دریافت ضد عرق آرایش در تابستان امسال

هزینه های زیادی از زمان و تلاش برای رسیدن به پایه مناسب تنها برای پیدا کردن آن همه لغزش ذوب و چین با توجه به عرق کردن می تواند آزار دهنده است. تعریق بیش از حد می تواند خراب کردن هر گونه آرایش در عرض چند دقیقه. برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک عرق ظروف سرباز یا مسافر شاخص و بتونه کاری روی پوست هستند که اساسی ترین مراحل قبل از شما درخواست آرایش در همه نوع آب و هوا.

آرایش و زیبایی متخصص Aanshul راول نشان می دهد که چگونه برای رسیدن به این ضد عرق آرایش نگاه کنید.

خنک کردن پوست: اولین گام پس از پاک کردن صورت است که برای خنک کردن پوست با یخ پد و یا یخ-غلطک. ماساژ آن بر روی پوست به مدت 1-2 دقیقه و سپس ترک پوست به بقیه برای 5 دقیقه. خنک کننده پوست کمک خواهد کرد به کوچک شدن اندازه منافذ و همچنین تنظیم تولید بیش از حد نفت در صورت.

جست و خیز نیست تونر: انتخاب یک تونر با توجه به نوع پوست شما. افراد با پوست چرب باید در نظر نفت-رایگان جوهرها برای مبارزه با بیش از حد نفت در حالی که مرطوب جوهرها هستند بهترین راه حل برای پوست های خشک است.

همیشه نخست: درخواست یک ژل/سیلیکون مبتنی بر پرایمر برای صاف و صیقلی کردن منافذ پوست و ایجاد یک بوم بزرگ به آرایش اعمال می شود.

استفاده از روغن های ضد آب فرمولاسیون: چرب یا خامه محصولات آرایش لک به راحتی با عرق. انتخاب کنید ضد آب و یا مات فرمول برای اطمینان از آرایش باقی می ماند برای یک دوره طولانی است.

Five sweat-proof makeup tips
برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک عرق ظروف سرباز یا مسافر شاخص و بتونه کاری روی پوست هستند که اساسی ترین مراحل قبل از شما درخواست آرایش. IANS

این بلات روش: با استفاده از بلات پودر پس از شما انجام می شود را با آرایش و درست قبل از تنظیم اسپری. بلات مقالات می تواند مورد استفاده قرار گیرد در صورتی که شما استفاده نمی شود پایه و اساس است.

دریافت اخبار بیشتر در به روز رسانی و پاسخ های جالب به دنبال Newsgram در Quora

اجازه ندهید عرق خود را خراب کردن بازی آرایش و همیشه به یاد داشته باشید – کمتر بیشتر است! برهنه یا آرایش طبیعی است که در روند در حال حاضر و یکی نیازی به پوشیدن یک پایه سنگین به آن نگاه گلم این کارشناس می گوید.

همچنین بخوانید: دریافت کاترینا کایف طبیعی آرایش با راهنمایی از او

این نکات کوتاه و مفید در مورد یک رویداد برنامه ریزی نشده. یکی باید به دنبال ریشه و علت این موضوع را پوست کرده و سپس کار بر روی از بین بردن آن عامل باعث تعریق بیش از حد و در نهایت سعی کنید برای پیدا کردن دائمی برای رفع آن است. (IANS)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im