“من در شکل بد است.” این کلمات یوجین فاروق می گوید او شنیده از خود را در زمان طولانی دوست, همکار و مربی اکبر Shabazz که به سختی می تواند به خارج شدن یک نفس است. روز بعد در آوریل 23, با وجود اینکه در بیمارستان بستری Shabazz خواهد از دست دادن نبرد خود را در برابر عفونت کوروناویروس.

در سپتامبر سال 1977 Shabazz شد اولین مسلمان کشیش شاغل با تگزاس بخش عدالت کیفری. برای اولین بار شروع به عنوان یک داوطلب قبل از پیوستن به این سازمان به عنوان یک منطقه مسلمان روحانی در یک شغلی است که بیش از 40 سال است.

با توجه به TDCJ از 70 سال Shabazz برای اولین بار شروع به احساس بیمار با علائم COVID-19 آوریل 3. او گرفته شده بود به بیمارستان Methodist در جنگل که در آن با وجود نزدیک به سه هفته مبارزه با COVID-19, Shabazz درگذشت در ساعات اولیه صبح. عبور او آمد و به عنوان یک ضربه قابل توجهی به TDCJ.
“روحانی Shabazz شد و بخشی از بنیاد تگزاس بخش عدالت کیفری” TDCJ, مدیر اجرایی, Bryan کالیر گفت. “تعهد خود را به ایمان خود و این سازمان را هرگز نمی توان فراموش شده است. به نظر من او یک دوست شخصی و از دست دادن این همه سنگین است. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که افکار و نماز از TDCJ خانواده کمک به روشن کردن بار.”

در همان زمان Shabazz به معنی از دست دادن حتی بیشتر به تگزاس مسلمانان است. به آنها Shabazz دیده نمی شد بعنوان یک روحانی اما به عنوان یک امام یک رهبر مذهبی در اسلام است. و پس از مرگ او کاهش یافت و در اولین روز از ماه مبارک رمضان روزه داری و مسلمانان یوجین فاروق نگاه به جلو به اولین وعده غذایی شب اما اخبار در مورد Shabazz عبور ساخته شده آن را دشوار است به آن را درک.

“این از دست دادن بزرگ برای جامعه چون امام Shabazz را لمس کرده بود و بسیاری از زندگی مؤمنان نه فقط کسانی که در زندان اما در خارج از آنجا که او بسیار دوست خوب, پس از آن رفتن به چیزی عادت کردن به” فاروق توضیح داد. “نه شنیدن صدای او [به عنوان مثال]. خدا می داند اما من می دانم که آن را چیزی متفاوت از, زندان, واحد, چرا که او مانند یک نقطه عطفی.”

یک بازنشسته مسلمان روحانی, فاروق اشاره کرد این بود Shabazz آورده است که او در هیئت مدیره با TDCJ که در آن او کار می کرد برای 25 سال است. با توجه به فاروق دو آشنا شد و پس از Shabazz مهاجرت از هانتسویل به هوستون, جایی که او صرف بیشتر وقت خود را به عنوان یک زندان قاضی عسگر. با این حال دو تن از آنان بیشتر دوستان نزدیک از کارگران شرکت فاروق توضیح داد.

“ما می خواهیم با هم سفر در بسیاری از موارد رفتن به زندان مختلف اما ما ماهیگیری همکاران و نیز ماهی تمام وقت” فاروق گفت. “من می خواهم به هانتسویل و ما را به های مختلف hideaways او کشف کرد در حالی که او در کار وجود دارد و صرف بسیار زیادی از زمان با هم.” خود را به اشتراک گذاشته دوستی ادامه داد: برای چندین سال و آنها قادر به صحبت با تلفن یک بار Shabazz در بیمارستان بستری شد.

“من فکر می کنم او تا به حال شده است وجود دارد یک روز” فاروق گفت. “و منظورم این گفتگو این بود که واقعا یک قلب و احساس مکالمه. این واقعا من را غمگین زیرا کلمات او بودند ” من در شکل بد است. من در بد شکل است.’ و او می خواست برای ادامه گفتگو اما من سعی کردم را به پایان برساند چرا که من تو را دیدم او نمی تواند به سختی نفس کشیدن و من به او گفتم ” نگاه شما نیاز به صرفه جویی در انرژی است که, بنابراین شما می توانید نفس کشیدن دلیل دیگر ما جلو بر روی این گفتگو بیشتر مشکلات شما در حال رفتن به.’ و او را درک, اما او هنوز هم نمی خواهید برای دریافت کردن تلفن…و آخرین چیزی که به یاد دارم او به من گفتن بود ‘برادر من در بد شکل است.'”

این تماس تلفنی زخم تا آخر مکالمه. زمانی که او شنیده اخبار Shabazz عبور فاروق می گوید: “من واقعا لمس عاطفی. من از دست دو برادر در سال های اخیر من جوان تر و مسن تر ، من تا به حال تقریبا دقیق همان احساس زمانی که من از دست من خون برادران.”

مسلمانان مانند جهاد محمد, 52, اقامت امام برای پنجمین بخش مرکز اسلامی برای رشد انسان آینه فاروق اظهارات در Shabazz. محمد گفت: او از اول می دانستم که Shabazz زمانی که او زندانی است اما مشترک گسترده مکالمات با او و پس از او منتشر شد چند سال پیش. به جای شکل قدرت Shabazz دیده می شد توسط مردم به عنوان یک خیرخواه مربی به دلیل چگونه دوستانه او بود که محمد گفت.

“او بسیار نزدیک و قابل دسترس و بسیار فروتن” محمد گفت. “من تحسین راه او انجام شده خود را در یک راه بی ادعا. اگر شما او را نمی دانم و یا تاریخ آن چیزی نیست که شما فرض می کنیم.”
Shabazz اغلب رفت بالا و فراتر از آن در تنظیم تسهیلات برای زندانی مسلمانان در تلاش برای تغییر با توجه به مناسک اسلامی و مقررات ایجاد شده توسط TDCJ.

“او دست خود را در تصمیم گیری های اداری زیرا او شخص اصلی” صلی گفت. “هنگامی که آن را به ماه رمضان به عنوان مثال سکولار موسسه خواهد نه زحمت به ایجاد تسهیلات برای مسلمانان است. او بود که ما در داخل که نگاه کردن برای ما که تا به حال هیچ یک از آنها را به نگاه.”

هنگامی که کلمه آمد از Shabazz مرگ محمد گفت: حقیقی احساس غلبه او فکر Shabazz به عنوان یک ظاهر untouchable, البته, خاموش, نیروی که آن را به عنوان یک رهبر جامعه مسلمانان و مربی.

“Shabazz مرگ فقط یک حس” ما از دست یکی از بزرگ’ و وجود کفش های بزرگ برای پر کردن دلیل این کار هنوز هم باید انجام شود.” محمد گفت. “او یک غول است که همیشه او را انتظار می رود وجود دارد منینگ دیوار همیشه در صندلی. ما فقط فرض آن خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای و بنابراین آن را بسیار جدی فکر می کردم می دانم او رفته است.”

یکی دیگر بازنشسته مسلمان روحانی, Haywood طالب 80 مشترک احساسات مشابه در مورد Shabazz کار در زندان بخش و اشاره کرد که چگونه او در اصل داور برای هر گونه امکانات رفاهی.

“[مرگ او است] یک شوک بزرگ اما بزرگتر شوک است که در زندان به خاطر او بود که چنین گاه به زور برای همه از جمله کارکنان, مدیران و تمام است که اما در همان زمان هر کس سوال یا نگرانی آنها شد و به دنبال Shabazz و ما همیشه آنها را مستقیم به او را به, ‘مطمئن شوید که شما را به صحبت Shabazz مطمئن شوید که شما اجرا که توسط Shabazz.’ او دست در همه زمان ها و آنها در حال رفتن به او را از دست ندهید بدون شک.”

وقتی که می آید به اسلام کشیش در تگزاس طالب ذکر شده کار خود را بسیار مهم است اما با توجه به کمیاب تعداد اغلب او و دیگران خواهد نظارت بر چندین زندان واحد در سراسر دولت است.

“من به طور عمده مسئول در ابیلن اما من منطقه از کار گسترش به عنوان دور به عنوان Daleheart تگزاس” طالب توضیح داد. “من تا به حال حدود 16 یا 17 واحد بود که من مسئول وجود دارد اما تنها چهار نفر از ما (از جمله Shabazz) و ما اختصاص داده شده به کار تگزاس.”

با وجود حجم کار سنگین اصلاح مسلمانان مانند جهاد محمد هنوز قدردانی برای کار مردمی مانند Shabazz به دلیل چگونه حیاتی آن است که به خصوص برای مجرمین.

“آن را بی بها است. شما می توانید ضمیمه هیچ ارزش به آن” محمد گفت.

همزمان محمد گفت مسلمان کشیش و امامان مانند Shabazz همیشه با توجه به اعتبار آنها سزاوار اما کار خستگی ناپذیر با این وجود.

“شما یک تعداد انگشت شماری از کشیش که در حال خدمت صدها واحد, دولت, زندان, زندان; حجم کار خود را چیزی به ناگهان اما آنها هنوز هم وجود دارد زمانی که آنها می توانند با هماهنگی داوطلبان برای ما,” او گفت:. “تصور کنید اگر شما خواهد شد بسیاری از مردان جوان به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار رفتن در داخل این سیستم زندان غیرمتمدن و وحشی در بسیاری از راه های واقعا نمی دانستند که چگونه به زندگی در یک محیط جمعی, شما می دانید ؟ و نیاز به در واقع تولیدات با قرآن با زندگی [حضرت] محمد, توسط مردانی که در حال تجربه در آموزش; این مردان غول در زندگی بسیاری از مسلمانان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو