فورت مایرز مرکز درمانی سرطان موافق به $2.34 M حل و فصل; باز خواهد گشت و اضافه پرداخت

چند میلیون دلار توافق فلوریدا متخصصان سرطان و موسسه تحقیقات یک انکولوژی گروه که مقر آن در فورت مایرز اعلام شد شنبه توسط ایالات متحده وکیل ماریا Chapa لوپز.

مدنی توافق حل و فصل خواهد شد بازگشت $2,341,508.91 بود که پرداخت توسط ایالات متحده سربازان دولت برای برخی ادعا می کند مربوط به پزشک و تجویز داروهای.

اگر چه اکثر جانبازان ثبت نام در سیستم بهداشت و درمان VA دریافت مراقبت در VA-اداره تجهیزات پزشکی و همچنین ممکن است قرارداد با غیر VA امکانات مانند فلوریدا متخصصان سرطان به ارائه خدمات هستند که به راحتی در دسترس از یک مرکز پزشکی VA. کد از مقررات فدرال اجازه می دهد تا به صورت VA بازپرداخت از غیر و ارائه دهندگان مراقبت های خاص پزشک تجویز داروهای مطابق با مدیکر قیمت گذاری برنامه.

بیشتر: فلوریدا سرطان متخصصان دلار جریمه 120 متر به صورت انحصاری درمان سرطان می شود $67M در مراقبت قانون بودجه

بیشتر: فلوریدا متخصصان سرطان موافق به $120 متر در ضد تراست مربوط به مجازات

بیشتر: “زمانی که مردم به کمک ما خیلی بهتر’: ساکنان قرار داده COVID-19 نگرانی در انتظار برای ارائه نیاز به اهدای خون

مرلین پارکر یک ادعا قطعنامه متخصص با فلوریدا متخصصان سرطان ثبت whistleblower خط تلفن شکایت در وسط منطقه فلوریدا پس از تماس با VA دفتر بازرس کل خط تلفن مربوط به او را کشف که FCS بود که پرداخت توسط و برای پزشک تجویز مواد مخدر.

در پاسخ به شکایت VA-دفتر بازرس کل دفتر ممیزی و ارزیابی مشخص شد که یک اشتباه در ادعا می کند سیستم منجر شده بود فلوریدا ادعای پردازش مراکز به پرداخت مبلغ صورتحساب توسط ارائه دهنده به جای مناسب مدیکر رای دادن. پس از آن VA ثابت موضوع.

ایالات متحده مشغول به کار همکاری با FCS به شناسایی مقدار باقی مانده از پرداخت ساخته شده توسط و به FCS. مدنی حل و فصل خواهد شد و نتیجه طرح دعوی در دادگاه توسط پارکر و او را دریافت 20 درصد از بهبود بیش از $200,000.

“ما خوشحالیم که فلوریدا متخصصان سرطان همکاری با این تحقیقات را بازگشت اضافه پرداخت به VA. هر ارائه دهندگان دیگر که دریافت چنین پرداخت اضافی باید دنبال کت و شلوار” Chapa لوپز گفت.

ادعای حل و فصل حل و فصل هستند اتهامات شده است و هیچ تعیین مسئولیت.

اتصال با آخرین اخبار خبرنگار مایکل براون: MichaelBraunNP (Facebook), @MichaelBraunNP (توییتر) و یا [email protected]

روزنامه نگاری مهم است. حمایت خود را مهم است. مشترک شدن در اخبار مطبوعات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de