چهار جذاب Astro داستان را در بهار آموزش 2.0

پس از آن به نظر می رسد خوب خداوند حاضر و COVID بستری شدن در بیمارستان نمی رود ما در حال رفتن به لیگ اصلی بیس بال در سال 2020 است. در نهایت دو طرف صاحبان و بازیکنان پس از یک سری half-hearted ارائه می دهد و counteroffers مدفون در دریایی از تن ناشنوا عمومی اظهارات موافق نیست در هر چیزی. به جای کمیسر راب مانفرد که نیز تا به حال یک ماه بود به دستور بازیکنان بازی 60 بازی فصل را با یک اندازه طبیعی postseason (ده تیم).

وجود خواهد داشت و نارضایتی ظ پایین جاده وجود دارد و تقریبا هر آينه بود یک کار توقف نوعی پس از 2021 فصل زمانی که توافق دسته جمعی منقضی می شود اما در حال حاضر ما دایره جولای 23 عنوان 2020 فصل بازکن. بنابراین ما باید به سرعت اگر شما را انتخاب کنید, انتقال از خشم به اشتیاق به دلیل Astros’ پنجره به عنوان مدعی عنوان کاهش است. آنها شاید دو سال دیگر برای ماندن در این سطح نخبگان.

بنابراین اجازه دهید بحث واقعی بیس بال! در اینجا پنج داستان است که من مشتاق برای تماشای بازی در این کوتاه های عجیب و غریب, امیدوارم شاد 2020 های نجومی:

جورج اسپرینگر تاسف قرارداد سال زمان
آن را احساس می کند مانند آن بوده است برای همیشه لطفا برای برای اسپرینگر برای رسیدن به این نقطه در زندگی حرفه ای خود را از قرارداد سال قبل از اینکه در نهایت هدف قرار دادن رایگان آژانس اما در اینجا ما هستند! اسپرینگر در حال پخش است در این سال پایانی تیم کنترل بر 21 میلیون دلار حقوق و دستمزد (قبل از اینکه سرشکن برای 60 بازی). اسپرینگر را رایگان آژانس پس از فصل, محرومیت یک فرمت در نجومی (که می تواند فوق العاده) در سن 31 بازی غیر حق بیمه در این میان وجود دارد بدترین اقتصاد در داخل و خارج از بیس بال پس رایگان آژانس آغاز شد. که زمان بد ، در یک راه عجیب و غریب که همه گیر ممکن است کمک به آستروس دریافت اسپرینگر قفل شده است و تا به این سازمان در بازار است به احتمال زیاد به شدت افسرده حتی برای spenders بزرگ. از دست دادن اسپرینگر علامت خواهد بود اولین بار واقعا دردناک خروج از این دوران Astros بیس بال به عنوان او است که ضربان قلب از این تیم است.

لنس McCullers ممکن است سوم آس
ما می دانیم که Astros در شمارش جاستین Verlander و زاک Greinke به لنگر بالای چرخش است. هر چیزی از یک منهای فصل از هر دو آنها و آستروس خواهد شد که مشکل طولانی مدت در postseason (و یا شاید حتی ساخت postseason با یک و فرشتگان کمین در AL غرب نزدیک تر از همیشه). McCullers x-factor. او از دست رفته 2019 دوره نقاهت بعد از تامی جان عمل جراحی و گزارش شده است که او به خود. زمانی که سالم McCullers بود به معنای واقعی کلمه همه ستاره در سال 2017 پس از روی لئامت دادن بهترین بیس بال او را تن به تن برای این تیم است. Verlander, Greinke و در سال 2017 نسخه McCullers بالا چرخش است که می تواند با هر کسی در هفت بازی از سری بازی های.

این کوریا جهش در نهایت ؟
کارلوس کوریا شده است اذیت کردن فن پایه برای برخی از زمان در حال حاضر. او شروع به مانند gangbusters برنده AL تازه کار در سال 2015. سپس در سال 2017 او به عنوان کلیدی برای اجرا به عنوان به عنوان هر یک از هسته بازیکنان. اکثر بیس بال از لیست “50” و یا “بالا 100” بازیکنان به عنوان 2018 به حال کوریا به راحتی در بالای ده یا تا بازیکنان در این بازی است. دو سال گذشته به دلیل صدمات (از تمام سطح شاشیدن یعنی دنده شکسته و از یک ماساژ, از همه چیز) او را حتی به عنوان یکی از بهترین پنج shortstops در این بازی اجازه دهید به تنهایی پنج بازیکن. کاملا سالم و بدیهی است که احساس اعتماد به نفس به عنوان یک رهبر تیم (او انجام عذرخواهی تور برای ثبت نام سرقت مانند یک استاد) این نیاز به این سال او در نهایت طول می کشد جهش.

می توانید جیمز بر معاملات?
به عنوان ضعیف به عنوان او آمد و در فصل آخر به عنوان Astros مدیر کل — و بدون اشتباه او آمد به دنبال به طرز وحشیانه ای — جف Luhnow یک دلیل بزرگ آستروس نه تنها موفق به کسب یک عنوان در سال 2017, اما باقی می ماند در موقعیت به نفع خود برای چند فصل به لطف مهلت معاملات آورده است که Verlander و Greinke به هوستون. سوال بزرگ برای اولین بار مدیر کل جیمز بر این است که “می تواند او را deals” این سوال کاهش دو راه. برای اولین بار خواهد جیم جرثقیل به چراغ سبز برای این منابع را به یک معامله بزرگ در صورت لزوم و دوم را جیمز بر همان قرارداد ساخت ژن ساخته شده است که Luhnow حسادت از هر جبهه کار در این ورزش است. بر تاثیر احتمالا رفتن به احساس بیشتر پایین جاده در بازسازی سیستم مزرعه, اما اگر فرصت می زند در اطراف 31 اوت (جدید تجارت مهلت) او نیاز به پاسخ.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de