سابق HPD پلیس چهره اتهامات جدید در ارتباط با کشنده 2019 مواد مخدر حمله

عصر روز چهارشنبه در شهرستان هریس دادستان منطقه کیم Ogg اعلام کرد 15 جدید به اتهام جنایت علیه شش سابق اداره پلیس هوستون افسران متصل به ژانویه 2019 مواد مخدر حمله کج رفته که منجر به مرگ زن و شوهر دنیس تاتل و Rhogena نیکلاس.

این اتهامات جدید آمد از بررسی سیستماتیک در حال انجام توسط دا را از هزاران نفر از موارد گذشته به کار گرفته شده توسط اعضای HPD مبارزه با مواد مخدر تیم ملی در قلب کشنده حمله با توجه به نگرانی هایی است که آنها ممکن است عمل نادرست متعدد تعقیب در طول سال.

این بررسی کشف جدید جرائم توسط دو نفر از HPD همکاران در وسط raid جرالد Goines و استیون برایانت به عنوان به خوبی به عنوان سابق HPD sergeants کلمنت Reyna و توماس چوب سابق ستوان رابرت گونزالس و سابق افسر ارشد Hodgie آرمسترانگ.

اتهامات ساخته شده توسط Ogg را روز چهارشنبه برابر سابق ماموران پلیس به اتهام جعل اوراق و اسناد مورد استفاده در مبارزه با مواد مخدر تحقیق با استفاده از اطلاعات نادرست به دنبال حکم به تایید قضات تحریف timesheets دروغ گفتن در گزارش نوشته شده است و جعل اوراق و اسناد به سرقت پول در نظر گرفته شده برای مخفی خرید مواد مخدر.

“این اتهامات جدید نشان می دهد یک الگو و عمل از دروغ و فریب” Ogg گفت. دفتر او مدعی است که این افسران درگیر در امضای پرونده گفت: آنها شخصا شاهد در سطح خیابان با مواد مخدر اقدام به خرید توسط پلیس مخفی زمانی که شواهد بعد نشان داد آنها نیست حضور فیزیکی در علاوه بر این به گفته این ادعا و تایید غلط اضافه کاری ساعت در timesheets برای هر یک از دیگر.

“برخی می گویند که این طرح فقط سوء مدیریت. آن است که نه” Ogg گفت. “آن است که مدت طولانی در حال اجرا شواهد از فساد و فساد است که می تواند به معنای واقعی کلمه پوسیدگی یک موسسه از داخل به خارج است.”

آخرین اوت Goines و برایانت شد هر دو متهم در ارتباط به حمله Goines با دو فقره قتل جنایت و دستکاری با یک دولتی ثبت و برایانت با دستکاری با یک دولتی سابقه بوده است. Goines رهبری این حمله پس از تامین امنیت بدون دست کشیدن حکم که اجازه HPD وارد قربانیان صفحه اصلی اعلام نشده و پس از آن تیراندازی آغاز شد و تقریبا بلافاصله منجر به مرگ تاتل و نیکلاس سگ خود را و صدمات به پنج HPD افسران.

مراجعه کننده به عنوان “پکن پارک حمله” و “هاردینگ خیابان raid” botched مجسمه نیم تنه مواد مخدر به دست آورد ملی توجه و جلب مقدار زیادی از خشم نسبت به HPD و ارشد هنر اکودو برای اداره خود از این حادثه و پس از آن خود را پاسخ.

ژانویه 2019 حمله انجام شد در این فرض غلط است که تاتل و نیکلاس بودند هروئین نمایندگی بر اساس یک نکته از یکی از زن و شوهر همسایه, اما تنها مواد مخدر است که پیدا شد در خانه خود شد و مقدار کمی از ماری جوانا و کوکائین است.

Goines به دست آمده بود بدون دست کشیدن حکم از شهرداری قاضی بر اساس یک اتهام خبرچین که ادعا می کرد به خرید هروئین در خانه تاتل و نیکلاس اما معلوم شد هیچ اثبات خبرچین را ادعا می کنند و یا حتی وجود خود را می تواند تولید شود.

برایانت بعد از ثبت یک مکمل به گزارش پلیس در این حمله که او در بر داشت هروئین که همسان داروهای خریداری شده توسط ادعایی خبرچین در صحنه حمله که دادستان منطقه Ogg دفتر یافت می شود نادرست است. Goines بعدها در نوشته استشهاد که خبرچین او اشاره شده در حکم درخواست ساخته شد.

در اوایل این ماه هوستون شهردار سیلوستر ترنر با صدور یک فرمان اجرایی که مطرح نهادی موانع و پادمان در محل در اطراف صدور بدون دست کشیدن حکم در میان دیگر HPD سیاست اصلاحات در نظر گرفته شده برای محدود کردن استفاده از نیروی کشنده توسط پلیس شهرستان.

در بیانیه ای که به Facebook شنبه شب هوستون, افسران پلیس,’ Union جمهور Gamaldi با اشاره به اتهامات جدید به عنوان “به وضوح یک شگرد سیاسی” از Ogg, چه کسی به او گفته است که به دنبال به متهم به عنوان بسیاری از افسران پلیس که ممکن است پس از جورج فلوید را کشتن.

“ما مشتاقانه منتظر به ما افسران در دادگاه” Gamaldi گفت.

در زیر لیست کامل از اتهامات جدید ظ روز شنبه و پتانسیل خود را از مجازات های ارائه شده توسط این شهرستان هریس دفتر دادستان منطقه:

افسر جرالد Goines – سه اتهام دستکاری با یک دولت ضبط (حکم جستجو.) سوم-جرم درجه دو به 10 سال زندان. یک اتهام سرقت توسط یک بنده بین 2500 $و $30,000 سوم-مدرک جرم.

افسر استیون برایانت –دو اتهام دستکاری با یک دولت ضبط (محرمانه خبرچین فرم که حاوی جزئیات از پول گفته با توجه به خبرچینان برای خدمات و یا خرید مواد مخدر.) دولت زندان جرم شش ماه تا دو سال در زندان است. یک اتهام سرقت توسط یک بنده بین 2500 $و $30,000 سوم-مدرک جرم.

گروهبان. کلمنت Reyna – سه اتهام دستکاری با یک دولت ضبط (محرمانه خبرچین اشکال.) دولت زندان جنایت. یک اتهام سرقت توسط یک بنده بین 2500 $و $30,000 سوم-مدرک جرم.

گروهبان. توماس چوب – یک اتهام دستکاری با یک دولت ضبط (محرمانه خبرچین شکل.) دولت زندان جنایت. یک اتهام سرقت توسط یک بنده بین 2500 $و $30,000 سوم-مدرک جرم.

سرهنگ رابرت گونزالس – یک مسئول استفاده نادرست از امانتی, اموال, دولت, زندان, جنایت, برای بی پروا دست زدن به HPD پول است. گونزالس برگزار شد و موقعیت از اعتماد و لازم بود به منظور بررسی و اجازه هر گونه هزینه تا $2,500.

افسر Hodgie آرمسترانگ – یک اتهام دستکاری با یک دولت ضبط (جرم گزارش) دولت زندان جنایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de