چهار بزرگ Takeaways از لایحه اوبراین قبل از پیش نویس کنفرانس مطبوعاتی

آنها می گویند چیزهای خوب به کسانی که صبر کنید. من نمی دانم اگر لایحه اوبراین قبل از پیش نویس کنفرانس مطبوعاتی

توسط ABDOOSNEWS در 2 اردیبهشت 1399

آنها می گویند چیزهای خوب به کسانی که صبر کنید. من نمی دانم اگر لایحه اوبراین قبل از پیش نویس کنفرانس مطبوعاتی متناسب با "خوب" برای بسیاری از اهالی تگزاس طرفداران اما بدون شک وجود دارد که منتظر شنیدن از اهالی تگزاس' رهبر طولانی بود و خسته کننده. آن را در زمان بیش از یک ماه برای اوبراین در نهایت به پاسخ به خارج از رسانه ها در مورد محبوب ترین تجارت در تاریخ حق رای دادن.

اگر طرفداران احساس می کنید که کنفرانس مطبوعاتی بود فقط یک جلسه خسته کننده انحراف پس از آن که حق آنها است و آن را تا حدودی قابل درک است. هیچ آشتی تگزاسی' ترازنامه در تمام این معاملات. آن را کج. من به این می گویند هر چند من فکر اوبراین رفتار رسانه ها جلسه که رفت و نزدیک به یک ساعت به خوبی به نقطه ای که از آن ساخته شده من تعجب می کنم که چرا این احساس او را به پنهان کردن پس از حمل و نقل هاپکینز برای دور دوم انتخاب کنید و دیوید جانسون.

در اوبراین grand آزمایش در فوتبال فرهنگ نه ممکن است در نهایت کار است اما بدون شک او قوی است و در اعتقادات خود. بیایید شروع وجود دارد در خلاصه امتیاز بالا از روز جمعه جلسه....

اوبراین است درخواست پایه فن به او اعتماد کنند و این یک درخواست
اگر پول نقل قول از چند ده پاسخ که اوبراین بود روز جمعه یکی از چیزهایی است که او به نظر می رسید می خواهند رسانه ها و به نوبه خود طرفداران به راه رفتن دور با آن این بود:

"ما احساس بسیار خوبی در مورد ارزش که ما رو برای تجارت و من فکر می کنم بهترین چیزی که می توانم بگویم این طرفداران است لطفا – من می دانم که رسانه ها است بررسی حق دور. من که. من احترام زیادی برای رسانه ها, من همیشه گفته ام که. اما من فکر می کنم ما باید اجازه دهید آن را همه بازی کردن. اجازه دهید آن را بازی. اجازه دهید همه چیز بازی کردن که آیا آن است که تجارت و یا هر چیز دیگری که ما انجام داده ایم. من می خواهم بگویم بیایید نقد و بررسی آن از یک سال از هم اکنون دو سال از هم اکنون سه سال از هم اکنون. اجازه دهید اجازه دهید آن را تمام شده است."

بنابراین اوبراین است که به درخواست طرفداران برای اعتماد به یک مدیر کل در سال اول خود را که ساخته شده می پردازد که شده است به طور گسترده ای panned به عنوان شکست قبل از بازیکنان درگیر و حتی کت و شلوار. مصرف آن را یک گام بیشتر او درخواست آنها را به اعتماد به یک مقابل دفتر است که عامل بدون هیچ گونه تجربه ای طولانی مدت نصب و راه اندازی یک فهرست. اوبراین مرد دست راست است جک Easterby که NFL رزومه تا حد زیادی حول شخصیت مربیگری و دین است. اوبراین خم در این واقعیت است که او برنده بیش از او از دست رفته با استفاده از یکی از ضعیف بخش در فوتبال بیش از گذشته نیم دوجین سال, اما زمانی که او تا به حال به مرحله در کلاس وزن (یعنی postseason), حذفی ضربات شده اند به طور متوسط از 21 امتیاز. این یک عظیم الجثه درخواست از اوبراین و چه او می گویند اگر ما reconvene ده سال از هم اکنون و تیم 8-8?

در اینجا چیزی نیست-من فکر نمی کنم بیل اوبراین می داند ارزش یک NFL باک
این ممکن است منفور را به دلیل اوبراین در حدود همان Q-امتیاز به عنوان خسارت سیل در هوستون در حال حاضر, اما من فکر می کنم به طور کلی اوبراین است که احتمالا خیلی خوب "فوتبال مرد." من فکر می کنم او یک چشم انداز از آنچه که او می خواهد تیم خود را به بود و او کمی بالاتر از حد متوسط سر مربی که ممکن است صدا مانند ضعف ستایش, اما من فکر می کنم بسیاری از هوستون فکر می کند او یک افتضاح سر مربی که در او نیست. مشکل این است که اوبراین است که در حال حاضر نیز مدیر کلی و به عبارت ساده, من فکر می کنم او وحشتناک است dealmaker. من فکر نمی کنم او می داند شاید ارزش یک باک وقتی که می آید به ساخت معاملات و یا امضای نمایندگی رایگان. در اینجا یکی از نگران کننده عنوان مثال از کنفرانس مطبوعاتی:

"من فکر می کنم که یک چیز وقتی که شما در تجارت با آریزونا و زمانی که شما شامل یک مرد مانند DeAndre (هاپکینز) که یک بازیکن بزرگ که آنها در حال رفتن به مجبور به تنظیم قرارداد خود را در آریزونا. من فکر می کنم شما خواهید دید که هر زمان که به پایان می رسد اتفاق می افتد. شما در حال رفتن به خرید 40 انتخاب کنید همچنین. من فکر می کنم در پایان روز می گذرد وجود دارد به برخی از بازیکن در فهرست خود را که شما واقعا دوست دارم که به علت برخی از پول در سال 2020 است که شما در حال رفتن به در به تیم خود را در علاوه بر این به 40 انتخاب کنید و من فکر می کنم زمانی که شما در نگاه David Johnson, او سه سفر که تا به حال برخی از واقعا سال پربار. به علاوه این نوع از پسر او است که فقط در گوشی با او را چند بار ملاقات با او چهره به چهره زمانی که او در آینده در پیش نویس, من تنها هستم خیلی هیجان زده در مورد داشتن او Randall Cobb, Jenna آشپز در این اتاق قفل است. سه مزایا, سه نفر از بچه ها که واقعا درک آنچه در آن طول می کشد را به نفع خود در روز و روز را و ما هیجان زده در مورد آن دسته از بچه ها."

برای ترجمه این, به نظر می رسد مانند اوبراین راه overvaluing 40 انتخاب در پیش نویس زیرا او می داند هاپکینز است که یک بازیکن بزرگ اما همچنین اذعان نیاز برای تگزاسی به "پول" در قالب دیوید جانسون. این خیلی عجیب و نگرانکننده به گوش همان طور کلی مدیر درمان 40 انتخاب در پیش نویس مانند توده ای از طلا آجر هفت ماه پس از معاملات دو دور اول میدارد برای Laremy Tunsil.

Deshaun واتسون A-OK (من حدس می زنم)
حالا که ما همه رفته اند از طریق پنج مرحله از غم و اندوه با هاپکینز تجارت, چیزی که باید باعث تنش بیشتر در کوتاه مدت پاسخ به "چه Deshaun واتسون فکر کردن در مورد همه این?" او با توجه عظیم تمدید قرارداد در برخی از نقطه به احتمال زیاد یک معامله است که باعث می شود او یکی از دو بالاترین پرداخت بازیکن در فوتبال است. خوب اوبراین خطاب Deshaun را در قاب ذهن با یکی از کسانی که "من نمی خواهم برای او صحبت می کنند اما در اینجا من به صحبت کردن برای او" پاسخ....

"او هیجان زده است. من نمی خواهم به صحبت می کنند اما او را هیجان زده در مورد شماره 1 و Timmy کلی. او ارتباط خوبی با تیم. T. J. یاتس خواهد بود دستیار quarterbacks مربی. که یک اتاق خوب. دیگر پسر من نیست ذکر است پیش از آن اما AJ McCarron, ما قادر به او را به عقب. پس واقعا خوب کارفرمایی اتاق وجود دارد با تعداد زیادی از تجربه و کسانی که بچه ها واقعا لذت بردن از کار کردن با تیم کلی."

OK پس! هیچ چیز برای دیدن اینجا!

چه حرکت به سمت چپ?
اوبراین نیز روشن ساخته است میان تقاضای خود را به صورت بی قید و شرط اعتماد از طرفداران که فهرستی از ساختمان نیست نزدیک انجام می شود. نکته این است که هر چند بر خلاف تابستان گذشته اوبراین است که تقریبا از گلوله وقتی که می آید به تجارت و یا پیش نویس مهمات. آنها رو 40 انتخاب در پیش نویس این جمعه و 90 انتخاب کنید و سپس هر چیز دیگری است که بعد از سه ، آنها را از سطح بالا پیش نویس حقوق صاحبان سهام به معامله (مگر اینکه آنها با شیب به 2022 و در صورتی که اتفاق می افتد کشتن من در حال حاضر) و آنها از بازیکنان نخبه به مقابله (با فرض واتسون Tunsil و J. J. وات نمی خواهید در هر نقطه). من فکر می کنم اوبراین است که تقریبا انجام شده با نوسانات بزرگ برای نرده ها اما درست زمانی که من فکر می کنم که این دانشمند دیوانه را نشان می دهد تا دوباره.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن