروش می رسد تنها در چند روز.

شیرین ملیسا باز است 4-8 بعد از ظهر پنج شنبه تا شنبه برای تماس های آینده takeout با کارت اعتباری پرداخت. تحویل نیز در دسترس به Sanibel و Captiva ساکنان.

پیدا کردن آن را در 1625 پروانش راه Sanibel; 239-472-1956; sweetmelissascafe.com.

بادبان رستوران, William Raveis تعهد 3,500 وعده های غذایی برای NCH کارگران

در حالی که گرفتن خود را از روزنامه یکشنبه از جلوی خانه Veljko Pavicevic تا به حال یک ایده است.

موسس و مدیر عامل شرکت بادبان رستوران در خیابان پنجم جنوبی در ناپل دیدم روزنامه آبی کیسه های پلاستیکی با چاپ William Raveis Real Estate آرم. Pavicevic می دانستم که بیل Raveis به عنوان یک مشتری وفادار است. او می دانست که Raveis بود سخاوتمندانه روح و اشتیاق به بازگشت.

Pavicevic رسیده به Raveis با ایده جسورانه: ایجاد و اهدا 3,500 غذاهای گرم برای NCH بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر.

آرشیو برچسب: بادبان می نشیند و به rarefied آب — JLB نقد و بررسی

“هنگامی که Veljko آمد به من … من شروع به پریدن کرد بر روی آن. ما می خواهیم برای تشکر از کارگران بیمارستان که به گونه ای خستگی ناپذیر برای مراقبت از جامعه ما را بیماران در حالی که همچنین کمک به نگه داشتن بسیاری از افراد شاغل” Raveis گفت: در انتشار اخبار.

“به عنوان مدیر عامل یک خانواده متعلق به کسب و کار من می دانم دست اول چقدر مهم است برای حمایت از کارکنان خود را به جامعه ما به خصوص در این زمان نامشخص است. ما باید دست به دست هم برای حمایت از یکدیگر است.”

بادبان Raveis و تیم خود را ساخته شده خود را اول تحویل از وعده های غذایی 150 جمعه به کارگران در NCH بیکر بیمارستان. شرکت’ هدف این است که برای تغذیه یک طبقه متفاوت در هر روز و در مجموع حدود 3,500 NCH کارکنان.

“(این) یک فرصت برای افتخار و خدمت قهرمانانه مردم در خط مقدم که کار سخت مراقبت از همه از ما” Pavicevic گفت: در انتشار.

“فکر کنم اگر ما نگه داشتن رستوران باز ما پول بدهند و اگر ما نزدیک و ما از دست دادن پول است. بنابراین من ترجیح می دهم به نگه داشتن کارکنان شاغل و چیزی برای آنها خوب است و همچنین. ما را به انجام آنچه که ما عشق: ما می توانید طبخ و ما می توانیم با کیفیت بالا وعده غذایی گرم برای کسانی که نیاز دارند.”

Pavicevic pored از طریق بادبان’ شربت خانه برای پیدا کردن آیتم که سفر خوب است و می تواند رنگ شده, در صورت نیاز, در, مایکروویو در بیمارستان. بادبان کارکنان در حال آماده سازی و بسته بندی وعده های غذایی یک فرصت است که اجازه می دهد تا آنها را به ادامه جمع آوری چک پرداخت.

Pavicevic امیدوار است این تلاش را هموار راه را برای حتی یک طرح بزرگتر او در آثار: ارائه بیکار کارگران رستوران غذاهای گرم از بادبان’ خیابان پنجم ،

علاقه مند به اهدا کنندگان و شرکای می توانید اطلاعات بیشتر در مورد بادبان’ طرح توسط ایمیل guestservices@sailsrestaurants.com. بادبان های باز است برای منظقه وانت و تحویل به یک منطقه محدود در 301 Fifth Ave. S. ناپل; 239-360-2000 یا sailsrestaurants.com برای اطلاعات بیشتر. برای اطلاعات بیشتر در William Raveis Real Estate بازدید raveis.com.

خبر خوب بیشتر از جنوب غربی فلوریدا رستوران

لایحه کافه در 947 سوم Ave. N. ناپل اهدای 100 ساندویچ صبحانه در روز دوشنبه تا جمعه از طریق پایان ماه به NCH کارکنان با توجه به خواننده بلیک بنیامین. که 2,000 رایگان ساندویچ رفتن به کارکنان بهداشتی درمانی حسن نیت ارائه میدهد از بیل. پیدا کردن لایحه کافه در Facebook برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و یا 239-263-2600.

ال Gaucho اینکا در فورت مایرز و Tacos y Ceviches در سن کارلوس پارک متعهد شده اند برای اهدای 500 وعده های غذایی به محلی بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان. علاقه مند واحدهای بیمارستان و یا کارگران خط مقدم می توانید ایمیل elgauchoinca@yahoo.com با اطلاعات خود را به ترتیب takeout یا تحویل مواد غذایی رایگان. “از همه ما” خواهر رستوران ارسال به Facebook در هفته گذشته “با تشکر از شما برای کار سخت خود را.”

Sicilia رستوران در 3929 بیشر درایو ناپل اهدا کرده است ایتالیایی شام و دسر هر جمعه به کارکنان در پزشکان منطقه ای در 8300 ذغال سنگ Blvd. وعده های غذایی در حال تامین مالی در بخش کمک های مالی از ساکنان این جزایر از ذغال سنگ حفظ کند. “ما همه خوشحال و برای کمک به ما ناپل جامعه و حمایت از ما کسب و کارهای محلی” ساکن جودیت Bonacci گفت: در یک ایمیل. برای اطلاعات بیشتر در Sicilia بازدید bestnaplesitalianrestaurant.com تماس بگیرید و یا 239-307-4755.

می دانم که از یک رستوران رفتن بالا و فراتر از ندای آشپزخانه ؟ ارسال جزئیات به atometich@news-press.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو

ایندکسر