Hair colour
مو coloursrequire مراقبت های ویژه. Pixabay

Colouring موی خود را افزایش اعتماد به نفس و احساس تبدیل شده است; اما رنگ مو نیز نیاز به مراقبت های ویژه.

بیش از یک دوره از زمان مطلوب دولت از لطف هر رنگ مو محو. خورشید اشعه ماوراء بنفش مضر آلودگی بیش از حد یک ظاهر طراحی شده, درمان های شیمیایی و نادرست درمان-مراقبت از مو روال تبدیل به نگرانی های مهم.

در طول این مستند Monisha Bhatia, رئیس آموزش و پرورش Kerastase هند, سهام اولیه برای مراقبت از موهای رنگ شده به کمک رنگ خود را آخرین دیگر.

نمی

Shampoo بیش از حد اغلب: شستن موهای خود را کمتر. شامپو دو بار در هفته توصیه می شود اگر چه کسانی که با چرب می تواند شامپو بیشتر
بیش style: حرارت بیش از حد خواهد نوار دور موهای خود را از رنگ و پوست و منجر به خشک و آسیب دیده مو است. برای جلوگیری از این مشکلات در حالی که با استفاده از ابزار با استفاده از یک محافظ حرارت محصول قبل از ضربه خشک و یا یک ظاهر طراحی شده است که باید! این کمک خواهد کرد که کاهش رطوبت از دست دادن صاف کردن لایه شاخی مو و محافظت از رطوبت.
رنگ مو در خانه – اگر ریشه های خود را در حال نشان دادن پوشیدن یک سر گروه و یا یک روسری.
صبر کنید برای سالن خود را برای باز کردن که برای دریافت کامل رنگ مو.

woman hair
نمی شامپو موهای رنگ شده خود را بیش از حد اغلب. Pixabay

آیا

Be خود آگاه طبیعی مو تخلخل قبل از ارتکاب به رنگ درمان به ویژه سفید کننده به دلیل آن را به شما یک ایده بهتر از شدت درمان شما می توانید استفاده کنید. مثلا اگر موهای شما دارای تخلخل بالاتر توصیه می کنم نه به اغلب رنگ و شیمیایی درمان مو از آن ضعیف شده و مستعد ابتلا به آسیب.
استفاده از ولرم یا آب سرد/ روشن کردن درجه حرارت آب: آب داغ می تواند باعث رنگ به محو شدن هر چه زودتر. شستن مو با آب داغ باز لایه شاخی مو شما اجازه می دهد رنگ خود را برای شستن هر چه زودتر.
استفاده از ماسک در هر زمان شما شامپو و نگه داشتن آن را برای 5 دقیقه – تا شما خود را به پایان برساند ، عمیقا تغذیه پوست خود را تضمین رنگ مو به نظر می رسد و احساس می کند سالم است. حتی اگر شما موی وضعیت اواسط طول & به پایان می رسد به عنوان آنها نیاز به دقت بیشتر.
عمیق مطبوع – اعمال ماسک را مستی و قرار دادن بر روی کلاه دوش. شستشو کردن پس از 5 دقیقه. Kerastase cataract سریع عمل می کنند و رفتن عمیق خود را به دلیل پیشرفته فرمول.

shower
استفاده از ولرم یا آب سرد به دلیل آب داغ ممکن است به سرعت در حال محو شدن رنگ موی شما. Pixabay

محافظت از مو از خورشید:

اشعه ماوراء بنفش و اشعه محو شدن رنگ مو و اب چیزی را گرفتن رشته. با تابستان آینده آن را همه مهم تر برای حفظ موهای خود را رنگ. در غیر این صورت رنگ موی شما می توانید به نوبه خود بی تدبیر یا کسل کننده خیلی سریعتر از اگر آن را به محو شدن به طور طبیعی. استفاده از یک رنگ حفاظت از ترک و پوشش موهای خود را با یک روسری/کلاه هنگام بیرون رفتن در نور خورشید.

محافظت از موهای خود را قبل از شنا:

Chlorine در آب شامل تعدادی از ویژگی های است که آن را ناامن ، آن را خشک کردن مو فیبر باعث آن را به تبدیل شدن به درشت و شکننده و مستعد ابتلا به شکستگی. برای موهای وز و زبر مواد شیمیایی موجود در آب استخر می ساخت و باعث رنگ مو را محو به راحتی. قبل از اینکه شما به درخواست کننده و محافظ, دید از بالا, مو و پوشیدن کلاه شنا.

قانون No1: همیشه استفاده از یک رنگ حفاظت از شامپو و ماسک
اغلب رنگ شده یا هایلایت مو است که به خوبی پس از تبدیل می توانید کسل کننده از دست دادن درخشش خود را خشک و متخلخل و در نهایت شکننده با توجه به رنگ فرآیند و روش استفاده می شود.

با استفاده از یک شامپو دنبال شامپو رنگ مو درمان ضروری مطلق. علاوه بر رنگ-حفاظت از پوست در دسترس برای هر دو موهای ضخیم و موی اضافه خواهد شد تغذیه موهای خود را نیاز دارد. بازتاب Chromatique محدوده Kératase است ایده آل برای موهای رنگ شده. محدوده دارای دو شامپو – نرم کننده و تغذیه کننده Chromatique آرام سولفات رایگان فرمول رنگ موها و نرم کننده و تغذیه کننده Chromatique Riche روشن شامپو ایده آل برای موها, رنگ مو.

ورزش برجسته و یا موهای خود را قبل از روشن غالبا ؟ با استفاده از سفید کننده بیش از یک دوره از زمان می توانید موهای خود را احساس می کنید موهای خشک و آسیب دیده و خشن به لمس است. به مراقبت از خود را برجسته من پیشنهاد می کنم از Kérastase بور Absolu محدوده. این شامپو دارای بنفش و آبی رنگدانه است که فورا حذف بی تدبیر و ته رنگ زرد در حالی که حفاظت از مو از روزانه اکسیداسیون و آلودگی بازگرداندن درخشش و نرمی. تهویه Cicaflash ترکیبی نرم کننده مانند کرم تغذیه کننده پوست و در عین حال سبک وزن مانند یک نرم کننده! این هیالورونیک اسید برای آبرسانی عمیق و آنتی اکسیدان قدرت از Edelweiss گل به فورا درمان, صاف, تقویت و نرم کردن حساس از قبل روشن و هایلایت مو.

قانون شماره 2 : دنبال 3 مرحله به صورت ایده آل روال مراقبت از مو
پاک (شامپو),
مراقبت (dose),
محافظت از (ترک)

ادامه مطلب: مشاوره برای همه مادران شیرده

برای مرحله 3 روغن زیادی به حفظ رطوبت در قفل شده است و می توانید بازگرداندن لطافت و تغذیه و حتی موهای آسیب دیده را در طول زمان! درخواست چند قطره به مو (خشک یا مرطوب) روزمره اواسط ظهر به پایان فورا صاف و براق درهم و برهم کردن رایگان مو با رایحه ملایم و شیرین.

من پیشنهاد می کنم از اکسیر Ultime L’Huile افزایش Kérastase. آن را در روغن با سرم و بافت ارائه می دهد مزایای متعدد. غنی شده با روغن آووکادو و کاملیا و آنتی اکسیدان قدرت امپریالیستی چای کمک می کند تا در ارائه سبک تغذیه و محافظت از رنگ از اکسیداسیون در حالی که ارائه 96 ساعت از کنترل جعد و شکن گیسو. اکسیر Ultime L’Huile افزایش نیز می دهد موهای خود را حفاظت در برابر حرارت تا 230 درجه بنابراین شما می توانید آن را قبل از شما blowdry یا حرارت یک ظاهر طراحی شده. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de