دریافت کاترینا کایف طبیعی آرایش با راهنمایی از او

هنوز هم اشتیاق برای کاترینا کایف را au-طبیعی مستند نگاه می کنید ؟ او به شما می دهد یک توقف راه حل برای بی عیب و نقص پوست درخشان. کی زیبایی به ارمغان می آورد یک مدت طولانی غیر چین و روشنایی با آخرین آن راه اندازی کی زیبایی پودر شل محدوده متشکل کی زیبایی HD کرم پودر, کی, زیبایی, ایچ-دی شفاف پودر و کی زیبایی HD شوینده. این محصول استفاده می شود بیش از به طور منظم خود را پایه و آرایش. آرام پودر مجموعه خود را و به شما می دهد بدون درز پایان طبیعی برای یک دوربین آماده درخشش در تمام کسانی که عکس های سلفی.

اظهار نظر در این مجموعه کاترینا کایف می گوید: “پودر شل است و هر هنرمند آرایش کمی راز! آن را در واقع به شما می دهد که بدون درز طبیعی به پایان برسد در حالی که نگه داشتن آرایش خود را با هم. شفاف پودر سریعترین مسیر به نگاه دوربین آماده فقط با یک کهنه را نم زدن. این پودر روشنایی فوق العاده buildable بنابراین شما می توانید انتخاب کردن برای یک خورشید بوسید نگاه و یا بالا گلم شین هر کدام که برای شما کار می کند. نه تنها آنها خوب برای پوست شما, اما آنها همچنین بهترین زیبایی هک که طول می کشد مراقبت از بسیاری از زیبایی نگرانی از سنباده همه چیز را با هم به تصحیح آرایش اشتباهات. آنها همچنین نور و آسان بر روی پوست خود را به طوری که آنها نیز می تواند خود به خود و بدون پایه و اساس یک سبک تر احساس می کنم چرا که آنها اجازه دهید پوست شما تنفس در حالی که هنوز به دنبال بی عیب و نقص.”

این مواد غنی سازی از آووکادو و انبه, کره, ارائه, عمیق, مرطوب کننده و آبرسان, در حالی که روشن کننده پوست, به عنوان بخشی از #MakeupthatKares تعهد است.

از کی زیبایی HD تنظیم پودر در دسترس است در 8 دقت سرپرستی سایه مناسب برای همه, هندی, رنگ پوست. اعمال پس از پایه و اساس و ساتر به مهر و موم را-تا آن را جذب روغن به مات. این مخلوط مانند یک رویا و شما را نگه می دارد فوق العاده برای ساعت. این تعجب ابزار است که می تواند به گسترش زندگی خود را.

Katrina natural look
کی زیبایی به ارمغان می آورد و دراز و غیر چین و روشنایی با آخرین آن راه اندازی کی زیبایی پودر شل محدوده متشکل کی زیبایی HD کرم پودر, کی, زیبایی, ایچ-دی شفاف پودر و کی زیبایی HD شوینده از Katrine کایف خود زیبایی محدوده. IANS

از کی زیبایی HD شفاف پودر پودر اختتامیه است که آخرین مرحله خود را آرایش معمول. می توان آن را بیش از خود را سرخ, make-up یا برجستهنگار و همچنین به شما یک poreless مات. از کی زیبایی HD پودر روشنایی کامل است که ظریف براق و می تواند به عنوان یک نشانگر برای صورت و بدن. آن را جذب روغن اضافی به ترک درخشان, تازه, خلاصه نگاه کنید.

برای به روز رسانی بیشتر به دنبال Newsgram در LinkedIn

آرایش هک در جیب شما است که می تواند در راه های متعدد شما می توانید آنها را می پوشند به عنوان است و یا استفاده از آنها برای سریع آرایش رفع. کرم پودر مایع مهر و موم در رطوبت کنترل روغن و درخشش بر روی صورت خود. ساخته شده از Ultrafine ذرات این blendable و buildable فرمول که خود را ترک و به دنبال چهره طبیعی تر و airbrushed.

همچنین بخوانید: عمیق تمیز کردن و ضد عفونی کردن کفش خود را با این نکات

Reena Chhabra, مدیر عامل Nykaa مارک نظرات به the راه اندازی “از کی زیبایی پودر شل محدوده افسانه است یک توقف راه حل محصول. زنان همیشه به دنبال بهترین گزینه برای آرایش تنظیم و تصحیح و این انقلابی محصولات را در آن و همچنین مواد تشکیل دهنده حق بیمه است که طولانی مدت و مراقبت از پوست نگرانی نیز هست. ما باید راه اندازی 8 رنگ متفاوت رنگ پوست در تنظیم پودر مناسب برای بزرگ و متنوع مصرف کننده بخش. “(IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im