جهانی Covid-19 موارد بالا رفتن نسبت 10 میلیون

تیوی جهانی تعداد Covid-19 عفونت پیوسته نسبت به 10 میلیون. دانشگاه جانز هاپکینز گزارش اولیه روز شنبه وجود دارد بیش از 9.8 میلیون نفر.

ایالات متحده همچنان به رهبری جهان در تعدادی از عفونت با بیش از 2.4 میلیون نفر است. برزیل به شرح زیر با 1.2 میلیون نفر. روسیه در می آید سوم با بیش از 600 ، 000.

ایالات متحده نیز منجر جهان در coronavirus مرگ و میر در 125,039 پس از برزیل با نزدیک به 56,000 و انگلستان با بیش از 43 ، 000.

دنبال NewsGram در Instagram برای خودتان نگه دارید به روز شد.

ایالت ویکتوریا استرالیا ثبت 41 جدید COVID-19 موارد شنبه به مناسبت 11 روز متوالی از دو رقمی عفونت. استرالیا گفت: این امر در ادامه به بازگشایی اقتصاد آن با وجود افزایش عفونت در ویکتوریا.

شش مورد جدید گزارش شده شنبه در نیو ساوت ولز.

COVID-19 Cases Climbing Toward 10 Million
هند ثبت کرده است 18,552 جدید COVID-19 موارد پس از 26 ماه ژوئن است. Pixabay

تایمز هند گزارش روز شنبه که عظیم آسیای جنوبی کشور ثبت کرده است 18,552 جدید COVID-19 مورد از جمعه بیش از روز جمعه رکورد 17,296.

مسافران از آمریکا و روسیه و تعدادی از کشورهای دیگر است که نه خود را کاهش داد COVID-19 عفونت خواهد شد و به احتمال زیاد مجاز نیست به کشورهای عضو اتحادیه اروپا زمانی که بلوک بازگشایی ژوئیه 1.

یک U. S قاضی فدرال دستور داده است تا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به انتشار کودکان برگزار شد بیش از 20 روز پدر و مادر خود را از سه خانواده بازداشتگاه در تگزاس و پنسیلوانیا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

قاضی منطقه دالی هی را نوشت که مراکز “که” در آتش ” است و هیچ زمان بیشتری را برای نیم اقدامات است.”

ایالات متحده روز جمعه در مجموعه ای دیگر از تک روز رکورد جدید کروناویروس موارد بیش از 40,000 برای اولین بار.

افزایش موارد منجر فلوریدا و تگزاس به اعلام آنها دوباره بسته شدن میله ها و اعمال محدودیت های جدید را امتحان کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ایالات متحده coronavirus نیروی کار برگزار شد اولین جلسه در نزدیک به دو ماه جمعه; تهمت حضور نداشت.

سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت به آن نیاز دارد بیش از 30 میلیارد دلار در سال آینده برای توسعه و تولید COVID-19 آزمایش واکسن و درمان های دیگر.

یک که ائتلاف به رهبری متمرکز شامل گسترش coronavirus امیدوار به استفاده از این وجوه را به سرعت به تلاش برای کمک به کم درآمد و با درآمد متوسط کشور در اواسط سال آینده.

COVID-19 Cases Climbing Toward 10 Million
یک که ائتلاف به رهبری متمرکز شامل گسترش coronavirus. Wikimedia Commons

همچنین بخوانید: آمریکا رکورد بیشترین روزانه تعداد موارد جدید

یک coronavirus وضعیت اضطراری در تایلند است که منتقدان حفظ شده است مورد استفاده برای سرکوب مخالفت سیاسی ممکن است تمدید شود در هفته آینده. دولت برنامه ریزی شده است برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آن را گسترش دهد تا شنبه. وضعیت اضطراری سبب دولت به سانسور رسانه ها پراکنده کردن تجمعات و پیاده سازی حکومت.

پرتغال گفته است که برقراری مستند اقدامات برای حدود 700000 نفر در سراسر زندگی لیسبون پس از افزایش موارد است.

در بریتانیا, وزیر بهداشت مت Hancock تهدید به بستن سواحل در کشور اگر coronavirus موارد پس از افزایش موج گرما رهبری مردم را به گله به سواحل. (VOA)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im