چهار صنايع تقویت شده توسط این بیماری همه گیر

با ده ها میلیون نفر از کار و کل اقتصاد وضعیتی وخیم از اقامت در خانه سفارشات و نگران خریداران بیش از دو ماه گذشته آن دشوار است تصور کنید که هر خبر خوبی می تواند از این بیماری همه گیر. باور کنید یا نه وجود دارد کسب و کار است که در حال رشد است. برخی از آنها نه بیش از حد تعجب آور مانند خدمات تحویل و آمازون وجود دارد اما دیگران شما ممکن است یا ممکن است انتظار نیست.

صفحه اصلی بهبود (Persian)

“من شده است به عنوان مشغول به عنوان من می توانم همیشه به یاد داشته باشید.” یک دوست و خانه remodeler بود توضیح داد که چرا آن را به حال شده است دشوار به برنامه شغل به تازگی. بودن در خانه است و ظاهرا مردم داده زمان به ارزیابی محیط اطراف خود و آنها نیست و همیشه دوست داشت آنچه را دیده اند. علاوه بر گرفتن که کاشی در حمام ثابت (در نهایت) شده است وجود دارد یک تماس برای تمام انواع کار در اطراف خانه.

بهبود خانه و باغ فروشگاه ها شلوغ هستند. در حالی که کاغذ توالت اولین چیزی که مردم خریداری شده در اعداد بزرگ در باغ لوازم نبودند بیش از حد پایین لیست. Landscapers تازه کار و حرفه ای گرفته اند هم به صنوبر تا بیرونی در حالی که خدمه ساخت و ساز در حال تخریب دیوار داخل.

و برای کمی بیشتر مرفه استخر خدمات و ساختمان بوده است قدم زدن در یک کلیپ رکورد. از کامل در زمین استخر به اجرا دیوانه در انبار مخازن مردم گیر در خانه در حال حاضر به پرداختن پول به یک محیط راحت تر.

سرویس دهندگان مجازی

در صورتی که شما تصمیم به ساخت عرشه خود را و یا شروع یک باغ (که ندارد؟), شما ممکن است نیاز به صحبت کردن با یک متخصص مشاوره و خدمات شده اند پررونق قرنطينه و جدید استفاده از خدمات چت تصویری. یوتیوب بزرگ است, اما اگر شما نیاز به کمک دارید با یک مشکل بسیاری از خدمات در دسترس هستند بدون یک فرد مراجعه کنید.

مجازی پشتیبانی از همه نوع در حال حاضر به راحتی در دسترس آنلاین از مشاوره شخصی به باغبانی کمک به پشتیبانی فنی. گاهی اوقات شما نیاز به کسی برای نشان دادن و انجام یک کار اما برای بارهای از دیگر خدمات چت تصویری بهترین چیز بعدی و روشن است مردم شده اند با استفاده.

این خدمات

و صحبت از حمایت احتمالا چیزی شده است به عنوان مهم به مردم در حال کار از خانه به عنوان پشتیبانی فنی. یک دلیل وجود دارد MicroCenter تا به حال خطوط در اطراف ساختمان برای ماه می باشد. با مردم در حال کار از خانه — بسیاری از افراد برای اولین بار — راه اندازی کامپیوتر و ویدئو کنفرانس به طور معمول به کار گرفته شده توسط آن مرد در دفتر خود را در حال حاضر می افتد بر روی شانه های خود را. و شما بخشیده شود اگر شما نمی درک فهم و outs از این تکنولوژی به شما استفاده از هر روز.

آیا شما به اندازه کافی پهنای باند از سرویس دهنده اینترنت شما? کامپیوتر خود را مناسب برای کار خود را ؟ چه نرم افزار اضافی نیاز دارید ؟ چیست VPN و من چگونه می توانم با استفاده از هر آنچه که جهنم در آن است ؟ مطمئن شوید که شما ممکن است سرگرم کننده را از کامپیوتر پیشرفته در دفتر خود را, اما در حال حاضر که شما خود را با این چیزهای که میخوای تماس بگیرید ؟

فروش دوچرخه

در سفر اخیر به آکادمی یک شخص خریدار در ثبت نام گفت: “در جایی که همه دوچرخه?” وسط دو ردیف در پشت فروشگاه به طور کامل خالی است. نه یک دوچرخه داشت. صندوقدار ندارد, پاسخ, اما یک نگاه سریع آنلاین یافت می شود که همه تبدیل به یک دوچرخه سوار در طول بیماری همه گیر.

آن را حس می کند. مردم می خواهید برای دریافت در خارج از خانه و یک دوچرخه است یک راه عالی برای دریافت در اطراف و گرفتن برخی از ورزش و یا فقط انجام کاری متفاوت است. قضاوت توسط تعداد دوچرخه سواران شلاق از طریق شاخه فرعی-سمت پارک در تعطیلات آخر هفته وجود دارد بسیاری از شما که گرفته شده به آن را با انتقام. فقط همین را متوقف کند و سپس اجازه دهید آن چیزی که جمع آوری گرد و غبار و یا با استفاده از چرخه بازار خواهد بود که یکی از پررونق در سال آینده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im